Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Okupljanje #2 i izbori za naj....  (Pročitano 41825 puta)
18. Jan 2004, 15:21:21
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 664
Zastava Kraljevo / Frankfurt
Ovako, posto je sad pocetak Godine tek i imamo jos dosta vremena, a da ne bude kao prosle Godine, mada se opet sve zavrsilo OK (sem Lakijeve prognoze vremena koja ce ga pratiti kroz ceo zivot ja mislim  Smile  :twisted: ), predlazem da je sada vec odlicno vreme da se dogovorimo oko sledeceg okupljanja, KAD, GDE, KO i KAKO i da usput naglasim da ce opet biti IZBORI ZA NAJBUREKDZIJU.

To sad ne znaci da se SAD pocinje sa predlozima ko ce to biti, vec cisto da se promotre malo posetioci foruma i prati KO bi doso u obzir da stoji na izbornoj listi kad buide vreme za to, a to cemo jos da najavimo.

Zasta je vreme sad, mislim da je za predloge KAD i GDE i da se izabere neko ko ce se pobrinuti za neki mali program a mozda i celokupnu organizaciju okupljanja. Znaci, neko ko ce se pobrinuti od A do Sh jer smo iz mnogobrojnih prethodnih okupljanja ustanovili da to moze SAMO JEDAN covek/zena da uradi.

Sta kazete vi na ovo???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2268
mob
LG 
ideja nije losa da se sada pocne sa pripremama  Smile
al ja znam da cu ovga puta 1000%doci pa kada bi okupljanje bilo i na MARSU Smile  Smile

a sada da cujemo i druge sta misle  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by canelane: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 787
Tacno sada na vreme sve da se organizuje i dogovori
IP sačuvana
social share
we love and die because we must
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Sto se mene tiche moze... S tim sto se mog dolaska tice nikad se ne zna... Mada postoji mogucnost da cu ovog puta doci...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
U potpunosti podržavam Dušanov prijedlog. Kad dogovorimo termin ja ću rado dati prognozu vremena da se znate pripremiti. :twisted:  :wink:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Moj licni tekst :-?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3589
Zastava Oreskovica
mob
Apple iPhone 4
Vidis Dule, to je pametno sto si napisao Smile
(ne znam kako si se toga setio ali je pametno Smiley)) salim se.


Znaci i ja se slazem da se u organizaciju i sve ostalo krene ranije, kako bismo imali dovoljno vremena da razmotrimo sve mogucnosti i da se odlucimo za jedno, kako bismo se skoncentrisali i radili na njoj.
IP sačuvana
social share
Pozdrav, Nenad ® !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Da ja ukratko kazem sta imam.

Ja cu da organizujem sve, to nije nikakav problem, ali:
1. Mora da se zna tacno GDE, KAD, KOLIKO LJUDI DOLAZI, STA TI LJUDI OCEKUJU.
2. Mora da se zna NA VREME jer ako saznam 2 dana pred okupljanje, onda opet nema bas neke sanse da ispadne 100% ok.
3. Necu da cujem da je neko na forumu baksuzirao ovo okupljanje jer setimo se sta je bilo prosli put Smiley

Ne moram ja tacno u coveka da znam ko ce doci, ali da imam bar neki okvirni plan a ne ko ove godine... prijavi se 50 ljudi, dodje 10.
Glupo je i ocekivati da se nesto organizuje dobro kad se osnovne stvari ne znaju. Mada... ne secam se da je nekom bilo lose do sada Smiley

Sto se izbora tice:
Bice 20 kandidata, i svaki clan jedan glas.
Na listi ce moci da budu svi redovni clanovi foruma, sem mene, posto mislim da to ne bi bilo ok.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5190
Ako Bog meni da da ostanem ziva i zdrava i ako se Ivan i ja jos koji put ne posvadjamo opet da ne pricamo stvarno bih volela da dodjem i sve vas opet vidim! Iskreno se nadam da cu ovog puta biti pozvana jer ima stvarno ljudi koje bih jako volela da vidim a i onih koje bih volela da upoznam. Naravno sve zavisi i kad ce biti okupljanje jer ove godine imam pravu malu ludnicu od proleca pa do jeseni (preseljenje, ispiti, Italija, svadba) ali nadam se da cemo se tako nekako opet organizovati da to bude avgust kad svima odgovara.

Sto se tice nekog vremena, mislim da je za pocetak najbolje da se napravi glasanje okvirno kad bi bilo okupljanje, cisto mesec da se odredi kad su ljudi najvise slobodni a onda da se odredi i datum.
Sto se tice mesta, to prepustam organizatoru, ko god da on bude, mada se slazem da to bude tacno odredjeno tamo i tamo tad i tad i tacka, da nema pomeranja.
IP sačuvana
social share
William Boetcher:"Teskoce i borbe koje imamo danas, nisu nista drugo nego cena koju moramo da platimo za pobede koje nas cekaju sutra."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ne vidim kakve veze ima to sto mi nismo zajedno sa pozivanjem na okupljanje... svako je pozvan da dodje a na njemu samom je da odluci da li ce doci.

Inace, licno...
Ja sam za to da okupljanje bude u BG za vreme leta najbolje jul ili avgust jer tad najvise ljudi ima slobodno. E sad tacno kad... mozda ne bi bilo lose isti dan kao prosle godine Smiley da se ustalimo Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 664
Zastava Kraljevo / Frankfurt
1. Ako vec TI preuzimas organizaciju (sto je sasvim OK Smiley) onda TI odredjujes termin KAD i GDE a ostali se moraju izjasniti dali ce doci i duzni su da srede situaciju da imaju vremena pa ako BAS zategne zbog nekog, onda se moze pomeriti termin za nadelju-dve napred/nazad, mislim da to nije problem, al u sustini TI odredi i tremin KAD i GDE ce biti okupljanje.

2. Tek kad se podaci iz tacke 1 znaju, onda tek moze ljudi da kazu dali ce da dodju, ovako ce svi da kazu dolazim, a na kraju kad se odredi termin bice opet ko prosli put e ja bas tad ne mogu, ja sam na moru na Balearima, ja sam na Kanarima ja sam na marsu tog dana ja sam ovde ja sam onde......

3. Reko sam onaj ko preuzme na sebe organizaciju, mislio sam da uz to spada i to, da organizuje i program bre. OK, moze svako naravno da doprinese i da neki predlog sta bi bilo OK da se ubaci u program, ali taj neko, u ovom slucaju TI napravi i neki program.



4. Izbori za NAJBUREKDZIJU
koliko se ja secam, iz liste smo prosli put izbacili admine i supermodove, sto mislim da je sasvim OK jer oni ipak imaju neku vecu duznost prema forumu nego moderatori i clanovi foruma, tako da bi po meni trebalo to i ovog puta isto tako da bude.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.