Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: online hooligan game-life offside  (Pročitano 982 puta)
29. Maj 2006, 19:47:37
Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Life offside vam je online igraca koju igraju milioni hooligana sirom sveta.Potrebno je samo da se registrujete tako sto cete ici na ovaj link.Kada to uradite u kracem periodu ce vam stici e mail sa aktivacionim linkom a potom i drugi sa sifrom.
Citat
Kako igrati ovu igru?

Čitaj pažljivo, da ne objašnjavam svakom posebno.Evo ja sam neko duže vreme proveo na igri pa sam ukapirao stvari i neke cake.

Kako da jačate?

Odete u teretanu, a i na ovaj link.Upišite koliko imate strenght i u vežbate vežbe iz samo prve kolone.Koliko vas bude mrzelo vi se bildajte, što više to bolje..E onda, pada vam stamina.

Kako povecati staminu?

Odete u pub i napijete se ko picka.Idite u Kojoti pub, pivo vam je 10%, treba vam 100 piva za staminu od 100%, tj 1000%
Ako napravimo ekipu kako treba, staviću pivo da bude po nabavnoj ceni 8$ pa da moj budžet ostane isti (ne budem u minusu) a vi ne bacate pare.
Kurve povećavaju staminu ali jeftiniji je alkohol.Ali mo\ete pojebati sa vremena na vreme..

Kako da zaradite pare?

Odete na job, pa uzmete posao u zavisnosti koliko intelgencije i respecta imate, naravno i stamine.Čim vam se istroši stamina, trk u pub, popijete deo kinte, napunite staminu i nazad na posao.Nemojte se zaluđivati da otvaranjem puba dolazi veća kinta.Čista glupost jer ima 5 000 pubova, onaj ko bude pio u tvom pubu samo je zalutao.Takodje, ona kladionica je sranje, ja dobio sad 30$, šta je to..3 piva za ekipu..Moće da vas usere da nadjete pare na nekoj ulic, ali to čista sreća i ne velika lova

Kako da povećate inteligenciju?

Odete u muzej bar 2 puta dnevno.Platite onaj najskuplji, nemojte tu da se grbavite.

Kako da povećate respect?

Hooligans Actions.U zavisnosti koliko već stamine i inteligencije imate te akcije moćete raditi.Ja sam sad negde kod razbijanja pandurskih kola.Nemnojte preterivati i npr 3 puta za redom uraditi istu akciju jer padate u muriju 100%.Bezveze bacate 1 kredit onda, a ako nemate kredit ladite jaja jedan dan..Respect takodje uzimate u tučama ali o tome nešto kasnije..

Ulica

Prošetajte ulicom sa vremena na vreme, možete naći neko oružije, a sa oružijem imate ogromnu prednost u tuči! (cigla, bejzbolka i nož!).Ja za sad imam ciglu i oko 200 weapona.Takodje, veoma lako možete dobiti batine u ulici, a isto tako i prebiti nekoga.

Tuče, 1 na 1

Svaki put kad vidite načiji profil i kliknete relations on vam stoji od tada gore na supporter-fights.E sad..ako je neko 1000 iznad vas ili ispod vas respecta sa njim se ne možete tući.Tad je on pička za vas ili vi za njega.Dakle, ako je velika razlika u respectu do tuče ne moće doći!Logično, jerr svi bi se onda iživljavali nad početnicima.U čemu je fora onda kod tuča?Ti ne znam ko koliku ima strenght, staminu, inteligenciju i oružije.Znaš samo za njegov respect a ove ostale stvari odlučuju u tuči!Dakle, sad vidite koliko je bitno da se bildujete i šetate ulicama.Kako naći sebi ravnog?odete na statisticu, vidite tamo da ste vi npr broj 1700 na listi.Odete kod ovih izmedju 1750-1800 mesta i njih 10ak pozovete na fight.5 njih neće moći jer su u muriji/bolnici, a sa 5 ćeš se pobiti i šta bude bude..ja sam sad u veoma lošem skoru u tučama, zato jedva čekam ove ekipne, tj Fan Club.

Šta je Fun Club?

E to je ekipa, ili ti banda.Ulaziš samo ako imaš 1000 respecta.Nemožeš ući ako si u bolnici ili muriji!!Nemožeš ući ako ti je već neko poslao ponudu za ekipu!!!Nemožeš ući ako si ti napravio ekipu!!!Svi vi kad očistite ponude, bolnice i tripove ja vam šaljem poziv i upadate!
Ja sam osnovao Serbian Casuals,
i ima mesta za 5 ljudi.
Očekujem tu tifo_liman, psihopata, limanhero i boža grobar da nam se priključe.E..verovali ili ne bitno je imati jaku ekipu i onda svi jačamo.Nadjemo medju ekipama neke koji su nam slični, naš zajednički respect je (tad se računa zajedno) npr 10 000, nadjemo neke sa 8-9 000 i nadamo se da će njihov vodja prihvatiti fight.Ja ću dobijati ponude od drugih vodja na fight, vidimo o kakvoj ekipi se radi, dogovorimo se i idemo pa šta bude.Sad dok sam sam u FightClubu dobiao sam punde na fight od nekih likova koji verovatno misle da sam indijanac pa da ću se zajebati i prihvatiti i time oni dobiti respect i score u fightu!Ako ne želiš fight, ne smanjuje ti se respect.

Šta se desi kad izgubiš fight?

Ode ti respecta oko 20 (ništa strašno), malo strengta i stamine i završiš u bolnici.Za izlazak ti je potreban 1 kredit ili kuliraš jedan dan.Ja imam 500 kredita jer sam preveo ovu igricu na Srpski a ona će biti on line za koji dan.Takodje dobio sam moderator na forumu i neke gluposti ali jebe mi se, trebalo mi je svega sat vremena da prevedm, i ubacio sam naše ulične termine 

Sad sam dosta toga rekao, ali ne sve..niti blizu..Nisam vam rekao za classu (biznismen,fighter, kriminalac), za rezidenciju (smeštaj) i što je najbitnije za ponašanje na tekmi!! (tekma je jednom dnevno)
To drugi put..




[Edit by Zenit: Svaka poruka cija je svrha iskljucivo reklama komercijalnih sadrzaja, drugih foruma, drugih sajtova krsi Pravilnik Burek Foruma, i bice cenzurisana i reciklirana.]

al' da i predjem preko reklamiranja, ali ovo, ovde, nece da bude...
« Poslednja izmena: 29. Maj 2006, 19:58:48 od Zenit »
IP sačuvana
social share
Pobeda ili poraz,najverniji idu do kraja! F89
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
mob
Nokia 6120c
ma vazi...

[lock]
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.