Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Omiljeni konami fudbal - numero uno zgubidanska zanimacija  (Pročitano 5029 puta)
26. Apr 2013, 15:37:35
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
Browser
Mozilla Firefox 20.0
mob
LG Frizider
Za sve one koji vole PES, igraju PES i kojima je isti pojeo dane I dane u besomucnom maltretiranja prstiju tapkanjem iks, kocki, trouglova i krugova.

Te neke davne 1997 godine kao polurazvijeni adolescent ni u najavi spreman za vojsku i vozacku dozvolu ali dovoljno samosvestan da mi skola pocinje da lici na nuzno zlo, izvalio sam jednu igricu zbog koje se bezalo sa casova, davalo kes od uzine kako bi skupili za iznajmljivanje, i generalno podjednak izvor frustracije i srece kao od mladih tek nabubrelil suknjica I majcica koje nas zajebavaju vazda po skoli i ulici Smile

Igra bese
Goal storm ‘97  prvi konamijev fudbal koji moji prsti probase. Ladno se secam i prvog gola, centarsut nekog nekom na vugla za 1-1 u osamdeset i nekom minutu, koji tim je bio nemam pojma a znam al da je druga strana psovala oca i majku svima redom, to mi se urezalo Smile



Sa sve smajlijima raspolozenja Smile



Pre te je bio jedan naslov, Goal storm I svake godine po jedan gde se vagalo sta je bolje/gore, lepse, lakse I zanimljivije. 17 godina, 18 izdanja I duplo vise ako racunamo "japance"

http://en.wikipedia.org/wiki/Pro_Evolution_Soccer_%28series%29

Secam se da je jedina bitna stavka bila ko ima devetku na speed, pa je tako Ronaldo, bio apsolutno neprejebiv, pa nenormalni R. Karlos a kasnije Oven pa polako dolazi Anri mada u master ligi si mogao dobro da se opskrbis za sitne pare jeftinim Babangidama ili Olisadebeima koji posedovase tu epsku devetku.
Sve u svemu more i more igranja i kombinacija gde caruje onaj koji radi perfektan dupli pas ili kocku-iks laznjak. Uz neizmerno fenomenalan trougao koji I dan danas pominjem kada gledam zivu tekmu na TV-u vicem “trougao bre levo konju!” u slucaju kontre. Smile

U svakom slucaju da ne duzim prvi post, bice vremena za opise

Da krenem sa mojih top 3

3. mesto – Wining Eleven 8
Jako tecan fudbal, pomalo lak kada se uigrate pa se posle par sezona desavalo da dobijam sa 7-0, 9-0 svaku drugu tekmu itd.

2. mesto – PES5
Potpuno drugi fudbal, vise orijentisan na strpljivo gradjenje igre I poseda uz takodje jako dobro funkcionisanje brzih kontri preko krila. Prosto je milina igrati kada povedete sa 2-0 I lagano privodite utakmicu kraju jakom odbranom i kvalitetnim posedom i kontrama. Mada nekad ni to ne uspe. Smile
Ozbiljna kontrola centralnih bekova se zahteva, nema istrcavanja i zaletanja na centar ili pade gol ko od sale.

1. mesto – PES 2011/12
Ponekad frustrira kada lopta na 3 milimetara prodje pored vaseg neprejebivog Vidica kao da je telefonski stub. I jos brdo mana, ali………….po meni najbolji fudbal koji donosi najvise i koji zaista cini da se osecate kako imate kontrolu nad onim sta se desava na terenu maker gubili i par golova razlike.


E sad, znam da je mnogima PES 6 omiljen, ja bih samo da napomenem da je to najgori deo ikad koji je izasao iz konamija, manje vise, al o tome drugi put Smile

« Poslednja izmena: 26. Apr 2013, 15:38:34 od vanyo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Victoria Concordia Crescit

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2209
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
mob
Nokia e63
Ko sto ti rece u poslednjoj recenici  Smile

1. mesto - PES 6

Po meni najbolji pes, najduze sam ga igrao a i danas ga odiram s vremena na vreme. Tu sam u master ligi sa Espanjolom pravio cuda...

2. mesto - ISS 2

Secam se da sam ovaj nastavak za soni 1 cekao ko zedna zemlja kisu, jer ISS 1 nije imao klubove (ili reprezentacije) a ISS 2 jeste...i kad sam docekao nisam se odvajao od sonija  Smile tu sam igrao sa Riverom master ligu, ko sto rece bitno je samo da imas igraca koji ima brzinu 19 i nista ti vise ne treba Smiley dovodio sam Babangidu, Karlosa i Sevcenka svi brzina 19  Smile

3. mesto - PES 5

Ovi noviji nastavci od 2008 pa na dalje kurcu ne vrede...jedino sad nesto sto su poboljsali 2013-icu, a PES 5 sam igrao nesto kratko al mi se svideo za to kratko sto sam igrao, bolji je od svih novijih nastavaka Smiley
IP sačuvana
social share
У срећи се не треба гордити

као ни у несрећи очајавати

и увек треба волети Црвену Звезду!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 20.0
mob
LG Frizider
E da i Sevcenko.............zveknes trougao sa sredine i ovaj ko besan isprinta ocas posla, nema te odbrane.

Secam se da je Batistuta imao sut 19 i preciznost cini mi se 19 isto. Sa 25 metara penal uvek Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Victoria Concordia Crescit

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2209
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
mob
Nokia e63
Da,da Batistuta  Smile

A Sevcenko mi postao omiljni igrac zbog ISS 2 Smile secam se da je kostao 40 necega, kad skupis 40 samo ponudis i on dolazi, nema odbijanja i ostalih zajebancija  Smile

A u PES 6 su me golmani do jaja izludjivali sa nekim njihovim 'intervencijama'...
IP sačuvana
social share
У срећи се не треба гордити

као ни у несрећи очајавати

и увек треба волети Црвену Звезду!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 20.0
mob
LG Frizider
Skup bio, mislim da je 50 tih sranja bio maksimum.

PES 6 me najvise nervira jer ne postoji sansa da koristis krug pas ako nije centarsut sa krila u visini sesnaesterca. Prosto je nemoguce, lopta ide previse nisko, pogadjas u glavu igrace okolo, kontrola nula.........plus golman, plus odbrana retardirana........uh Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Victoria Concordia Crescit

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2209
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
mob
Nokia e63
Hehe, vidim da ti 6-ica ne lezi na srcu  Smile

Ja te bagove nisam ni primecivao, nemam pojma zasto, sve sto si naveo i meni se desavalo al se nisam nervirao zbog toga Smile dok me sad i najmanja sitnica na ovim novijim iznervira  Smile

A u ISS 2 sam imao neku tradiciju, da bar dve tri tekme dnevno odigram Argentina - Engleska. Ja uzimao Argentinu, onaj Klaudio Lopez mi bio najbolji, naravno pored Batistute  Smile I sto ti rece, tu se znalo za dupli pas L1+x i nema greske  Smile
IP sačuvana
social share
У срећи се не треба гордити

као ни у несрећи очајавати

и увек треба волети Црвену Звезду!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 26.0.1410.64
mob
Nokia krntija
Шестица убедљиво прва. Ултимативно достигнуће фудбала у датим околностима. Играо сам га од кад је изашао до 2010 скоро сваки дан. Живим у убеђењу да сам у једном тренутку сигурно био међу најјачим играчима у држави, можда и шире. Не волим да играм против људи са најјачим екипама, увек кажем дај да узмемо неке слабе јер се ту види стварно ко је мајстор... ал ретко ко ме је слушао. И онда морам дузмем Интер, а с Интером апсолутна доминација. На прсте једне руке могу да набројим људе који су успели макар једном да ме победе. Ортаци организовали играње без мог знања, јер су знали да је бесмислено звати ме.

ИСС Про 98 други омиљени. Први фудбал који сам играо, исто бежао из школе у сони клуб због њега. Нигерија, Бабангиду и Бабајара у шпиц и терај.


ПЕС петица трећи омиљени. Због могућности да редовно даш гол из слободњака са 35 метара.  Smile
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 26.0.1410.64
mob
Nokia krntija
Skup bio, mislim da je 50 tih sranja bio maksimum.

PES 6 me najvise nervira jer ne postoji sansa da koristis krug pas ako nije centarsut sa krila u visini sesnaesterca. Prosto je nemoguce

Могуће је, но не умеш дечаче. Све је у зглобу. И радару.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 20.0
mob
LG Frizider
Igrao sam je puno stvarno, cuvam i dalje sejv ali eto, mrzim ga totalno Smile

PES 5 je recimo odlican al se zato igraci posle tekme ipo umore do neupotrebljivosti. Jos ne daj boze da vezes tri tekme, prvenstvo, evropa, prvenstvo, igraca komotno otpisi za 5 narednih kola.

A i ja sam igrao najvise sa Argentinom, u klubskom sa Arsenalom, Kanu glavati centarfor, Anri i Viltor munje po bokovima i bog da te vidi. Smile

Citat
Могуће је, но не умеш дечаче. Све је у зглобу. И радару.

Bez radara da se besis samo, recimo dajem kros da promenim stranu od desnog beka prema levom krilu koji utrcava, i pogodim nekog kretena u glavu na 10 metara od mene Smile pa mater mu jebem ima li neke logike taj jebeni dubinski pas pri izvodjenju ili je cementiran po ocenama long ball speed koje ima igrac?

Inace igrao ga sa Aston Vilom, dobijao prvenstva, i ligu sampiona, sa ortacima isto dobar ali kao da apsolutno veze nemam kako ce tekma da se zavrsi, napadaj napadaj do smrti i to mu dodje to ako ti ne uvaljaju nekih 3 kretenska gola iz kornera glavom pobedjujes. Grrrr mater onu raspalu.....
« Poslednja izmena: 26. Apr 2013, 16:43:22 od vanyo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Victoria Concordia Crescit

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2209
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
mob
Nokia e63
A i ja sam igrao najvise sa Argentinom, u klubskom sa Arsenalom, Kanu glavati centarfor, Anri i Viltor munje po bokovima i bog da te vidi. Smile

Ja sam na petici igrao sa Arsenalom, Anri i Bergkamp i niko mi vise ne treba  Smile
IP sačuvana
social share
У срећи се не треба гордити

као ни у несрећи очајавати

и увек треба волети Црвену Звезду!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.