Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Od danas kažnjavanje na osnovu video nadzora  (Pročitano 7112 puta)
01. Jun 2011, 13:06:30
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
U Beogradu od danas počinje korišćenje video kamera za dokazivanje prekršaja u saobraćaju, a vozači će prijave dobijati na kuću adresu.

Zamenik načelnika Uprave saobraćajne policije Vladimir Rebić rekao je ranije medijima da će se procesuirati tri vrste prekršaja - kretanje žutom trakom, prolazak na crveno i prekoračenje brzine.

Rebić je naveo da će vlasnik automobila koji prekrši pravila na kućnu adresu dobiti poziv sa četiri fotografije koje će biti dovoljan dokaz na sudu.

Prema Zakonu o bezbednosti u saobraćaju snimak prekršaja sa video nadzora je valjan dokaz na sudu. Kada dobije prijavu vozač ima osam dana da se javi u policiju i kaže ko je napravio prekršaj. U slučaju da ne može da se utvrdi ko je napravio prekršaj vlasnik vozila plaća kaznu.

Kazna iznosi od 15.000 do 30.000 dinara za fizička lica, dok je za pravna lica od 100.000 do 800.000 dinara, prenela je beogradska štampa.

Izvor: SrbijaNet
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ушло у крв и довиђења.... ФКЦЗ <3

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 13239
Zastava Београд
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Alcatel One Touch Idol X
Обистињују се "пророчанства" Дигиталног анђела  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
 
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!                                   �
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Samo što više custom points of intersection u navigaciju i nema frke. Smile
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8559
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
Samsung i8510 innov8
Jeste, al' treba i drzati GPS stalno upaljen...  Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 177
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.71
mob
Samsung htc,nokia,huawei
Samo što više custom points of intersection u navigaciju i nema frke. Smile
Kako se to ukljucuje nisam upucen u tematiku  Smile
IP sačuvana
social share
A M G
Ae
Zivi zivot punim plucima
Put od 20 000 milja pocinje jednim korakom...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Samo što više custom points of intersection u navigaciju i nema frke. Smile
Kako se to ukljucuje nisam upucen u tematiku  Smile

Nabaviš neku samostalnu navigaciju, garmin, ili igo, ili pak aplikaciju za mobilni telefon, instaliraš i ubaciš fajl iz linka ispod u sledeće foldere:

Kod:
Igo\content\speedcam\Fiksne (speed) kamere.txt
Garmin\poi\Fiksne (speed) kamere.gpi

http://www.multiupload.com/Z0SGLLDP1W

Ovo je custom made fajl sa speed kamerama, znači bez kamera crvenog svetla.

Jeste, al' treba i drzati GPS stalno upaljen...  Smile
E, to jeste problem, ali problem koji štedi. Smile
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 177
OS
Nepoznat
Browser
Chrome 11.0.696.71
mob
Samsung htc,nokia,huawei
Ma auto punjac i samo sljaka SmileySmiley
Ma na semafor ce da kocimo Smiley   Smile
Hvala puno
IP sačuvana
social share
A M G
Ae
Zivi zivot punim plucima
Put od 20 000 milja pocinje jednim korakom...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 10
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.204
mob
HTC HD2&iPhone4
NennadS, ne bi bilo loše da okačiš i opisno koje su ono lokacije što si stavio u .txt i .gpi, kao i kako si dobio info...... ima negde spisak, iskustveno.........
Inače provlači se po medijima neka informacija da postoji svega nekoliko kamera koje snimaju brzinu, dok me ove ostale ne zanimaju uopšte. Niti sam stoka da ikad vozim žutom trakom, niti sam ikada prošao na crveno (dok mi se jednom zamalo desilo da nas pokupi lik u crvenom jugiću, koji je prošao na svoje crveno a ortak vozio moj auto, a imamo kombinaciju dobrih kočnica i dobrih refleksa...... pa na svu sreću ništa nije bilo).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
HTC Tattoo
Imaš ukupno 14 kamera po gradu koje snimaju prekršaje,ustvari,postoje razne inofrmacije,ai mi se čini da je ovih 14 baš u tu svrhu,neke snimaju prekoračenja brzine neka žute trake,a neka prelazak na crveno svetlo.

Ugao Cvijićeve i Starine Novaka,Trg Nikole Pašića na uglu sa Vlajkovićevom,dve su na Brankovom mostu u oba smera snimaju žute trake,kod TC Ušće ima kamera sa radarom,bulevar Mihajla Pupina izmedju ulica Španskih boraca i Antifašističke borbe,Bulevar Nikole Tesle,potep od Siv-a pa do raskrsnice gde se skreće za ušće,Jurija Gagarina izmedju Delte i Buvljaka,Sajam,Bulevar Mira kod muzeja 25 maj.,29 novembar isto kamera snima žutu traku,malo pre supa kad se ide od mosta,nedostaju još tri mesta,ja ne mogu da se setim.


Nije samo Beograd pod kamerama,i u Novom Sadu važi isto,a pročitao sam u novinama da u Novom Sadu ima 600 kamera u gradu što mi deluje kao mnogo,ali stvarno ne znam da li je istina.
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8559
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
mob
Samsung i8510 innov8
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.