Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 10:12:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Online igre(f2p mmo )  (Pročitano 779 puta)
18. Nov 2011, 21:38:05
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
Browser
Chrome 12.0.742.122
Mozda nisam jedini sa ovom temom,ali sam hteo samo malo da reklamiram ovu igru(Soul of the Ultimate Nation ) u nadi da ce se nekom svideti igra i da je proba.  Igra je extra(grafika je super ,ali jako malo nasih ljudi zna za ovu igru)tako da je i populacija nasih ljudi tamo mala.  Imamo nas guild ali kao sto sam na samom pocetku rekao,populacija nasih je mala,tako da imamo demografski problem u igri )) imamo i nas sajt hxxp:|| ortakguild.  webs.  com/
hxxp:|| www.  youtube.  com/watch?v=pS9-hqOwKEI
Mozda ce se nekome i svideti,pa ako neko i download igri i krene da je igra neka samo potrazi Ortak guild i bice odma primljen u nasu malu zajednicu lvl nije vazan

Sad posto sam kao temu stavio Online f2p igre,navescu par igara koje sam licno probao i moj utisak koji sam stekao igrajuci.  
Project Blackout-mmo pucacina,grafika nije losa,populacija je high,exp takodje,ima clan wars.  .   
Allods Eu-Ruski mmorpg,grafika je odlicna,ali dosta podseca na WoW,exp je low,kao i populacija.  .  .  
Runes of Magic-jos jedna od WoW kopija(tako bar ljudi kazu)grafika nije losa,populacija je jos uvek high,exp je solidan.  .  .  .  .  
Alliance of Valiant Arms-mmo pucacina sa extra grafikom,igra je dinamicna,populacija je high,ima dosta mapa,clan wars.  .  .  .  
Forsaken World-mmorpg,da lepom grafikom,ali sa dosta questova,tako ko i bas nije ljubitelj questaskih igara,ima da se smori ko mac u kamenu
Vindictus eu-igra je dobra,mada malo ume da smori sa dungeon misijama,populacija je high,exp je solidan.  .  .  .  .  
9Dragons-igra je stara jos od p.  n.  e.   cista grindara,ima preko 200 lvl-a,pa ko 'oce neka proba

2012.   bi trebalo da izadje mnogo dobrih igara kao sto su: Age of Wulin-mmorpg martial arts ,Eligium,Continent of the Ninth,RaiderZ,Core Blaze.  .  .  .  
[color=Black][/color]
« Poslednja izmena: 18. Nov 2011, 22:41:17 od Hybridbabe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 10:12:54
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.