Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Od trudne neveste ni traga ni glasa  (Pročitano 3754 puta)
19. Avg 2005, 02:29:31
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Od trudne neveste ni traga ni glasa

ŠABAC - Kristijan Ahmetović, Šapčanima poznat kao Meša Pevač, već pet dana ne zna gde mu je buduća supruga Nataša Bogićević, koja je u sedmom mesecu trudnoće. Kristijan sumnja da je njegovu devojku oteo njen otac Miroslav Bogićević, jer se ne slaže sa njihovom vezom koja traje tri godine uprkos snažnim pritiscima, samo zato što je on Rom a ona Srpkinja.

Ahmetović kaže za „Blic“ da se sve do danas nadao da će buduće unuče pomiriti zavađene porodice. Ali, otkako od Nataše nema ni traga ni glasa, razum mu se pomutio.

- Nataša je u ponedeljak otišla u Beograd po venčanicu i u povratku me pozvala rekavši da ide kod moje sestre da joj odnese torbu koju joj je kupila. Kada sam uveče došao u stan, u kojem živimo zajedno već četiri meseca, video sam da je nema. Pozvao sam sestru Zoricu koja mi je rekla da Nataša kod nje nije dolazila. Tada sam se zabrinuo jer je bila nedostupna, a obično se čujemo na svakih 15 minuta - ogorčeno priča Kristijan Ahmetović.

U utorak ujutro prijavio je nestanak policiji i izrazio sumnju da je njegovu trudnu devojku oteo njen otac Miroslav.

Lilo Ahmetović, Kristijanov otac, pozvao je Miroslava Bogićevića da kao prijatelji porazgovaraju i pokušaju da reše problem.

- Miroslav mi je rekao da je njegova ćerka otputovala i da je nije oteo i zatvorio. Kako je meni rekao da jedino on može da upravlja životima svojih ćerki, tako i moj sin ima pravo da zna gde su mu buduća žena i dete. Miroslav je rekao da ne zna da mu je ćerka u sedmom mesecu trudnoće i da je nije video dva meseca, naglasivši da ona spava uvek u porodičnoj kući ili kod sestre Tanje - kaže Lilo Ahmetović.

Nataša i Kristijan su zakazali svadbu za 31. avgust u jednom gradskom restoranu da se dete ne bi rodilo u vanbračnoj zajednici. Kristijan Ahmetović napominje da su svi protiv njihove veze, jer je on romske nacionalnosti i da je na njihovoj strani jedino Natašina baba po ocu Zaga, koja mu je i rekla da je Nataša sklonjena.

U zvaničnom saopštenju policije u Šapcu kaže se da je nestanak prijavljen i da se radi na slučaju, mada je mišljenje da je to porodična stvar, jer su članovi porodice Bogićević izjavili policiji da je Nataša otputovala svojom voljom na more.

Miroslav Bogićević, ugledni šabački biznismen u čijem su vlasništvu „Mlekara Šabac“ i „Farmakom MB“, a zakupac je i „Mineralnih đubriva“, iznenađen je optužbama Ahmetovića.

- To su nebuloze. Moja ćerka je otputovala svojom voljom i nema govora o tome da sam je oteo. Živi sa nama u porodičnom stanu, a ne sa Kristijanom. Velika šteta naneta je mom poslovnom i porodičnom ugledu - kaže Miroslav Bogićević.

Ahmetovići kažu da se nadaju da će se Nataša vratiti, ali ne veruju da je sama otišla kad već voli svog budućeg supruga.

- Ona kao i ja ima 33 godine i može sama da odlučuje o svom životu. Ja je izdržavam četiri meseca, koliko već ne radi u porodičnoj firmi, i to ću raditi dok sam živ jer je volim. Naša veza je zabranjena, ali ljubav i razum će, nadam se, pobediti - zaključuje Kristijan Ahmetović, pokazujući njihove zajedničke fotografije sa letovanja.

Blic \ Nataša Tomić - R. Jevrem

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

hronika_kristijan_i_natasa.jpg
(12.59 KB, 250x165)
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Nastavlja se drama u porodici Ahmetović u Šapcu

Nestala mlada se ne javlja


ŠABAC - Drama u porodici Ahmetović iz Šapca se nastavlja. Tridesettrogodišnja Nataša Bogićević nije se pojavila, niti javila budućem suprugu Kristijanu Ahmetoviću i prijateljima. Ona je, kako tvrdi Kristijan, u ponedeljak otputovala u Beograd da kupi venčanicu i od tada joj se gubi svaki trag.

Miroslav Bogićević, Natašin otac i poznati lokalni biznismen, negirao je juče da je oteo svoju ćerku, ponovivši da je ona otputovala na letovanje.

- Ona me je zvala i rekla: „Tata, dođi po mene, ja više ne mogu sa njim“. Bio sam na putu i posle toga sam poslao nekoga da ode po nju, nakon čega je otputovala na more. Što se mene tiče, ona nije trudna, a porodica Ahmetović ovim samo želi da uđe u svet na velika vrata. Ona se psihički i fizički odmara sa svojom majkom, dve sestre i mojim unukom - rekao je Bogićević.

Na pitanje novinara zašto se Nataša ne javi budućem suprugu i kaže mu da raskida sa njim, njen otac objašnjava da time neće ništa rešiti jer Ahmetovići to neće da prihvate.

Budući mladoženja je očajan.

- Samo da se ona meni javi, da znam da su dobro i ona i naše nerođeno dete. Ako želi da me ostavi, u redu, ali neka se javi. Žao mi je što ona sada sigurno preživljava stres i brinem zbog deteta. Sve njene stvari su u našem stanu, njena lična dokumenta, nalazi od ginekologa, pa živeli smo zajedno, ma šta njen otac pričao. Ne verujem da je sa sestrom na moru jer sam Tanju zvao i ona nije imala pojma gde je Nataša. Nisam planirao da živim sa njim, već sa njom, on me ne zanima. Nisam Rom, ja sam muslimanske veroispovesti i ako to nije njoj problem, zašto je njima - očajan je Kristijan.

Policija je saopštila da ne zna gde je Nataša, ali da porodica zna.

Pokazujući poruke u mobilnom telefonu, Kristijan dokazuje da je Nataša strahovala par dana pre nestanka, da će se to zaista i desiti.

- Grčevito me je zagrlila i plačući rekla: „Ljubavi, čuvaj me. Oni će mi nešto uraditi. Bojim se“. Ne strahuje ona od mene, već od njih - kaže Kristijan.

Blic \ Nataša Tomić
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.