Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Odakle, bre, pare?! Poslanici voze kola vredna čak 500.000€  (Pročitano 8881 puta)
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia E
Pa kad je bilo to "zlatno doba" devedesetih po svetu Srbija je vodila unapred izgubljene ratove a devedesetih je cela Evropa pumpala tone novca u infrastrukturu i ostalo pa danas bas ne osete neku krizu dok je Srbija docekala praznog stomaka. Ono sto je najgore po jednu drzavu to je stiglo Srbiju u zadnjih 20 godina.
Samo, "kraduckanje" jos nije izislo iz mode. Ostaje grebanje po zapadu, istoku za neke kredite i prodaja sta jos moze da se proda i kupe sledeci izbori. A ruku na srce, svi politicari bi ionako tako radili da us na vlasti  Smile
Ono sto ljudima nece da udje u glavu je to, da je sve planirano.I to planirano na Jugoslovenskom nivou.
Pogledaj ovog @dominick. Takve strasne gluposti izvaljuje, jer jednostavno njemu je sve od 2000-e naopako. On ili neko njegov je prodavao cigarete na nekom cosku, prodavao benzin iz Rumunije, imao za 100 grama podriguse kad drugi nisu imali za leba, i njemu je bilo lepo.Milina da jedes g*na kad a ostali gladuju tebi lepo.

Nemoj da pricas stvari o kojima nemas pojima ponajmanje o meni o mom zivotu i ljudima u mojoj okolini, ne mogu da se ubedjujem sa tobom jer nema smisla ovako mogu da ti napisem sta god hocu ili hoces da cujes tako da  Smile

Mene samo zanima gde si ti bio do 90-e? Nisi smeo da pisnes u titovom rezimu, cutao si kao zaliven, copavi vam je jebo kevu! Sad si razvalio gubicu po svima i svacemu sto je komunisticko i kriv ti je samo jedan covek i jedan sistem protiv kog nisi smeo da se boris jer ste svi zajedno ziveli ko bubrezi u loju, svi ste vi deca brkatog oca mamu vam staljinisticku samo sto su oni koje ste gurnuli 48-e i kasnije bili bolji i dosledniji nego vi sto se posle njih ostali, pecinari i lesinari!

Nemamo ja i ti vise o cemu da diskutujemo, ikada.... ocigledno je da je tebi komunizam isprao mozak i to je to, samo doci ce dan da se vratite u pecine odakle ste i izgmizali 41-e, zao mi je samo jer cu ja biti mnogo daleko od ove proklete zemlje da vidim to!
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 6230
@dominick
Dobro je da se koristis svojim orudjem. Kad se koristis tudjim to deluje otrcano.
Ja ti govorim o 13 vekova postojanja, o celokupnom komunizmu i genetskom shljamu koji je vladao ovom zemljom i napravio ove debilizovane hibride, a ti meni o 'rivaljuciji 2000-e', kao onda je sve pocelo.
Nazad u pecinu i da ti oduzmu digice. Za tebe je srp i cekic.I naravno savijena grbacha.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 924
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
smesno po naslovu bi rekao da poslanici voze bugati kad ono sakupili vrednost 20 automobila evo dragan palma vozi audi s8 on je najskuplji a to ste zaboravili da se ja pitam ko nema auto od 50000 evra nebih mogao ni da bude poslanik a zadovoljan cu biti kad poslanicu dolaze bugatijima i ferarijima jer skupstina oslikava i jednu drzavu sto poslanici vise imaju i drzava je bogatija a to sto neki sede po celi dan za kompom i misle kako su bedni ili rade u istoj firmi 15 god i ne traze drugi posao niko im nije kriv nista lepse nebi ziveli u bilo kojoj drzavi sveta!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Samsung Galaxy IIs
smesno po naslovu bi rekao da poslanici voze bugati kad ono sakupili vrednost 20 automobila evo dragan palma vozi audi s8 on je najskuplji a to ste zaboravili da se ja pitam ko nema auto od 50000 evra nebih mogao ni da bude poslanik a zadovoljan cu biti kad poslanicu dolaze bugatijima i ferarijima jer skupstina oslikava i jednu drzavu sto poslanici vise imaju i drzava je bogatija a to sto neki sede po celi dan za kompom i misle kako su bedni ili rade u istoj firmi 15 god i ne traze drugi posao niko im nije kriv nista lepse nebi ziveli u bilo kojoj drzavi sveta!


Use the interpunkciju Luke !!! Use the interpunkciju ! Interpunkcija is strong in you !
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 924
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
nerazumem engleski a srpski razumem i bez inerpukcija intefukcija ili kako vec hoces!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1294
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
nerazumem engleski a srpski razumem i bez inerpukcija intefukcija ili kako vec hoces!!
Jebo majku,Vuk se prevrce u grobu,a verovatno i tvoja uciteljica ako je pokojna  Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Nemanja.Rodoljubi
Citat
Ваш став о најваљеној геј паради у Београду заказаној за 10.10.2010. године?

RASMC
Citat
Lock!

Rasim je peder!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 6230
Izgleda daje Press poceo da ih kljuca. Prvo su pokazali Trivankin minimoriss, pa onda ceo park, pa sada Veljinog jadnicka. Pa i nisu neka auta. ja da nisam imao nesrecu, bio sam spreman da kupim Lexus.
A obican kurton, kupio bih ga samo nek crknu dusmani.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
pa nista ovo nije ja mislio da svako od njih pojedinacno vozi neki auto od 500soma,ajd reko mozda ne svako ali bar neko,kad ono skoda luksuznjak
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 6230
pa nista ovo nije ja mislio da svako od njih pojedinacno vozi neki auto od 500soma,ajd reko mozda ne svako ali bar neko,kad ono skoda luksuznjak
Ma ko zna koliko su ta auta stara.U Englekoj se kumu sjebao auto, kad ga odneo kod mehanicara, ovaj kaze: scrap bacaj. Izasao 200 metara od garaze (obicno u okolini ima auta koji se prodaju) i odmah nasao Renault 16, zvao gazdu telefonom, ovaj mu dao auto a pare kaze, donesi sutra.Video covek da se on i mehanicar znaju.
Tako kad ga vidis kazes: lokator majke mu ga izdajnicke.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
Ko je taj poslanik sto vozi Saab nek se javi odmah da mu odam priznanje za izbor auta,inace na ovom spisku sa prve strane cene polovnih a bogami i novih su nasvirane,sem ako se ne radi o full opremi sa svim dodacima
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.