Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 17:13:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Glasanje
Pitanje: Koja je vasa omiljena muzika
Rock'n'Roll
Hip-Hop/Rap/R'n'B
Techno
Pop
Metal
Punk
Folk
Funk
Crkvena
Jazz
Bluz
Drum'n'Bass
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Omiljena muzika (remake)  (Pročitano 10057 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 1800
1. Nije stavljena klasika (a stavljena je crkvena), fado/bossa nova, Ambijentalna/filmska/lounge ?

3. I kad je već odvojen Tehno i Drum'n'Bass, mogao si da staviš i Trance. Ili sve lepo pod "elektronika"  Smile

Glasam za techno, mada se pobednik glasanja vec sad zna.
Inace rep uopste ne priznajem kao vrstu muzike, ali priznajem da je to neka vrsta umetnosti

A tehno je muzika??

Kako kome... Meni jeste, kao i milionima ljudi.  Smile  Žan Mišel Žar po tebi nije muzičar??

Inače, glasao sam za tehno, ali meni su najbolje mešavine svega i svačega kao npr:

IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 182
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia n95
1. Nije stavljena klasika (a stavljena je crkvena), fado/bossa nova, Ambijentalna/filmska/lounge ?
3. I kad je već odvojen Tehno i Drum'n'Bass, mogao si da staviš i Trance. Ili sve lepo pod "elektronika"  Smile
3. I kad je već odvojen Tehno i Drum'n'Bass, mogao si da staviš i Trance. Ili sve lepo pod "elektronika"  Smile

Glasam za techno, mada se pobednik glasanja vec sad zna.
Inace rep uopste ne priznajem kao vrstu muzike, ali priznajem da je to neka vrsta umetnosti

A tehno je muzika??

Kako kome... Meni jeste, kao i milionima ljudi.  Smile  Žan Mišel Žar po tebi nije muzičar??

Inače, glasao sam za tehno, ali meni su najbolje mešavine svega i svačega kao npr:


1.Imas 1000 tipova muzike mozda neki drrugi put ili u nekoj drugoj temi necemo bas svaki drugi dan da mijenjamo temu Smile
2.Filmska muzika se pojavljuje u raznim znrovima tako da, po toj logici treba da napisemo muzika iz reklama, muzika iz dzinglova na radiju, muzika na racunarima... Smile
3.BTW interesantna pjesma.
4.Meni nisi odgovorio na pitanje ko ce to pobjediti i po cemu vidis na osnovu 15-ak 20 glasova  Smile Smile Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 17. Jun 2009, 22:50:30 od Airhead93 »
IP sačuvana
social share

                   
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 1800
Citat
2.Filmska muzika se pojavljuje u raznim znrovima tako da, po toj logici treba da napisemo muzika iz reklama, muzika iz dzinglova na radiju, muzika na racunarima... Smile

A i to što kažeš, u pravu si... Ali ima posebna sorta ljudi koji vole da čuju tu muziku koja ih podseća na neki dobar film... Pa sam je zato odvojio.  Smile

Aj mi samo reci, zarad manje i preglednije i efikasnije liste, ti bi ovo što sam ja postavio jedino mogao da svrstaš u tehno... A nema veze sa tehnom.  Smile U stvari ima veze ali samo u korenima...
IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Tvrdoglavi Kernel

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 427
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
metalčuga
IP sačuvana
social share
Il' si hardkor il' si smor...
no woman no grind
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Žena
Poruke 523
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Dajem glas za rok.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 182
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia n95
Citat
2.Filmska muzika se pojavljuje u raznim znrovima tako da, po toj logici treba da napisemo muzika iz reklama, muzika iz dzinglova na radiju, muzika na racunarima... Smile
Aj mi samo reci, zarad manje i preglednije i efikasnije liste, ti bi ovo što sam ja postavio jedino mogao da svrstaš u tehno... A nema veze sa tehnom.  Smile U stvari ima veze ali samo u korenima...
Ne nisam ja to uradio da bi lista bila ni manja ni preglednija nego kako sam vec rekao imas na stotine muzickih pravaca, a lista bi kada bih ih sve dodao bila potpuno ne pregledna, medjutim tehno, drum'n'bass i electronika su dosta razliciti. Covjek koji ne prati takvu vrstu muzike nece uociti nikakvu slicnost izmedju muzike koju stvara Depeche mod, i bilo koji DJ. Smile
IP sačuvana
social share

                   
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia 
Glasam za techno, mada se pobednik glasanja vec sad zna.
Inace rep uopste ne priznajem kao vrstu muzike, ali priznajem da je to neka vrsta umetnosti

A tehno je muzika??
Pa ako racunamo gomilu likova na tableticama koji skacu i goli igraju oko DJ-a sa predimenzioniranim slusalicama, pa recimo da jeste...
...pomalo
 Smile Smile Smile Smile Smile

Ovaj jos jednom ako nisi primjetio ko je pobjednik glasanja ? Smile Smile Smile Smile Smile
Pobednik je rok naravno, a tim drogiranim likovima uvek kazem da ako takvu muziku mogu da slusaju samo na tabletama da je onda bolje da je ne slusaju.
Ali pazi, nije drogiranje u muzici pocelo sa technom, nego ipak malo ranije  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia 
Glasam za techno, mada se pobednik glasanja vec sad zna.
Inace rep uopste ne priznajem kao vrstu muzike, ali priznajem da je to neka vrsta umetnosti

A tehno je muzika??
Pa ako racunamo gomilu likova na tableticama koji skacu i goli igraju oko DJ-a sa predimenzioniranim slusalicama, pa recimo da jeste...
...pomalo
 Smile Smile Smile Smile Smile

Ovaj jos jednom ako nisi primjetio ko je pobjednik glasanja ? Smile Smile Smile Smile Smile
Pobednik je rok naravno. 
A tim drogiranim likovima uvek kazem da ako takvu muziku mogu da slusaju samo na tabletama da je onda bolje da je ne slusaju.
Ali pazi, nije drogiranje u muzici pocelo sa technom, nego ipak malo ranije  Smile
« Poslednja izmena: 18. Jun 2009, 13:07:56 od Marco V »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 182
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia n95
Glasam za techno, mada se pobednik glasanja vec sad zna.
Inace rep uopste ne priznajem kao vrstu muzike, ali priznajem da je to neka vrsta umetnosti

A tehno je muzika??
Pa ako racunamo gomilu likova na tableticama koji skacu i goli igraju oko DJ-a sa predimenzioniranim slusalicama, pa recimo da jeste...
...pomalo
 Smile Smile Smile Smile Smile

Ovaj jos jednom ako nisi primjetio ko je pobjednik glasanja ? Smile Smile Smile Smile Smile
Pobednik je rok naravno. 
A tim drogiranim likovima uvek kazem da ako takvu muziku mogu da slusaju samo na tabletama da je onda bolje da je ne slusaju.
Ali pazi, nije drogiranje u muzici pocelo sa technom, nego ipak malo ranije  Smile
Pa nije ni pocelo sa techno muzikom jer se ona znatno kasnije pojavila od svih tih droga, ai na tim techno zurkama je najzastupljenija.
IP sačuvana
social share

                   
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Žena
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Rock'n'roll. 
IP sačuvana
social share
It's a shame to awake, in a world of pain
What does it mean when war has taken over?!
by Pearl Jam
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 17:13:08
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.