Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 17. Apr 2024, 00:13:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Od prvog seksa pet zaraza!  (Pročitano 13402 puta)
25. Mar 2011, 11:56:37
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.151
mob
Apple iPhone SE 2020
Šokantna ispovest S. N. (16)
OD PRVOG SEKSA PET ZARAZA!
(10)    Petak, 25. Mart, 2011.| Autor: Aleksandar Davinić
Često sam se viđao s Majom, a posle mesec dana pojavili su se prvi zdravstveni problemi. Ubrzo sam počeo doslovce da se raspadam

VRANJE - Izgubio nevinost, a mogao je i glavu!
Šesnaestogodišnjak S. N. iz Vratogoša pored Vranja zapamtiće svoj prvi seks za ceo život, jer ga je njegova partnerka, izvesna Maja, zarazila sa pet seksualno prenosivih bolesti.

- Tu devojku, koja mi se predstavila kao Maja, stalno sam sretao u centru grada. Uvek mi se smeškala. Na rođendanskoj žurki moje školske drugarice ponovo sam je video. Tražila je da pleše sa mnom. Počela je da me ljubi i dodiruje... Nekoliko dana kasnije sreli smo se posle škole. Krenuli smo ka našoj drugarici i sve vreme razmenjivali nežnosti. Međutim, nismo stigli do naše prijateljice, već smo završili u naselju Češalj, u jednoj pomoćnoj prostoriji koju klinci iz kraja često koriste za svoje „romantične susrete“. Prosto me je naterala, navodno zadovoljna zbog mog poklona, skupocenog parfema, da vodimo ljubav - kaže S. N.

On dodaje da su ovakvi susreti s Majom bili česti. Međutim, posle nešto više od mesec dana javili su se prvi zdravstveni problemi. Pritisnut sramotom, lečio se na svoju ruku, a lekarsku pomoć je zatražio tek posle višemesečne agonije.
- Bilo me je stid da kažem mojima, ali na kraju sam morao jer sam počeo doslovce da se raspadam - ispričao nam je S. N. i dodao da Maju od tada nije video.

Upravo zbog ovakvih slučajeva, kojih je sve više, stručnjaci u Pčinjskom okrugu već duže vreme pozivaju na oprez.
- Hlamidija je podmukla polna bolest, koja, ako se ne leči na vreme, izaziva sterilitet. Međutim, sve veći je broj i onih koji obolevaju od genitalnog herpesa, koji uzrokuje neplodnost, a može da izazove i karcinom. Žalosna je i činjenica da maloletnice sve češće obolevaju od kondiloma, koji se uglavnom javljaju kao posledica čestih promena partnera - navodi Lidija Stojanović, ginekolog Doma zdravlja u Vranju.

Trudne devojčice od 13 godina

Prema rečima doktorke Lidije Stojanović, u Vranjskom okrugu sve je više dece koja rađaju decu.
- To se već duže vreme dešava na ovom području. Međutim, pre nekoliko meseci zabeležena je još jedna krajnost - trinaestogodišnja devojčica ostala je u drugom stanju i u tim godinama rešila da rodi - navela je Stojanovićeva. Ona je dodala da zabrinjava i činjenica da je sve više maloletnica koje se zbog sve teže ekonomske i materijalne situacije bave najstarijim zanatom, ali da je zabeležen i povećan broj „muških prostitutki“.


Šta je sve zakačio
* Gonoreju ili triper (izaziva sterilitet, probleme sa srcem, može da dovede i do slepila)
* Trihomonas (izaziva infekciju prostate)
* Hlamidiju (izaziva sterilitet)
* Kandidu (izaziva infekciju mokraćnih puteva)
* Genitalni herpes (izaziva neplodnost i karcinom)

Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
HTC Wildfire S
Nema sreće... da je mali još malo dublje zab'o, možda bi izvuko sedmicu.
Više sreće sledeći put na prvom analnom...


Pita mene keva pre jedno mesec dva, bila kod ginekologa tog jutra - išla na redovan servis vozila ili kako to već ide kod vas žena.... pitala me onako bojažljivo ( Smile  ), jel' znam uopšte koliko moje drugarice i devojke... ono kao... održavaju higijenu... jel' interesuje to uopšte mene i moje drugare.  Smile
Pomalo neuobičajeno pitanje od nje tog jutra.
Ispostavilo se da je ginekolog moje majke bio prijatno iznenađen i oduševljen kad je saznao da žena redovno održava higijenu - zapravo, da se kupa svaki dan.
Do tad je mislila da je to valjda normalno i podrazumevano - kupati se svaki dan.
Al' izraz lica, oduševljenje i na kraju pohvala (!) njenog ginekologa ju je razuverila u tom mišljenju.

Kaže čovek da mu dolazi masa, prvenstveno mladih devojaka ... koje se "zaperu" jednom nedeljno. Jeste da nabiju gomilu parfema i tonu šminke pa ne deluju neuredno al' zato sapun sretnu za vikend, eventualno.
Teško me je ubediti da je sapun, šampon ili gel za tuširanje skuplji od parfema i šminke.
U pitanju je čista neogovornost i aljkavost. Ne siromaštvo.

"Ne, ozbiljno sine, zvuči kao glupo pitanje, ali...?"  Smile


Jeste da je tema o polnim bolestima i upražnjavanje sigurnog seksa... al' kad pogledate jednu tako osnovnu stvar kao što je higijena i koliko su neki (mladi) ljudi neodgovorni s time, lako se zaključak sam nameće kad odete korak dalje, na ovu temu.

Kaže čovek da gomilu devojaka neuspešno leči već dugo vremena. I nekima ne uspeva nikako ni mesecima-godinama da ih očisti od virusa i bakterija.
Kaže da ljudi nisu ni svesni koliko toga stvarno ima i koliko je često.

Naravno, nemojte pogrešno da me shvatite, ne prebacujem ja krivicu i odgovornost isključivo na devojke.
Tinejdžeri su podjednako glupi, bez obzira na pol.
Zapravo, većina tinejdžera i jesu idioti, to ih nekako i karakteriše kao tinejdžere... al' danas tinejdžeri, sutra mladi momci i devojke, a navike iste.
Samo me ova tema podsetila na ovaj konkretan slučaj i da iz moje perpektive gledano, zaista nisam imao šta da joj odgovorim jer realno nemam pojma koliko su neke devojke stvarno uredne i čiste... i osećao sam se naivno.

Uvesti seksualno obrazovanje.
A negde usput, između savetovanja da stave kondom na kitu, valjalo bi pomenuti i da se druže sa sapunom češće... Smile

"Pa, nemam pojma, ono kao... nisu sigurno smrdele."  Smile  Smile Smile
« Poslednja izmena: 25. Mar 2011, 13:23:56 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia 6630, valjda
Jbte al ga hoce... Jel probao loto da igra?  Smile

Goa, shta da ti kazem... Iskreno nisam imao (ne)srecu da se susretnem sa devojkom koja se kupa subotom pa kad omashi subotu onda sledecu...

Razumem preko leta da zamirishe  Smile mislim kad se topi asfalt na ulici i kad je u gradskom prevozu sauna, ne pomaze mnogo ni pet-shest kupanja dnevno...
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
HTC Wildfire S
Razumem preko leta da zamirishe  Smile mislim kad se topi asfalt na ulici i kad je u gradskom prevozu sauna, ne pomaze mnogo ni pet-shest kupanja dnevno...

Ja ne pričam o cilju da lepo mirišeš, već da budeš čist.
Napravi razliku.

Dobro, leti baš i nije toliki problem.. imaju ljudi Adu... ona je baš onako... čista.  Smile Jeste da izgleda kao da se keva priroda posrala po sred Beograda... al' iz pređašnjeg primera se može valjda zaključiti da nije toliko bitno kako nešto izgleda i miriše i da to ništa ne govori... 
Napravi razliku.  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol
Poruke 2294
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
* Kandidu (izaziva infekciju mokraćnih puteva)


Zajebano je ovo braco,jako zajebano
IP sačuvana
social share
[size=1]Edit by kokota:jebo vas ja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia 6630, valjda
Razumem preko leta da zamirishe  Smile mislim kad se topi asfalt na ulici i kad je u gradskom prevozu sauna, ne pomaze mnogo ni pet-shest kupanja dnevno...

Ja ne pričam o cilju da lepo mirišeš, već da budeš čist.
Napravi razliku.

Dobro, leti baš i nije toliki problem.. imaju ljudi Adu... ona je baš onako... čista.  Smile Jeste da izgleda kao da se keva priroda posrala po sred Beograda... al' iz pređašnjeg primera se može valjda zaključiti da nije toliko bitno kako nešto izgleda i miriše i da to ništa ne govori... 
Napravi razliku.  Smile

Pazi preostaje jedino da se chovek bavi islednishtvom. Papir, crno na belo, da nije starije od dve nedelje...

A ako mirishe, jbg sad docice sledeca subota...

btw ja sam govorio o sapunu, tj o tvom osvrtu na ginekologa kome se smuchio posao... Uvek sam se divio zanimanju... jbte svashta mozesh da vidish tamo...
« Poslednja izmena: 25. Mar 2011, 14:07:54 od lerr »
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9062
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80



najbolja zastita
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
HTC Wildfire S
Razumem preko leta da zamirishe  Smile mislim kad se topi asfalt na ulici i kad je u gradskom prevozu sauna, ne pomaze mnogo ni pet-shest kupanja dnevno...

Ja ne pričam o cilju da lepo mirišeš, već da budeš čist.
Napravi razliku.

Dobro, leti baš i nije toliki problem.. imaju ljudi Adu... ona je baš onako... čista.  Smile Jeste da izgleda kao da se keva priroda posrala po sred Beograda... al' iz pređašnjeg primera se može valjda zaključiti da nije toliko bitno kako nešto izgleda i miriše i da to ništa ne govori... 
Napravi razliku.  Smile

Pazi preostaje jedino da se chovek bavi islednishtvom. Papir, crno na belo, da nije starije od dve nedelje...

A ako mirishe, jbg sad docice sledeca subota...

btw ja sam govorio o sapunu, tj o tvom osvrtu na ginekologa kome se smuchio posao... Uvek sam se divio zanimanju... jbte svashta mozesh da vidish tamo...

Sledeću devojku šaljem na kompletnu generalku... ionako je čitava armija ljudi zadužena nam žene izgledaju lepo, glatko, lakirano, mirišljavo, maskirano (vojska bi štošta naučila kad bi zaposlila par kozmetičara), izdepilirano, očerupano, sveže i sočno... i sve ostalo što stavljaju i koriste na sebi. Ne bi umeo ni da nabrojim. Nama je dovoljno da Ga malo zaperemo u umivaoniku pa ni ne znamo šta tu sve ima i koliko se trude.
Siguran sam da bi između ove armije kozmetičara, masera i frizerki tu bilo mesta i za one CSI forenzičare. Uzmem lepo bris iz svake moguće telesne šupljine, pošaljem na analizu i stavim je na stand-by... pa ako prođe taj veterinarski test i ako dobijem odobrenje... možda i bude nešto... xD

Ne znam da li se ovom konkretno ginekologu smučio posao, samo je pričao čovek šta se događa redovno. al ne bi me čudilo i da jeste. Ta profesija, kad nepromišljeno čovek misli o njoj, možda i deluje simpatično i privlačno... al' u praksi i ralnosti... neam pojma, ne privlači me nešto posebno ideja da po ceo dan doživotno gledam bolesne vagine u svim bojama i aromama.

Mada.
Urolozima je sigurno i gore...
« Poslednja izmena: 25. Mar 2011, 14:24:59 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia 6630, valjda
Razumem mushkarca koji je postao ginekolog (iako je na pola fakulteta skapirao da se zajebao), ali mushkarca koji je postao urolog...  Smile

IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
Ta Maja hodajuce oruzje za masovno unistenje
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 17. Apr 2024, 00:13:14
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.