Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 11:45:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: On ne zove!  (Pročitano 7329 puta)
08. Sep 2006, 12:53:29
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Apple iPhone 6s
On ne zove!   

Imate dečka koga volite i s kojim vam je jako lepo. Bilo bi vam i lepše kad bi on naučio jednu stvar: da upotrebi telefon. Zapravo, da se sam seti da upotrebi telefon. U čemu je problem? Recimo, u tome što ste se poslednji put čuli pre tri dana - kada ste vi zvale njega da ga čujete i da ga pitate šta ima novo. Znate da ima neke obaveze pa ne možete da se viđate onoliko često koliko biste želeli i trudite se da se tome prilagodite i da ne budete nerazumne - ali stvarno bi mogao makar da vas pozove. Koliko da znate da misli na vas i kad nije s vama, da misli na vas makar upola onoliko koliko vi mislite na njega. Međutim, on kao da se nikada ne seti da vas pozove, ili skoro nikada, i vama tišina postaje sve glasnija - bolno glasna. Šta tu uraditi?

Nije loše da znate da se momci uglavnom ne javljaju samo radi ćaskanja. Kada je o telefonu reč, većina dečaka smatra da on služi za dogovor, ne za razgovor, pa ga shodno tome i koriste - onda kad imaju o čemu da se dogovore. Ako je on toliko zauzet da ne možete da se vidite, pa, tu onda nema o čemu da se dogovori s vama, zar ne? Dobro, takvi su momci, ali vi i dalje želite da vam se on ponekad javi samo onako. Kako ga nagovoriti na to?

Možete pokušati da se služite ženskim trikovima. Ne javljajte se ni vi, a kada se on konačno javi - jednom sigurno hoće - mazno mu recite da ste tek sad shvatile koliko mu je glas preko telefona seksi; tek sad, jer se toliko retko čujete. Moguće je da će shvatiti poruku i da će početi češće da vam se javlja. Doduše, postoji problem s ovom taktikom - moguće je i da on ne shvati šta je to što mu tako uvijeno poručujete. Još gore, moguće je da odlično shvati šta mu govorite i da mu se nimalo ne dopadne što pokušavate da ga izmanipulišete.

Možete pokušati i s otvorenim pristupom. Otvoreno mu recite da vi jako volite kada vam se on javi, čak i ako nemate o čemu konkretno da pričate - volite da mu čujete glas, da malo proćaskate s njim, da znate da misli na vas. Kažite i da vas boli kada vas on skoro nikad ne pozove, jer se osećate kao da mu ništa ne značite. Savršeno je moguće da on jednostavno ne zna da vi želite da vas on češće zivka. Kada momcima konkretno kažete šta i zašto želite od njih, ako vas vole, obično su voljni da udovolje vašim željama.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 152
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
U potpunosti se slazem!Nisam za oslanjanje na "telepatiju",ako ne kazete sta zelite,sta vam je potrebno i sta vam prija partner nece znati.Prema tome,samo iskreno i otvoreno!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 552
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ako ne zove u tacno dogovoreno vreme i nije mu bas toliko stalo do te ribe. Verovatno je sa njom da mu ne bude dosadno ili iz nekog drugog razloga koji nije ljubav. Devojke moj savet: ne treba vam............do duse, jedino ako postoji jebeno dobar razlog ili ako dobro laze, u suprotnom "kick him"  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
Kao drugarica , drugarici to kazes ili ..?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
To sto ne zove, ne znaci i da mu nije stalo  Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Nokia the best
na kraju krajeva ne mora ni da pozove.
u nekim tinejdzerskim godinama sam pravila frku, danas mi je sve jedno.
ni ja necu nazvati Smile. jednostavno.sve vremenom dodje na svoje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 552
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
To sto ne zove, ne znaci i da mu nije stalo Smile

Hmmmm....ne znam bas. Kada bih stavio sebe u tu situaciju da je ne zovem, a u stvari je volim, ne bih izdrzao  Smile     Rekao sam...jedino da smisli dobar razlog....ali slozices se, to vec nije to.....

Kada sam ja u pitanju, trudim se da budem tacan.... i jesam, bez obzira koga zovem i kakav je razgovor u pitanju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 23917
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
možda ga je strah.....od vezivanja...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
zavisi od situacije, pre bih rekla da je tvrdoglavost  Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
A mozda ga je i pregazio tramvaj  Smile
..i tako u beskonacnost...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 11:45:58
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.