Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 02:01:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 35
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ona je udata druze...  (Pročitano 59912 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
Nokia 
не мора али она хоће тако. Да хоће другачије развела би се.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
Takve "avanturice" se obicno zavrsavaju tako sto se jedna od strana vrati svom prvobitnom partneru. Nema tu ni Lj od ljubavi, samo strast tj. jedan delic te ljubavi. Taj njen brak verovatno nije ni nesto toliko los, ali alas, nedostaje mu strasti pa trazi "dodatak" kroz vezu sa ovim. Da nije tako, verovatno bi odavno otisla od tog muza i pobegla sa tim tvojim drugarom. Vidis, ona verovatno prica kako ga voli, kako je muz ne zadovoljava, kako se ona svadja sa njim, ali u biti, ona ostaje sa tim muzom zato sto joj tako odgovara. Ovaj joj verovatno ispunjava prohteve i zelje a taj tvoj drugar joj to isto radi samo u krevetu. Dosta proracunato sa njene strane i tako je u win-win situaciji za nju.  Smile Nemo se ljutis, apsolvirao jednu takvu pa mislim da je verovatno tako. Mozda i nisam u pravu ali mi deluje kao takav slucaj.  Smile
« Poslednja izmena: 25. Sep 2011, 02:43:25 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 10.54
mob
Apple iPhone SE 2020
Nece se ta nikada razvesti.... ovaj samo gubi vreme...

Nema tu ni lj od ljubavi...

Ovo je ista stvar kao kada on njoj kaze - E, razvescu se... ma samo da....

U sustini joj odgovara da joj jedan placa racune, a drugi je servisira...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
Cmon pipl ... WTF?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.186
mob
Nokia 
Ona je Kurva
On je glup.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 6.0.2
mob
Nokia 
Cmon pipl ... WTF?

Mistična poruka ^^  Smile

Vidi ovako, iz aspekta udate žene:
 
-Ona ima brak u kome oseća meru ljubavi prema mužu, nije joj sa njim loše, ima harmoniju i mir, finansijsku sigurnost, detetu je dobro. Ona ne želi da izgubi ništa od toga. To su njeni životni prioriteti. Ali uzbuđenje je nestalo, ona sa svojim mužem nema više dobar kontakt, nema strast u seksu, možda i on ima ljubavnicu,...  Mnogo možda o kojima mogu istinu da znaju samo njih dvoje od dogovora o slobodnom braku do impotencije. Upoznala je ljubaznog čoveka uz kog se oseća seksi, poraslo joj je samopouzdanje i samopoštovanje koje joj je slab seks u braku umanjio. Tom drugom muškarcu ona ne daje ništa, samo dobija. Što neko napred reče win-win situacija za nju.

-Njen muž dobija ženu koja je manje nervozna, lepše doterana, zadovoljnija. Manje svađe i sukoba, više prijatnih razgovora ili uljudnih ako ne prijatnih. Tolerancija prema njegovim avanturama. Njegovo dete ne raste u stresu između roditelja koji se svađaju, on ima oprano, opeglano i skuvano. I za muža je win-win situacija.

-Ljubavnik dobija samo seks. On nema ženu pored koje će se ujutro probuditi, popiti kafu, obući popeglanu košulju. On nema dete koje će mu se radovati kad dođe s posla. On nema skuvan ručak i oprano posuđe. Njemu prolaze godine, ide mu život i jednog dana može mu biti kasno da zasnuje svoju porodicu. Veza s ovom ženom će se pre ili kasnije raspasti i on će tražiti drugu.

Ali s druge strane on nema ni velike finansijske i lične obaveze. Ima uvek doteranu i namirisanu, za seks spremnu ljubavnicu. Nema bračne svađe, štednju za njena kola, stan, školovanje deteta, kredite, ...

E sad pitanje je da li je ova situacija win-win, win-lose, ili lose-lose za njega. Samo on može da izvede bilans onog šta želi da da i da primi u svom životu.

Imala sam tetku koja je u mladosti odlučila da ne želi da investira u svoj brak i decu, da ne želi da se brine o roditeljima, da želi samo trenutnu sreću dok joj je u vezi dobro i potpunu vlastitu slobodu da dođe i ode, da svoju platu potroši samo na sebe, da spava ili se frizira kad ona to želi, da nosi samo svilu i ručno šivene kostime od svilenog bureta. Za prvih 25 godina života videla sam je doslovno na prste prebrojivo. Mislila je da živi win-win. Onda joj je došla starost. Više nije bilo seksi ljubavnika, samo poneki polupotentni zgužvani dekica koji kija i kašlje i u pola posla izgubi pritisak. Nije bilo ni galantnih poklona, hotelskih soba, vikenda u Fantastu ili na Zlatiboru. Nije bilo večera, poklonjenih vaučera u salonima lepote. Iznenada je počela da se javlja sestri, bratu, roditelji su joj pomrli a ona je do podne mrzela sebe a od podne ceo svet. Poslednjih godina svog života bila je ogorčena i svima je prebacivala za sopstvene odluke iz mladosti ali i dalje nije želela da pusti ikog u svoj svet. Tada je mislila da živi lose-lose.

Šta želim da kažem ovom pričom? Hedonizam kao filosofija života bio je poznat još antičkim narodima, nije to nov koncept. Samo primarni hedonizam (seks, droga, novac) ne traje dugo. Zato su Grci imali eleusinske misterije kada je tokom jednog kratkog perioda bilo dozvoljeno živeti hedonistički a ostatak godine su bili posvećeni radu i porodici. Oni su u takvom modelu nalazili najbolju sumu za celokupan život.

Ili kako kaže jedna zen priča ako svakom strelom pogodiš u sami centar mete onda si tokom celog života promašivao sve ostalo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 14.0.835.186
Mnoge zene se ne udaju iz ljubavi kao i muskarci,kasnije svate bio zajeb...ali kasno.Istina je da sve stane u dvije rijeci ona je "kurva" on je "glup",ali nije sustina u tome.Ovdje ima mnogo ozenjenih i udatih,zar niste nekada pozeljeli imati nekog drugog od onog/e sa kojim se budite?Zar niste pozeljeli pruziti ruku tek za trenutak i promijeniti malo partnera sa kojim vec postaje sve uobicajeno?Za mnoge kao i za mene ona bi bila kurva,a mozda je samo svatila da brak nije manastir i pozeljela izaci iz njega.
Sta kada dodje sutra i budemo svi udati i ozenjeni pa pozelimo nekoga sa posla ili ne znam gdje,hocemo li tada reci sami za sebe "ja sam kurva" ili "ja sam glupi kurvar"?Koliko ovdje ima udatih i ozenjenih,a koliko od istih nije nikada prevarilo muza ili zenu Smile
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 14.0.835.186
mob
Apple iPhone SE 2020
Jedno je pozelelti promenu, a nesto sasvim drugo imati nekoga sa strane... godinama...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 14.0.835.186
Pocinjem da verujem da si ti neka paid varijanta internet psihologa. Smile

Nesto na taj fazon jeste 100%...

Ja mislim da je to prava ljubav i da ce ta zena ostaviti svog muza zato sto tvog prijatelja stvarno voli.
« Poslednja izmena: 25. Sep 2011, 12:38:43 od Orfanelin »
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
Mnoge zene se ne udaju iz ljubavi kao i muskarci,kasnije svate bio zajeb...
Ljudi koji to shvate se razvedu jer jednostavno uvide da ne ide. Ljudi koji samo zele nesto sa strane ostaju tu gde jesu i nadju to nesto. Nema tu ljubavi, samo interesa. Da ima ljubavi ostavila bi muza jer bi znala da zeli nekoga drugog pored sebe ko bi je usrecio. Ovako je to samo korist sa njene strane, i svodi se na to.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 35
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 02:01:18
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.