Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Obrisan parket u BG Areni!!!  (Pročitano 6270 puta)
06. Avg 2004, 21:37:16
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 404
Zastava Beograd
mob
Nokia 
I sta sada kazu oni sto su slepo verovali da smo uistinu bolji od NBA dream team-a, dok retardirani Rakocevic bacaka lopte kao klinci ispred moje zgrade, a nova imena nase reprezentacije hoce da ostanu makar u secanju svojih najblizih posle utakmice, dotle tamnoputi momci sa miligramima utrosene snage nama pokazuju kako se suta i skace.
I zar posle samo dve cetvrtine odgledane utakmice neko stvarno veruje da mi mozemo da zablistamo na olimpijadi.
Ubi nas slepi patriotizam... A da probamo malo sa realnoscu,a?

(02. May 2007, 21:32:48)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1382
unistili su nas nacisto  Smile  totalno su me izneneadili,mislio sam da su slabiji..ljudi trce skaci zaukucavaju ,ovi nasi su izgledali smijesno .
Ljudi , jeste li primijetili da su kod Amera sve sami crnci,ima li neki bijelac?

P.S. A Rakocevic ko Rakocevic,vidi se da je iz zvezde  Smile Naravno da nije samo on kriv,svi su slabo odigrali,jedino se moze reci za Bodirogu da je bio nesto bolji od ostalih kod nas .
IP sačuvana
social share
Brzi su moji spermatozoidi od vasih crnih limuzina !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
Ma kapiram ja nase... Znam kako je to kad te nece, trenirala sam i ja nekad davno... Zestoko si isfrustriran i ne mozes ni pertlu da zavezes kako treba... Jbg... Bolje sto smo izgubili sad, pa  da se na vreme opametimo i ohladimo pred Atinu, nego da nas u finalu razbucaju sa +20...  Smile
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Nema belaca Smiley Pa dobro jaci su mislim da je to dovoljno...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
1. Rakoc je jedini uz bodirogu odigrao kako valja ovu tekmu.
2. Nisu oni jaki, mi smo ocajni, oni su kao ekipa smesni.
3. Obradovic je maneken a ne trener, odavno sam to rekao.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1382
Citat: SerbianFighter
1. Rakoc je jedini uz bodirogu odigrao kako valja ovu tekmu.


samo je imao masu izgubljenih lopti u 1/4 meca , sutirao je u 7,8-oj sekundi napada.
IP sačuvana
social share
Brzi su moji spermatozoidi od vasih crnih limuzina !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 404
Zastava Beograd
mob
Nokia 
Citat

1. Rakoc je jedini uz bodirogu odigrao kako valja ovu tekmu.
2. Nisu oni jaki, mi smo ocajni, oni su kao ekipa smesni.


To sto je postigao najvise poena, to ne znaci da je igrao dobro, jer je alav i to nas je mnogo puta kostalo.

Ameri su prejaki za nas, igraju sa promilima snage, kod njih je naveci problem (ako je to problem) sto nisu uigrani. Naravno, pitanje je i motivacije DreamTeama jer ti momci igraju za ugovore od par desetina mil $ i bole ih cosak da se zamaraju u nekom beogradu.
Zalosno je sto vecina nacije misli da smo mi stvarno najbolji na svetu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


Nikad bolje

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14582
Zastava High
mob
Samsung S4
Najbolji smo na svetu jos 2 godine.ne moze se posle jednog poraza odmah pljuvati po sportistima.Dajte im sansu da se upoznaju i uigraju,a protiv dream-a je lako izgubiti tlo pod nogama i da zadrhti ruka.Pa zamislite vi da se nadjete ispred Dankana,ne bi bilo lako sigurno.I tu nam nedostaju Divac i Stojakovic jer oni vec dugo igraju protiv njih i nemaju tremu.Ja se nadam da ce se u Grckoj nasi pokazati u pravom svetlu i da ce se uigrati.Nismo mi nista losiji od Italije i Njemacke,jednostavno bio je los dan.
IP sačuvana
social share


Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 404
Zastava Beograd
mob
Nokia 
videlo se kako smo najbolji na svetu, sto manje verujemo, manje se mozemo razocarati
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1382
Ma opet oni su imali za 1 poen - 100% 2 poena - 55% 3 poena - 50% . Dok smo mi sutirali trojke 1/13 . Oni su imali dobru noc,mi losu... ma jaki jesu,ali sa disciplinovanijom igrom mozemo da ih dobijemo.
IP sačuvana
social share
Brzi su moji spermatozoidi od vasih crnih limuzina !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.