Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Offtopic: Гробари - Јужна трибина Бурека  (Pročitano 8371 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Imam. On je bio zasluzan da klub za koji navijam od kad za sebe znam postane prvak evrope, dan nakon mog rodjendana. Ti taj osecaj verovatno doziveti neces, pa ne mozes ni razumeti.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 269
Zastava
Благо вама када толико пешка уздижете...па да је и у Лигу Шампиона увео некада Петокраку опет не заслужује такву подршку јер је геј
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Kad ti budes doziveo nesto upola vredno kao osvajanje Kupa Sampiona, mozda ces moci da pojmis kakvo je to "hvala" svakom navijacu pojedinacno.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Special One - JM

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1418
Zastava
mob
SonyEricsson K750i
E jел Џаја активан или пасиван у хомо односима? Smiley


Ja mislim da je furundzija? Smile

Ali, opet, bolje furundzija nego Zeka.

Ako na ovaj post mislis, kad bolje pogledas, videces da je to bila samo sala, na koju sam se kasnije nadovezao kriticki govoreci o coveku koji vodi klub za koji ja navijam.
I ako je to razlog da me administrator pocasti, ja ne znam sta bih mogao drugo da kazem. Sto se tice nivoa razumevanja komplexnih recenica, mislim da na osnovu tog posta nemas prava to da kazes.

Verujem da ne mozes sve poruke da pogledas, ali mi se nekako cini da odgovaras samo na one koje ti se ne svidjaju. Seti se samo poruka onog Stevie-a. Na njih nisi reagovao. Ne trazim ja da me iko brani, ali bar malo ravnopravnosti ne bilo na odmet.
Ako se slazes, naravno.
IP sačuvana
social share


Jose Mourinho - The Special One
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
@rebelis - pominjes petokraku stalno. A sta bese stoji nasred Partizanovog grba?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 269
Zastava
у грбу нажалост да....званично Smiley али не и на нашем и не у имену Smiley

КЕШ...Шта то беше и кад то беше... Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Verujem da ne mozes sve poruke da pogledas, ali mi se nekako cini da odgovaras samo na one koje ti se ne svidjaju. Seti se samo poruka onog Stevie-a. Na njih nisi reagovao. Ne trazim ja da me iko brani, ali bar malo ravnopravnosti ne bilo na odmet.
Ako se slazes, naravno.
Nisam citao sta je ovde pisao. Jesam citao neke druge teme i dao komentare za koje sam mislio da su prikladni.
Kakav god da je bio, za neke predstavnike navijaca partizana je andjeo.
Vec sam rekao, svako ko samo siri mrznju i samo pljuje za koji god klub da navija je idiot. Ako na uvredu odgovara uvredom, to je drugi padez.

Citat
Ako na ovaj post mislis, kad bolje pogledas, videces da je to bila samo sala, na koju sam se kasnije nadovezao kriticki govoreci o coveku koji vodi klub za koji ja navijam.
I ako je to razlog da me administrator pocasti, ja ne znam sta bih mogao drugo da kazem. Sto se tice nivoa razumevanja komplexnih recenica, mislim da na osnovu tog posta nemas prava to da kazes.
Nisam primetio da si osudio to sto rebelis prica vec nekoliko strana. Time sto ces se saliti na taj racun tako samo odobravas njegovo ponasanje.
Da je post bio upucen direktno tebi, mogao bih i da razumem. Mada se ne secam ni da si ti nesto pozitivno o svom klubu rekao, a prilicno dugo se raspravljas.

у грбу нажалост да....званично Smiley али не и на нашем и не у имену Smiley
КЕШ...Шта то беше и кад то беше... Smiley
Bravo. Usli ste. I sta ste jos uradili? Svaka cast, mi ne mozemo ni toliko.
I jeste napravili nesto?
Sto to znanje i iskustvo ne primenite pa jednom pobedite u derbiju?
Bar gol date...
Jos malo ce se i poslednji ucesnik partizanove pobede u derbiju penzionisati..
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
 Smile Smile

Pomozi Boze  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Special One - JM

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1418
Zastava
mob
SonyEricsson K750i
Ja za Partizan navijam i Partizan volim. Mislim da je suvisno da pozitivno pricam o Partizanu, zar ne? Kao, mi smo pre vas bili u finalu KESa, igrali smo ligu sampiona, vi ste cigani, mi smo cetnici, i sl. Ne verujem da je to potrebno. Ja ponekad mogu da prica pozitivno o drugim klubovima, pa i zvezdi i njenim bivsim i sadasnjim igracima, ali samo ponekad. To sto navijam i volim Partizan je samo po sebi pozitivno, po meni.
Uostalom, fora je biti kritican (kad je to potrebno, a Partizanu je sad to najpotrebnije), a ne slagati se sa svim i svakim.

Ja rebelisa nisam osudio, ali ga nisam ni pohvalio. Kao sto ni zvezdine navijace nisam osudjivao, a narocito ne na temi koja pripada Zvezdi.

I kao sto rekoh :

...
Постујте своја мишљења, фотографије, текстове песама, песме, прогласе, све оно што има везе са Партизаном и навијачима Партизана.

IP sačuvana
social share


Jose Mourinho - The Special One
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Da se ne raspravljamo dalje.. Odvojicu od teme strane sa pljuvanjem i zakljucati, a onaj pocetak koji je bio ok, ostaviti u temi.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.