Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 21:08:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: On gleda druge žene  (Pročitano 14766 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Nokia 
 Smile pa kazem ja da vece grudi su lepse, kao i mera falusa
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 61
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Smile pa kazem ja da vece grudi su lepse, kao i mera falusa

Naravno da su ljepse i to puno ljepse...Nadam se da cu ih imati nekada... mada  cisto sumnjam  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ukoliko suptilno gleda druge zene = neka gleda.
Ukoliko napadno pilji u druge zene = neka ce ga vec nokautirati Smile
Nista strasno ukoliko se muskarac okrene za nekom zenom, pa i zene se (ne tako retko) okrenu za zgodnim pripadnikom muske populacije Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
DAjte recite mi kako da se ja osjecam ugodno i puna samopouzdanja ako imam male grudi  a znam da on voli velike???
Pa vidi ovako... Svaki muškarac (čast izuzecima, mada nisam baš sigurna da ima takvih) voli velike grudi... Onako, znaš, lepe, podignute, čvrste... E sad, tom tvojom logikom, svaka žena koja nema grudi kao Heidi Klum, trebala bi zbog toga biti duboko nesrećna...
Don't get me wrong, ali ta logika je malo primitivna...

Pa dobro ne kazem da svaka djevojka treba da se osjeca loshe ali znamo da cesto i jeste tako,ima puno vise cura koje ne vole svoje male grudi nego  onih koje zrace samopouzdanjem...A mene to ne zanima sta se sve moze raditi sa malim sisama ,jer ipak ne radim sada nista posebno sto ne bi mogla raditi sa velikim sisama...Imam male grudi i nedo Bog da ne obucem grudnjak jer imam dvije narandžice koje se jedva istaknu...a to mi uopste nije privlacno i razumijem ja da ja to sad ne mogu promijeniti ali ne mogu ni biti zadovoljna... Zelim velike grudi,zar puno trazim??? hehe pusa Bambina...

a Fahrenheit hvala Bogu makar imam dupe,ali zelim i grudi.zar nije bolje oboje imati ?? Smile

Veruj mi na reč, ne trebaju ti velike grudi.  Smile

Ne, ozbiljno... Nije ni to baš neki božji dar... Da ti ne pričam o mukama u PMS-u, kad počnu da bole... + svaki 50-ti brus ti odgovara... + moraš biti pažljiva šta oblačiš, jer se uvek nađu neki klipani koji će ti blenuti samo u poprsje, taman da im citiraš Kanta, neće dalje od toga videti...

Nije poenta u malim/velikim grudima.... Poenta je u tvom odnosu prema njima, bile male ili velike...  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Nokia 
Svjetlana zelim ti vece grudi i ako nisu ti potrebne, kladio bi na to, al zelim ti vece grudi Smile
ako decko je neki sperminator za njemu vise fine belancevina za povecanu radosti Smile
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Nokia N97
a Fahrenheit hvala Bogu makar imam dupe,ali zelim i grudi.zar nije bolje oboje imati ?? Smile

Milorad Pavic je lepo napisao:"Zhena bez dupeta ko selo bez crkve."

Sise mogu da se dograde za malu sumu. Guza je posledica mukotrpnog rada ili genetike. Mozhe i ono da se nadogradi, ali sam skeptichan koliko dugo to mozhe dobro da izgleda.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Who gives a damn about boobies and ass ... sta imas koristi, ako ti Bog nije dao, nadogradjuj ili se snalazi,istakni nesto drugo sto ti je dao, ako ti je toliko bitno da tvoje sise za citavu tebe ostave utisak, onda lepo naduvas na cetvorku i mirna Backa. Ali sisa je tako minorna u odnosu na sve ostalo sto ti se u zivotu desi ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 618
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Munka ze ja gledam tebe Smile,ne trebaju mi druge
IP sačuvana
social share
__
                                  /  /
                          ____/  /_
                         /  /  /   /  /_
                        /  ~   ~    \  \ 
                        \                 /
                         \               /
                          =======
                           zdravo Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 32
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Smile pa kazem ja da vece grudi su lepse, kao i mera falusa

Naravno da su ljepse i to puno ljepse...Nadam se da cu ih imati nekada... mada cisto sumnjam Smile

razumem te.  kao sto sam dobila savet, tako cu ti ga preneti -  zamaraj se onime sto tebi treba. ne verujem da su to vece grudi i verujem da ti tvoje savrseno pasu.
nisu vece grudi nuzno lepse. estetski. ni muskarcima. ne govorim ti to samo tako. kada znanci gledaju slike golih devojaka, cujem njihove komentare, a i sama vidim da kad nesto visi - nije bas lepo.
volela bi da ti to neki muskarci mogu potvrditi, jer znam da ces pomisliti da te tesim.
« Poslednja izmena: 19. Mar 2008, 13:11:06 od davaspitam »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 61
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
DAjte recite mi kako da se ja osjecam ugodno i puna samopouzdanja ako imam male grudi  a znam da on voli velike???
Pa vidi ovako... Svaki muškarac (čast izuzecima, mada nisam baš sigurna da ima takvih) voli velike grudi... Onako, znaš, lepe, podignute, čvrste... E sad, tom tvojom logikom, svaka žena koja nema grudi kao Heidi Klum, trebala bi zbog toga biti duboko nesrećna...
Don't get me wrong, ali ta logika je malo primitivna...

Pa dobro ne kazem da svaka djevojka treba da se osjeca loshe ali znamo da cesto i jeste tako,ima puno vise cura koje ne vole svoje male grudi nego  onih koje zrace samopouzdanjem...A mene to ne zanima sta se sve moze raditi sa malim sisama ,jer ipak ne radim sada nista posebno sto ne bi mogla raditi sa velikim sisama...Imam male grudi i nedo Bog da ne obucem grudnjak jer imam dvije narandžice koje se jedva istaknu...a to mi uopste nije privlacno i razumijem ja da ja to sad ne mogu promijeniti ali ne mogu ni biti zadovoljna... Zelim velike grudi,zar puno trazim??? hehe pusa Bambina...

a Fahrenheit hvala Bogu makar imam dupe,ali zelim i grudi.zar nije bolje oboje imati ?? Smile

Veruj mi na reč, ne trebaju ti velike grudi.  Smile

Ne, ozbiljno... Nije ni to baš neki božji dar... Da ti ne pričam o mukama u PMS-u, kad počnu da bole... + svaki 50-ti brus ti odgovara... + moraš biti pažljiva šta oblačiš, jer se uvek nađu neki klipani koji će ti blenuti samo u poprsje, taman da im citiraš Kanta, neće dalje od toga videti...

Nije poenta u malim/velikim grudima.... Poenta je u tvom odnosu prema njima, bile male ili velike...  Smile

Hvala Vam svima punooo  Smile, mogu Vam reci da se malo bolje osjecam i mozda to jedan dan shvatim potpuno i budem zadovoljna ili cu makar cekati PMS kada nadodju hehe pa onda bude uredu...Moram priznati da moje male grudi nisu sad ono da ih nemam nikako,bas kao narandže heh ali eto ja bi vece..Nadam se da cu si izgraditi samopouzdanje.. Volim Vas
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 21:08:15
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.