Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 52 53 55 56
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Online trgovina ~ Moneybookers, PayPal, Google checkout  (Pročitano 421910 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0
Nije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 34.0
Jel zna neko kako bih mogao sa Alert Pay da kupim paysafecard,ceo net sam pretrazio. Ima dosta exchange servisa ali vidim po netu da su prevaranti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
Imam net+ master card od netellera,zna li neko kako da je dopunim iz Srbije? Valuta je evro. Vidim da neki imaju sličan sistem scrill,pa ako može savet. Hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ja sam @dakon (nisam banovan)

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1305
Zastava Apatin
OS
Windows 7
Browser
Chrome 40.0.2214.115
mob
Nec Vivaz U5i
Da li je neko uspeo da verifikuje webmoney acc?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1433
Zastava Bijeljina
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.134
mob
Samsung Galaxy A52s 5G
Pozdrav, dobio sam novac na paypal 20.juna, međutim ne mogu da podignem novac već mjesec dana jer je Status pending? Čitao sam na netu da treba da prođe 30 dana, tj. da novac stoji na čekanju 30 dana pa će onda da se promijeni status u Available. Međutim evo još ništa, poslao sam mail i na paypal support, ali ništa ne odgovaraju još. Jel imao neko slična iskustva?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 83
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 39.0
Imam sledeći problem. Uplaćen mi je novac na paypal račun, zatim sam povezao paypal račun, sa deviznim računom u baci i prebacio novac na karticu i tu nastaje problem. Na paypalu mi piše da je novac prebačen, ali na kartici nema novca. Treba mi pomoć da li neko zna o čemu se radi i gde je sada taj novac tj kako da ga vratim ili na paypal ili da završi na kartici gde je trebao. Jer sada ga nema ni na paypalu, niti je na kartici.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.125
jesi pisao paypalu
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 83
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 39.0
Nisam, bio sam samo u banci, oni pojma nemaju sta se desava i sta treba da radim...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 39.0
ne veruj bankama, meni je stiglo 2005 godine neka lova u nemackoj banci u beogradu i zezali su me mesec dana a 1999 su me zezali u komercijalnoj banci godinu dana da mi vrate 1600 Sfr (uplatio za studentski dom a smor u swiss ladno pocepao moj cek i bacio) i onda sam jurcao banku da mi vrati pare jer nisu potrosene.

dakle, ako pise na paypal da su pare poslate, ocigledno je da su legle na tvoj racun a ne na karticu. trazi od banke izvod sa svog racuna, pa ako banka ne laze, posalji kopiju ovima iz paypal. mogu da prevedu sa translate.google.com a ako nece nego traze zvanican prevod, onda te oni zezaju.
IP sačuvana
social share
born to be wiiiiiild Smiley
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ko pre devojci, sam u nju upada

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11112
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0
mob
Samsung Galaxy S10
Skrill više ne šalje svoje prepaid master card u Srbiju.
Ja otvorio acc kod njih, naplatio neke pare, legle na račun na skrillu, verifikovao nalog, sve ok, i da naručim karticu, nemam tu opciju. Pišem podršci, dobijem odgovor:

Thank you for contacting the Skrill Help Team and for your interest in the Skrill card. 
Regrettably, the Skrill card is currently available only for selected countries. Unfortunately, your country is not currently among these selected countries. This may change in the future as we expand our business and you country may become eligible at a future date.


Što je najsmešnije od svega, ortak koji koristi Skrill godinama, i već ima karticu, prošle nedelje dobio je novu a da je nije ni tražio, jer mu stara ističe krajem meseca. Znači, za već postojeće korisnike može, a novima ne može, znači smešno da smešnije ne može biti Smiley
IP sačuvana
social share
Isterajte zlo iz žena. Uterajte im dobro!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 52 53 55 56
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.113 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.