Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 12:20:19
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Od kolijevke pa do groba..  (Pročitano 6178 puta)
17. Mar 2011, 18:21:54
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
Ljudi,zanima me nešto..
vjerujem da ste  do sada organizovali neko okupljanje sa društvom iz osnovne/srednje/faxa. zanima me kakav je osjećaj,šta mislite o tome i bilo bi lijepo da podijelimo iskustva po tom pitanju Smiley i da,za one koji su slavili 10/20...godina mature...i to me zanima,kako se osjećate kad vidite sve te ljude nakon duže pauze?
lično,što se srednje  tiče,to mi je  uvijek ok jer mi je i društvo bilo takvo. sa kim imam želju da se vidim,nadjem bar malo vremena,neki su daleko ali se opet bar nekako čujemo. ali sad imam situaciju gdje su se organizovali da se okupimo mi iz osnovne i realno..meni je to sve nekako glupavo i besmisleno..prošlo je toliko godina i nismo željeli neku komunikaciju..sa većinom. sad ćemo da se nadjemo i mislim da će to biti tako zategnuta i neprijatna atmosfera..a nema smisla da ne odem
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Nokia N97
"Ajde da podvučemo crtu, da vidimo ko je dokle stigao u igri života." Ta vrsta okupljanja definitivno predstavljaju paradu sujete. Ipak, ljude iz osnovne bih voleo da vidim.
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 
meni je bilo prijatno da vidim ljude sa kojima se godinama nisam videla. Ima tu dragih osoba, ne toliko bliskih ali opet dragih koje je lepo povremeno videti. Zaborave se neke sitnice koje su ranije bile gnjavaža, neko se i elegantno zaobiđe ali generalno volim okupljanja jednom u deset godina.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
iz srednje nemam nikakvu preteranu zelju da vidjam ikoga ... vecinom su mi isli na onu stvar, iako smo se kao bas lepo druzili .. ispostavilo se da je 98% njih danas sve sam suvi degenerik  Smile

iz osnovne vrlo rado uvek i svuda, to su uglavnom moji Zemunci sa kojima sam odrastala i sa kojima se i dan danas cujem i vidim i uvek im se obradujem  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Nokia N97
pod uslovom da nisu zatvoru  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
da  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Da sam htela da vidim te ljude, pronašla bih način. I obrnuto. Ovako je to samo još jedna od besmislenih konvencionalnosti, a i prilika da se olešiš kao u dobra, stara vremena.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2834
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.134
mob
Nokia 
Drustvo iz osnovne mi je ok, njih bi mozda i voleo da vidim sve na jednom mestu, mada se sa  mnogima i dalje druzim. Iz srednje skole sam u kontaktu sa par ljudi ostali me apsolutno ne zanimaju. Na faxu nemam drustvo imam samo kolege, sto znaci kada zavrsim sa faxom niko me nece zanimati ni malo, ni za kontakt ni za druzenje.
Inace ta grupna okupljanja su mi skroz gadna i ne vidim poentu svega toga. Ako sa nekim hocu da se vidim onda cu ga naci i videti se samo sa njim, zasto moram da gledam ostale.
« Poslednja izmena: 17. Mar 2011, 20:36:06 od Marco V »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.134
mob
Nokia 
Ljudi,zanima me nešto..
vjerujem da ste  do sada organizovali neko okupljanje sa društvom iz osnovne/srednje/faxa. zanima me kakav je osjećaj,šta mislite o tome i bilo bi lijepo da podijelimo iskustva po tom pitanju Smiley i da,za one koji su slavili 10/20...godina mature...i to me zanima,kako se osjećate kad vidite sve te ljude nakon duže pauze?
lično,što se srednje  tiče,to mi je  uvijek ok jer mi je i društvo bilo takvo. sa kim imam želju da se vidim,nadjem bar malo vremena,neki su daleko ali se opet bar nekako čujemo. ali sad imam situaciju gdje su se organizovali da se okupimo mi iz osnovne i realno..meni je to sve nekako glupavo i besmisleno..prošlo je toliko godina i nismo željeli neku komunikaciju..sa većinom. sad ćemo da se nadjemo i mislim da će to biti tako zategnuta i neprijatna atmosfera..a nema smisla da ne odem

Slavimo svaka godine odkad smo zavrsili srednju. Mi smo,vecina doduse,jedna kompaktna celina. Jako smo sezblizili u srednjoj i medjusobno se druzimo. Imam ih jedno 20 na Fb-u, sa jedno desetak se aktivno druzim.A najbolje drugarice su mi iz srednje.
Mi zovemo i razrednog na zurke.Klasika on se napije a njegova zena  pizdi. Da,znamo tajne njegovog braka,kao  drugari smo.
I da,svake godine u maju idemo na veceru,pa u izlazak.
I odazove se velika grupa ljudi. Nema nista neprijatno, osecamo se kao da smo familija.Prepricamo sve ko, sta,kako i zasto.
Izogovaramo nase muzeve i zene,taste i svekrve,ponapijamo se i igramo kao ludaci u krugu uz neke narodnjake pa onda idemo na rok i pop u RST Smile
To je vec ritual.Zna se...ta ista ekipa se pojavljuje na rodjendanima, krstenjima,vencanjima i ostalim prigodnim svecanostima.
Jako se volimo,postujemo i druzimo.Sa njima,verujem, do groba.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
ma djoka. oni sa kojima zelim da sam u kontaktu, vec jesam, ostali mi ne trebaju. najverovatnije bi mi trazili da im pozajmim novac ili zenu, ili oboje. ako nije kontakt koji donosi posao (citaj novce) jebo to.. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 12:20:19
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.