Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: On je ozenjen,a ja ga volim ludo!  (Pročitano 12732 puta)
23. Avg 2005, 21:52:17
Pocetnik


.............................

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 5
Imam jedanveliki problem,ali molim vas da me ne osudjujete i vredjate jer ja neznam kako cu dalje,ubicu se...Vec 2 godne sam u vezi sa jednim momkom,tj on je ozenjen i ima dvoje djece.Kada smo se upoznali,nije mi se svidjeo,naravno,kome bi,ozenjen muskarac.Odusevio me je pricom,pokretima,stavom,drzanjem i malo po malo,zaljubila sam se...poceli smo da izlazimo prvo kao prijatelji a onda sam mu postala ljubavnica.Rekao mi je da me voli i da nikad u zivotu nije bio ovako zaljubljen i da ce se razvesti samo kad mu sin krene u skolu.Nisam mu vjerovala,jer mi nije stalo do toga da me uzme,njegova zena cak i zna za nas,ali ne obraca paznju na to,cak mi se i na ulici javlja...nego moj najveci problem je poceo ovo ljeto-masu sezonki,a on drzi diskoteku,sponzoruse se lijepe za njega...par puta je vidjen sa drugim djevojkama i kada ga ja pitam dali je to istina on se pravi lud i kaze mi da ne fantaziram.Ne mogu bez njega,ali i ne mogu da podnesem da me vara...on obicno pise jako glupe poruke koju su gramaticki jako neispravne i pre par dana mi je poslao jednu sexi poruku koja je bila totano ispravna,znam da mu je to neka djevojhka poslala,ali on ne priznaje.Sta da radim,ubicu se bez njega...sad je posao i u Tunis sa nekom...poludjecu................

[edit by Anea]

Tvoja situacija jeste komplikovana, ali ubuduce bez histerije u naslovima i besmislenog ponavljanja samoglasnika.
« Poslednja izmena: 23. Avg 2005, 22:08:12 od Anea »
IP sačuvana
social share
Moje voljeno bice pripada meni,a ja pripadam mom voljenom bicu!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11212
Oh welll .... pobaj da nadjes nekoga boljeg.....
Zapitaj se,da li te takva osoba zasluzuje?
IP sačuvana
social share
Idemo dalje ...   + cabarnet
                         -  internet
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Blago kuci koju zaobidjem :D

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5996
Zastava Tako blizu a tako daleko
mob
Nokia 6130
Prvo pravilo-Ne petljaj se sa oz. muskarcima, ima i ne ozenjenih.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Zasto bi te vredjali i osudjivali? Dovoljno si kaznjena....Ono sto ce ti na ovu pricu svi reci je da ga ostavis, sto je i neizbezno, samo kako ces to uraditi i kad ostaje na tebi da odlucis, tu ti mi ne mozemo pomoci.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Tebe nema pravo niko da vredja... dovoljno si sama sebe uvredila spustajuci se na nivo muskarca koji te ne zasluzuje...
Sutni ga, stekni izgubljeno samopouzdanje i nadji nekog valjanog i bez obaveza...

Mozda ti sada ne izgleda tako, ali za par godina neces moci ni da se setis kako se zove... Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Blago kuci koju zaobidjem :D

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5996
Zastava Tako blizu a tako daleko
mob
Nokia 6130
Sutni skota Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 64
Moras sama da doneses odluku, razmisli koje su to + , a koje - stvari u vasem odnosu...
Koliko ja vidim, iz ovog predhodno iznesenog, to ti je sve negativno, da ne kazem bedak, ali...

Sta ti u stvari ocekujes od svog zivota??? - Da budes njegova ljubavnica? - Nadam se da NE!!!
Razumem, mlada si pa si pogresila, shvatices kasnije kako je to bila greska. Sto pre to shvatis, pre ces se nasmejati svemu tome kasnije kada se setis. Mozda ce osmeh biti gorak, ali do tada moras da izdrzis i da ga, sto kaze srdjank, sutnes, jer te on definitivno ne zasluzuje! Smile
IP sačuvana
social share
O DA.. tako malo hrabrosti treba .. a neki ni toliko nemaju..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1387
Zastava Uvek i svuda
Sve je to interesantno...ali bi trebala da se zapitas dal` bi ti se toliko dopao da nije takav kakav jeste...da nema diskoteku , da nema jos nekih zena ,sponzorki / kako ti kazes, uostalom kakva prava imas ti da se bunis zbog drugih zena u njegovom zivotu kada si u startu i ti druga zena, (sama si rekla da neces sa njim ozbiljno ili nesto slicno)...pa prema tome ako se vec igras prvo nauci pravila, a iskustva kako dobijati u igri se sticu vremenom.
IP sačuvana
social share
Ne dam ovo sunca u ocima
Ne dam ovo hleba na dlanu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4416
mob
Nokia N70,6303,K610...
Ovde su mi dve stvari upale u oci. Prvo - pise totalno glupe poruke "gramaticki neispravne" - zakljucak - selja, brdjanin, busmanin... Drugo njegova zena ti se javlja, hmm pa koja je ta "normalna" zena koja zna za to a javlja ti se.......?  Smile
IP sačuvana
social share
Grand shitovi
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 164
Zastava Bar
mob
LG T385
hmmmm kad mu sin krene u skolu..xaxaxaxaxax pa kakve veze to ima..a i vidim da je mala g...a ko noc--najcrnja.. ako mi kaze kako se zove taj( da nije Stojo ili Vlado) Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Potpis...............Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.