Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 07:32:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Olympic Beach Grcka  (Pročitano 9828 puta)
10. Mar 2010, 17:24:23
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Da li neko moze da mi kaze nesto vise o Olympic Beachu? Resila sam ove godine da idem od 03.06. i rezervisala hotel Kostas. Da li je neko bio tamo i kakva su vam iskustva. Meni izgleda fino a i rekli su mi da je mirno da nema guzve i da je pravo mesto za odmor.Inace uplatila sam samo apartman idem sopstvenim prevozom pa ne bi bilo lose da mi neko kaze kakav je put do tamo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Da li je moguce da niko nije bio u Olympic Beach-u? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 337
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
Bio sam tamo 2007.   Malo , mirno mjesto , solidne plaze  , more. Fenomenalan pogled na Olimp .

Nije bas za provoda , ali za odmora svakako jeste...

Putevi su OK , bar koliko sam ja primjetio.
IP sačuvana
social share
I get knocked down
But I get up again
You're never going to keep me down
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


ma hajde bre

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1730
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
SonyEricsson C 905
Sesto slatka dali je moguce da si vec rezervisala odmor a tako malo znas o toj lokaciji gde ces otici ...  Smile

Malo se salim, nista ne brini, nemoze ti lose biti u Olimpiku ...

Odlicno poznajem mesto bio sam par puta, drugi put cu ti napisati vise sada zurim...

Sorry, Pozdrav ...  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Crvenkapa posla kod babe pa je naletela na vuka,

Spasena je od Alibabe pa je zatim silovalo 40 hajduka ...

By Ljuba Moljac ... the legende died ...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Samsung Galaxy S Advance
Lepo mesto, prijatno za odmor, mozda cak i previse mirno... ima par kafica, bez diskoteka, i prodavnica na kilo...

Prednost je sto ima ogradjen deo mrezom za kupanje pa nema meduza...
(cista plaza koju cuva jedan navalentni cuvar plaze - ukoliko si zensko, i jedan navalentni (na kvadrat) prodavac krofni koji se ne libi da pohvali zenske atribute njihovim pravim nazivom)
Kod ovog prvog (spasioca) mozes dobiti besplatnu pedalinu a kod ovog drugog besplatnu krofnu... ukoliko ih pre toga ne napichkarash zbog "komplimenata"...  Smile

Za provod i mozda malo ozbiljniji soping moraces da se spustis do paralije (to ti je jedno pola sata pesaka pesackom stazom) ali se isplati videti i to mesto jer je znatno vece i (po meni) zanimljivije od olimpik-a, koji je uglavnom namenjen samo za odmor...

P.S. Paralija ima samo dosta plitko more na pocetku, mora dosta da se ode daleko da bi se uopste i doslo u duboko, sto sa olimpikom nije slucaj, tako da... eto, sad znas pomalo o oba mesta a spojena su jedno sa drugim... i plazom i puticem...

I ono najvaznije, imas autobuski prevoz od jednog do drugog i prosle godine je karta bila 90centi...

Lep provod  Smile

E da, tamo su ti uglavnom ulice jednosmerne tako da pazi...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Hvala svima na odgovorima. Sta mislite o smestaju ja sam rezervisala preko http://www.apartmanigrcka.com/.
J a se nadam da ce biti lepo. Pozdrav.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1490
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Apple iPhone 4S 16GB
ja sam bio 2008. u julu, od svih mesta gde sam bio Kateriniskala (Olympic Beach je naziv za turiste) mi je najgore... more je kao dunav bilo u to vreme, meduze su bile prisutne iako je bila postavljena mreza, signal na mobilnom je slab kao da sam bio u nekoj nedodjiji, ali gradic je lep, ima dosta restorana, manje kafica a diskoteka ni nema, jer je Katerinis Paralia blizu pa ljudi idu tamo u provod, busom za 1e a taxijem 4e. Cuo sam od vodica da je voda pre nego sto sam ja dosao bila mnogo lepsa, i posle oluje neke se zamutila, tako da ne mora da znaci da ce biti kao meni... Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ja se iskreno nadam da ce biti lepo s obzirom da sam vec uplatila nemam izbora.Sto se tice nekog provoda to mi ne treba, hocu samo da se dobro odmorim. A i jedno novo iskustvo nije na odmet.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 07:32:32
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.