Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: On i porno-sajtovi  (Pročitano 1701 puta)
12. Sep 2005, 06:12:03
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
On i porno-sajtovi

Mislile ste da je jako vredan kad je i kod kuće često za kompjuterom, ili nije kod kuće za kompjuterom, nego se neki od njegovih kolega "izlanuo" pred vama. Tek, saznale ste da vaš dragi vreme koje provodi za kompjuterom ne troši samo na posao. Dobro, surfovanje Internetom nije nikakav zločin i svakako može da bude izuzetno interesantno i zarazno ("samo još ovu stranu da vidim, i ovu, i ovu...") - ali ono što vaš dragi traži na Internetu jesu porno-sajtovi. E, zbog toga vam dođe da provrištite od muke.

Ipak, bolje bi bilo da se suzdržite od toga, naročito ako on to radi i kod kuće (naravno, pod pretpostavkom da nema opasnosti da deca - ako ih imate - vide nešto što baš i ne biste želele da vide). Kao jedno, vrištanjem ništa nećete postići, osim da on počne da krije svoje aktivnosti od vas. Drugo, ako to radi i kod kuće, gde lako možete da ga vidite, to i nije tako loš znak - znači da se kod kuće uz vas oseća dovoljno bezbedno i opušteno da bi čak i takve sajtove mogao da gleda.

Neke muškarce stimuliše pornografija. Nekad će to biti u obliku porno-filmova ili porno-časopisa, a nekad će i Internet koristiti u te svrhe. Da, postoje i muškarci koje pornografija ne uzbuđuje (verovale ili ne, zaista ima i takvih - ne nasedajte na priče u stilu "svi muškarci obožavaju pornografiju"), ali ako vaš dragi ne spada među njih, to ga ne čini automatski lošim partnerom (podrazumeva se da se ovo ne odnosi na varijante tipa dečja pornografija, seks sa životinjama i slično).

Međutim, ako se vaš dragi, pored toga što traži sajtove s porno-sadržinom, i emotivno povlači, ili izbegava seks s vama, to već jeste razlog za zabrinjavanje. Kod nekih ljudi se razvije zavisnost od Interneta; ta zavisnost može biti i tematski specifična - recimo, zavisnost od Internet pornografije. Ukoliko vaš dragi beži na Internet da bi tako pobegao od problema u stvarnom životu, i više je nego verovatno da mu je potrebna pomoć. U tom slučaju, razgovarajte s njim i pokušajte da ustanovite u čemu je problem, a zatim pokušajte da mu pomognete da taj problem reši.

Ukoliko problema u vašoj vezi nema, samo vas baš ne oduševljava ono što on traži preko Interneta, dajte sve od sebe da tolerišete tu njegovu sklonost. Sigurno da postoje i neke vaše navike koje on baš i ne voli, pa se trudi da vam ne zamera zbog toga. Ako vaša veza sasvim lepo funkcioniše bez obzira na tu njegovu sklonost, nema razloga za brigu ni nerviranje.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Nova godina Beograd :: nova godina restorani :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Sudski tumač Novi Beograd

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.047 sec za 14 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.