Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 07:36:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Opasni momci, kako sa njima?  (Pročitano 6512 puta)
27. Okt 2012, 19:05:56
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 45
Zastava Сандански
Browser
Mozilla Firefox 16.0
Ovako, prvo pozdrav za sve  Smile

Kao drustvo upali smo u male probleme , prije nekoliko mjeseci dvojica momaka su dosla da se qurce u nas kvart doduse starija, ali nas je bilo malo vise ali uopste nismo jaki osim jednog kome su se i qurcili, pretrpjeli smo mnogo tog dana cak je jedan drug dobio i 2-3 udarca i nismo uleceli vec je ovaj 'jaki' razdvojio i smirili smo se. Takodje juce nam se desila ista situacija, doduse drugi momci u drugi kvart... Sad me zanima, ja uopste nisam jak, doduse za svoje godiste sam slab ali moze se reci da imam ''muda'' da smijem dosta toga da uradim... E sad ako je nas 3-4 u drustvu i dodju neki momci da nam se qurce koji bi nas izbili, tj. da se kurce ovom 'jakom iz naseg drustva' sta ja da radim u toj situaciji, kao sto sam rekao slab sam.. ako ne uletim ispadam velika picka jer mi je to najbolji drug ikada, takodje ako uletim sigurno cu dobiti nekoliko udaraca... takodje od tih nereda poceo sam uvjek nositi farmerice sa kaisem , e sad da li je to resenje, jednostavno izvadim kais i idem na sve? Kais mi niko ne moze uzeti (policija) kao sto mogu boks , sipke i ostala sranja. Veliki pozdrav, imam 17 godina... Ja ne pravim probleme ali ovaj dobar drug izgleda jako pa ga ovi momci od 19-20 godina vecinom provociraju a posto sam ja snjim nalazim se u veoma losoj situaciji. Molim savjet  Smile


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora B@mbin@ (Vreme: 28. Oct 2012, 10:42:05)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Safari 536.26.14
mob
I-mate 30 Pro
Kais Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
LG Nexus 5
Morate was kraj da branite po swaku cenu. Ako tako dodju kod was, morate da preduzmete nesto, jer ako im podje za rukom da stalno podjebawaju was, dolazice i drugi i tako u nedogled. Ako imate 4-5 drugara i dodju dwojica, predlozite im da se igrate izuwanja, tako sto cete ih izuti od batina. Was kraj, wasa pravila. Wink

Salim se malo, probajte to da resite mirno, bez nasilja, popricajte sa njima ili idite na pivo. Nije sve u pesnicama i nasilju, odigrajte neki basket, karte ili monopol. Ako vam i to ne podje za rukom, onda izuvanje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 45
Zastava Сандански
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
pa naravno da mi necemo da se bijemo ali nasrcu na ovog sto je jak, i on da ne ispadne picka udari prvi.. i sta ja tu da radim , moram ulecet jel da jel mi je dobar drug? Ne mozemo pricati sa njima i otici na pivo kad ih ne poznajemo dovoljno .. prvi put se desilo, kao ta dvojica su prosipali price kad su dosli u nas kvart kod djevojaka da su izbili ovog jakog a nisu uopste i onda ovaj dosao , koga si ti izbio ovo ono i tuca... drugi put je bilo , kao sto lomite ovo, i jedan drug se kao nasmijao i ovaj mu reko sto je smijesno i opalio mu samarcinu i mi smo tu mirno stojali i niko nije nasrnuo na njih... sta raditi u takvoj situaciji, znaci protivnik hoce tucu, tu smo nedje, doduse ja sam slab ali uzmem neki pribor ili nesto
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
LG Frizider
"Pretrpeo dva tri udarca" opisujes k'o tenkom da ga je pregazio Smile

Ne znam decko sta da ti kazem, jebene su ti godine, balansiraj Smile

pa naravno da mi necemo da se bijemo ali nasrcu na ovog sto je jak, i on da ne ispadne picka udari prvi.. i sta ja tu da radim , moram ulecet jel da jel mi je dobar drug? Ne mozemo pricati sa njima i otici na pivo kad ih ne poznajemo dovoljno .. prvi put se desilo, kao ta dvojica su prosipali price kad su dosli u nas kvart kod djevojaka da su izbili ovog jakog a nisu uopste i onda ovaj dosao , koga si ti izbio ovo ono i tuca... drugi put je bilo , kao sto lomite ovo, i jedan drug se kao nasmijao i ovaj mu reko sto je smijesno i opalio mu samarcinu i mi smo tu mirno stojali i niko nije nasrnuo na njih... sta raditi u takvoj situaciji, znaci protivnik hoce tucu, tu smo nedje, doduse ja sam slab ali uzmem neki pribor ili nesto

Uzmi pribor trebace ti, pelikanova pernica je mama

« Poslednja izmena: 27. Okt 2012, 19:21:00 od vanyo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 45
Zastava Сандански
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
pa ovaa dvojica nasrnula na njega sakama, nije to naivno , doduse na vrijeme je stavio gard
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
LG Frizider
Upisi karate ili kik boks. Bolje ovo drugo, em ce ti porasti samopouzdanje em ces se baviti nekim sportom, dobar je za celo telo a i izbacujes negativnu energiju.

Je l si se ti tuko nekad u zivotu leba ti?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 45
Zastava Сандански
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
pa kazem ti brate nisam jak, ali druzim se sa ovim sto je jak i nailaze problemi i ne smijem ispadat picka... jesam se tukao ali davno, nikad grupno a u ovoj godini smo imali te dvije situacije da nas olese od batina... poceo sam malo da idem na ove utakmice frka ovo ono, pa kaisem na policiju preko mase, zato sam i dosao na tu ideju.. malo da me prodje strah... takodje sestra je prije mogla da me upise na dziudzicu besplatno jer joj drug drzi to ali nisam htio jer mi to tad nije trebalo ali sada bi tako nesto trenirao.. ujutro kad se probudim izivim se na dzak i udaram u prazno...
Brate nije fora jesam li jak ili ne, nego kako da reagujem.. bio sam u jednom parku kad je jedan lik izbio dvojicu, fora mu je bila kao zapalio cigar i kao necemo mi momci da se bijemo , malo popusio stavio cigar izmedju prstiju i nabio ovoga, em sto je krvario dobro em sto ga je opekao , onda nasrnuo na drugoga.. Te fore mi trebaju momci, posto sam slab a posto ne mogu nosit uvjek boks i ta sranja da me uhvati policija.. trazim te legalne stvari da upotrijebim u tuci,.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
LG Frizider
De si nasao psiholoski forum da ti pomazemo kako da osakatis coveka sunce ti nejebem! Smile

Uzmi upaljac i stegni ga u pesnicu, eto.

I nisi tip za peglanje zato nemoj da se peglas, tip of d dej
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 45
Zastava Сандански
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
nisam ali ne mogu da ostavim druga da gledam kako ga biju... posto ne mogu sakama mogu na drugi nacin.. moracu kais style? ili da gledam samo kako ga biju, ili da pobjegnem?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 07:36:01
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.