Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Obrisan parket u BG Areni!!!  (Pročitano 6273 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Ma nije nema coveka, bas bih voleo da cujem njegovo mishljenje o svemu ovome...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Dal bi se ti pojavio na forumu nakon ovoga da si na njegovom mestu? Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
na forumu nisam bio jel mi je kompijuter bio pun virusa, a posle toga sam ceo septembar bio u Beogradu i na kraju sam zaboravio pasword tako da nisam mogao da se prijavim kad sam imao priliku da budem na internetu.
Da se pokrivam usima nemam razloga sto ne bi moglo da se kaze za doticnog koji sve zna i najpametniji je i uvek u pravu.
Razlika izmedju mene i vas je sto vi ste OI gledali samo kao navijaci, a ja sam gledao i sa strucnog aspekta.
kako su gradili atmosferu oko i u  reprezentaciji nismo ni mogli bolje.
prvo je velika zvezda izmisljala ovo i ono da ne moze da dodje na pripreme od pocetka da bi na kraju snimao reklame kod nas i po grckoj.
posle toga doslo je do podele javnosti jedni su opravdavali Obradovicev stav, a drugi ne (mislim na novinare) sto je vec pocelo da unosi losu atmosferu u ekipu.
drugo ni Obradovic nije pripremio max. ekipu iz kojih razloga ja to ne znam , ali znam da nije to sto SF prica da on nema pojma.
trece ovo je bila neiskusna ekipa bez iskusnih predvodnika ako izuzmemo Bodirogu i Tomasevica koji nije bio na svom nivou.
ako vas jos nesto interesuje pitajte.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
mali , tebe za selektora zelimo .... svaka cast za "strucni aspekt"  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile

Mali .... a sta mislis da dovodemo Slavnica ili Dudu Ivkovica da igraju ? oni imaju iskustva Smiley      
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
kakv lik pa pogledaj prvu petorku pa ces da vidis.ima tu jos nekih stvari kod samih igraca koji pocinju da lice na fudbalere pa im sve smeta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Razlika izmedju pametnog i budale je u tome sto pametan zna kad treba prestati.
Sve je to lepo sto ti pises, ali cinjenice govore protiv toga.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
Nisam ocekivao da ces nesto tako da napises kao sto je zadnja poruka jel ja sa ni jednom porukom nisam rekao nista ruzno za tebe.Ne smeta meni to sto ti meni dodeljuejes razno razne epitete jer to samo pokazuje kakvo kucno vaspitanje imas i kakva je sredina odakle dolazis.
Uzivaj u svom forumu i zamisljaj da si serif i dalje u svakom slucaju ti zelim svu srecu sa tvojim forumom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nije mi jasno sta ocekujes da se kaze.
Zeljko je 2 olimpijade zaredom usrao, sa obe doneo najgore rezultate u istoriji nase kosarke, zaratio sa pola igraca i javnoscu i sad ja i dalje treba da slusam tvoje price?
Svako moze biti prvak evrope sa timovima koje je on vodio.
SVAKO
I dete od 2 godine.
Takvim timovima ne treba trener oni znaju kako se igra i bez njega.
A o kucnom vaspitanju necemo, ono sto sam ja rekao je fraza koju svi koriste. Rekao sam je na osnovu cinjenica , a da li se one tebi svidjaju ili ne, to nije bitno.
Isto tako da si bio dovoljno pametan i dovoljno covek setio bi se da si rekao kako cemo o zeljku suditi na osnovu rezultata... sad kad sudimo opet ne valja.
As i said before, ja da sam tako nesto uradio, rekao bih otvoreno da sam rekao glupost a ne bi trazio drugog krivca, jer drugog krivca nema.
Ne postoji ni jedno opravdanje za onakvu igru tomasevica i bodiroge i njihovo ne vadjenje iz igre i onakvu igru rakocevica i njegovo ne uvodjenje.
Ako kao trener nije mogao da odlucuje o tome nego je to kao i u fudbalu neko sa tribine odlucivao, niko mu nije branio da se povuce.
A ako dodje nakon 10 dana u beograd i na konferenciji za stampu kaze... ja ne znam zasto se ovo desilo al necu da idem sa cela reprezentacije... treba ga ubiti.
A stojakovica ne diraj.. besmisleno je. Covek je hteo da igra, snimao je reklame u avgustu kad je rekao zeljku da moze da se prikljuci reprezentaciji zbog vojske, ovaj je rekao da mu ne treba. Molim lepo.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
Ko brani Obradovica ja kazem da ima njegove krivice , ali isto tako ne samo njegove.
Razumem ja da je ovo forum navijacke strasti i da nema mnogo ljudi koji gledaju na sve ovo sto se desilo isto kao i ja i tu sam napravio gresku jel svi vi ste usli kao i sto ime foruma kaze sa navijackim STRASTIMA u sve ovo, ali ako ja nisam ni jednom prilikom rekao da si budala da si ovo ili ono da li ti imas pravo da to meni kazes i da pises kako sam to sam trazio.
Pametan sam ja dovoljno i dovoljno sam i covek , a tebi opet kazem malo vise kulture u svoje poruke kad pises sa onima koji ne koriste izraze koje ti koristis.
Zargon se koristi sa ljudima koje dobro poznajes i koji ga nece pogresno shvatiti kad ga koristis.Tvoj nacin izrazavanja sa tvojim drustom kad si sa njim je tvoja stvar, ali ja ne spadam u tu grupu.
Koliko sam ja pametan,covek ili da li sam budala nije tvoja stvar jel ni ja ne komentarisem nista o tebi nego je predmet pisanja bio Obradovic tj. reprezentacija.
U svakom slucaju uzivaj ti ovde jel svi forumi imaju jednog ili nekoliko SF koji misle da imaju pravo na sve.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.