Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 09. Avg 2025, 20:58:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Opatice žive u strahu od golf loptica  (Pročitano 850 puta)
21. Maj 2011, 13:22:17
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.68
mob
Apple 15
Opatice žive u strahu od golf loptica
'Ako nas ne prestanete gađati, bit će vraga!'
Datum objave:
20.05.2011 07:00
Autor: tportal.hr

Opatice koje žive i rade u blizini britanskog golf igrališta u Torquayu u Devonu bile su prisiljene zamoliti da se nešto učini zbog stalnog dolijetanja loptica u Samostalnu školu za samostanske djevojke Stoodley Knowle. Njihova molba bila je uslišana i golf igralište će promijeniti izgled staza zbog kojeg igrači često odašilju loptice u njihovom smjeru


Golf igralište u Torquayu u Devonu nedavno je odlučilo promijeniti izgled svojih staza u blizini Samostalne škole za samostanske djevojke Stoodley Knowle jer su se opatice koje tamo žive i rade požalile kako moraju izbjegavati loptice koje dosta često dolijeću u njihovom smjeru.

U želji da prekinu 'sportske ozljede' u obližnjoj školi klub za golf je objavio kako će promijeniti izgled staza.

'Opatice ne žele da ih loptice za golf pogode u glavu ili da unište staklenik koji je još u izgradnji, a mi ne želimo stvarati probleme. Najdraže nam je ako smo u dobrosusjedskim odnosima', rekao je tajnik golf kluba Colin Nolan.

Golf klub u Torquayu ima impresivnih 1.000 članova i situacija u kojoj postoji problem s lopticama koje odlijeću u neželjenom smjeru nije ništa novo.

'Jedna loptica koja odleti preko zida bila bi u redu, no kad se radi o dvije ili tri dnevno, onda je to već ozbiljan problem', rekao je Colin Nolan.

Zahvaljujući razumijevanju šefova kluba, svih 14 opatica u obližnjoj školi bit će uskoro sigurno od neželjenih projektila, a moći će prestati i brinuti o stakleniku koji je koštao 50.000 funti.

Opatice nisu dale nikakvu izjavu u vezi situacije.

Izvor: Tportal
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 09. Avg 2025, 20:58:13
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Nova godina Beograd :: nova godina restorani :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Sudski tumač Novi Beograd

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.047 sec za 13 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.