Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 08:31:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Oldtimeri  (Pročitano 8889 puta)
03. Okt 2008, 15:20:35
Pocetnik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 6500 slide black
Vec dugo me moji smaraju da postavim ovakvu temu, pa evo da im udovoljim. Imamo Renaulta 16, 1970. godiste, jos uvijek u voznom stanju, izgleda pristojno za svoje godine.
Moji se nadaju da je to moguce prodati, posebno nakon sto su citali nekakav clanak u Politikinom Magazinu.
Ima li ikakve sanse da bi neko u Srbiji bio zainteresovan za tako nesto, postoje li specijalizovani sajtovi ljubitelja tih oldtimera?
« Poslednja izmena: 03. Okt 2008, 15:20:55 od points »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8559
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Samsung i8510 innov8
Pa zavisi za koliko para bi ti to hteo da prodash. Imash sajtove ili ogranke nekih forumu gde se okupljaju ljudi koji imaju ili vole oldtajmere.  Smile

IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 6500 slide black
Predlozi mi neki sajt, ako znas.
Htio bih da ga prodam za neku normalnu svotu, naravno da ne mislim da se obogatim na tome, ali necu ni da ga poklanjam. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8559
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Samsung i8510 innov8
Pa koja je to cifra otprilike?! Ja mislim da mozesh da ga prodash za 2 - 2.5 hiljade evropljana...  Smile

IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 6500 slide black
Pa ne znam, kazem ti, uopste ga ne prodajem ja licno.
Mislis tako?
A kakav sajt gdje mogu da se detaljnije raspitam?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 174
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 6681
Aj postwi koju sliku,a mozda ja widim sa mojim komsijom posto on otkupljuje oldtimere..........
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 6500 slide black
Ajde kad stignem, postavicu, sad nije pravo vrijeme za to Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16030
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
Jedinstvena izložba oldtimera na Kalemegdanu



U subotu, odnosno nedelju, 30. i 31. maja će se na Kalemegdanu održati izložba klasičnih sportskih automobila – oldtajmera. Pokrovitelji izložbe su Skupština grada Beograda i Ambasada Francuske.

Automobile će izložiti učesnici međunarodnog relija Trans Europa 2009 koji će na etapi relija kroz naš grad Beograđanima pružiti nesvakidašnju priliku da vide skupocene primerke oldtajmera u odličnom voznom stanju, uglavnom iz pedesetih i šezdesetih godina prošlog veka, marke Triumph, Jaguar, Porsche, Morgan, Austin, BMW, Chevrolet, Maserati, Ford Mustang...

Reli se vozi od Mađarske, preko Srbije, Makedonije, Grčke i Italije, do Francuske. Organizator relija je klub TTP iz Francuske, odakle je i većina učesnika. Među njima je i jedan šeik iz Dubaija koji dolazi u pratnji nekadašnjeg kopilota jordanskog princa.

Subota, 30. maj, 17:30 – 19:30: Izložba „Morgan“ sportskih automobila
Nedelja, 31. maj, 17:30 – 19:30: Izložba klasičnih sportskih automobila.

Izvor: VreleGume
« Poslednja izmena: 28. Maj 2009, 23:40:27 od bockoyogi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16030
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
Izložba sportskih oldtajmera na Kalemegdanu 30. i 31. maja



Izložba klasičnih sportskih automobila, koje će prikazati učesnici međunarodnog relija "Trans Europa 2009" biće 30. i 31. marta održana na Kalemegdanu, saopštila je danas ambasada Francuske u Beogradu.

Učesnici "Trans Europe 2009" biće na proputovanju kroz Beograd, i tom prilikom će Beograđani besplatno moći da vide skupocene "oldtajmere" marke "trijumf", "jaguar", "porše", "morgan", "ostin", BMW, "ševrolet", "maserati" i 'ford mustang" iz 1950-ihi 1960-ih.

Reli se vozi preko Mađarske, Srbije, Makedonije, Grčke i Italije do Francuske, a organizator je klub TTP iz Francuske, odakle je većina učesnika. Među njima je i jedan šeik iz Dubaija.

U subotu od 17.30 do 19.30, posetioci će kod paviljona Cvijeta Zuzorić moći da vide izložbu "morgan" sportskih automobila.

Sledećeg dana, na istom mestu i u istom terminu moći će da se pogleda izložba klasičnih sportskih automobila.
U nedelju u 17.30, učesnika relija će dočekati član gradskog veća Željko Ožegović.

Pokrovitelji izložbe su ambasada Francuske u Beogradu i Skupština grada Beograda.

Autor : Beta.rs
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 5719
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
ide li ko sutra tj danas?? ja idem  Smile
« Poslednja izmena: 31. Maj 2009, 01:54:17 od USB Kabal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 08:31:45
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.