Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 09:49:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Obrazovane žene lekovite za partnera  (Pročitano 6554 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.02
mob
Nokia 
Znači pošto sad svako studira,da očekujemo duge i srećne brakove
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Safari 536.26.17
mob
I-mate 30 Pro
Obrazovanje nema veze sa studiranjem...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 23.0.1271.95
Znači pošto sad svako studira,da očekujemo duge i srećne brakove
Daleko od toga, zene studiraju da ne bi bile u brakovima  Smile
Obrazovanje nema veze sa studiranjem...
Pola pola
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.02
mob
Nokia 
oćeš da kažeš da se svi ovi milioni ne obrazuju nego samo dobijaju diplome?  Smile Smile

Ali realno...filmovi su nas naučili da onaj ko mnogo zna,brzo umre.  Smile
I sad kao,oženiš prosječnu,blijedo inteligentnu ženu i sjedneš na kamen i plačeš,ubijaš se od blama...
A ako oženiš pčelicu,onda kako je ona od malena sanjala o tome da izdiplomira dje se diplomirati može,onda njeno zadovoljstv obasja svaku sobu u koju udje,pa makar je nije polirala tog jutra Mister  Muskulom  Smile


Dark,sprdam se
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 23.0.1271.95
oćeš da kažeš da se svi ovi milioni ne obrazuju nego samo dobijaju diplome?  Smile Smile

Ali realno...filmovi su nas naučili da onaj ko mnogo zna,brzo umre.  Smile
I sad kao,oženiš prosječnu,blijedo inteligentnu ženu i sjedneš na kamen i plačeš,ubijaš se od blama...
A ako oženiš pčelicu,onda kako je ona od malena sanjala o tome da izdiplomira dje se diplomirati može,onda njeno zadovoljstv obasja svaku sobu u koju udje,pa makar je nije polirala tog jutra Mister  Muskulom  Smile
Dark,sprdam se
Kapiram  Smile
Pa vidis, mene bi bila sramota da imam devojku ili zenu koja cim otvori usta lupa gluposti i prosipa bisere.  Ajd svakome od nas se desi da lupimo nesto glupo, ali u danasnje vreme sve je vise gluposti.  E sada, ja isto imam problem sa pametnim zenama koje se udaju za idiote, pa se onda pitam ko je tu lud a ko pametan.

Isto tako, ko zeli glupu decu, zelis najbolje gene.  Dakle ako nadjes sex bombu koja je Ajnstajn, zavodi, privodi, stavljaj hloroform na nos, kidnapuj... Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Safari 536.26.17
mob
I-mate 30 Pro
Nemoguce da se milioni muva varaju.... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.02
mob
Nokia 
xD

Dark,nešto ne vjerujem da ljudi idu toliko u dubinu i širinu kad im se neko svidi.. isto k'o fora-Prvo primijetim na curi da li je rasista ili da li je vegeterijanac
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 23.0.1271.95
xD

Dark,nešto ne vjerujem da ljudi idu toliko u dubinu i širinu kad im se neko svidi.. isto k'o fora-Prvo primijetim na curi da li je rasista ili da li je vegeterijanac
Pa vidis jedno je "svidjanje" a drugo je biti u vezi sa nekim.  Ja uvek idem u dubinu i sirinu, jer zasto bih gubio vreme sa nekom osobom koja nija vredna mojeg vremena.

Ne mozes sipati vid u slepo oko, tako je i sa ovim.  Mogu da se nauce stvari medjusobno, ali za to postoji granica.  Sta ti onda na primer posmatras, a pitam zbog toga sto smatram da si jedna od primer inteligentnih zena?

ps ne rece ti meni sta mislis na predlog za uz haljinu  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.02
mob
Nokia 
nisam inteligentna  Smile Smile

Nije haljina nego suknja  Smile

I pazi,ja i previše idem u dubinu i to već ne valja. I sad,voljela bih da moj partner ima neku poentu,svrhu u životu. da radi nešto što voli,na šta je ponosan. što čini da se osjeća kao vrijedan član zajednice,i sa mnom i bez mene i bez ko zna koga. Da nije konj od 40 godina koji se traži
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 23.0.1271.95
nisam inteligentna  Smile Smile

Nije haljina nego suknja  Smile

I pazi,ja i previše idem u dubinu i to već ne valja. I sad,voljela bih da moj partner ima neku poentu,svrhu u životu. da radi nešto što voli,na šta je ponosan. što čini da se osjeća kao vrijedan član zajednice,i sa mnom i bez mene i bez ko zna koga. Da nije konj od 40 godina koji se traži
Ma jok semenke  Smile
Da suknja, vidis da sam izgubljen  Smile Smile

Vidis tu postoji jedan problem, sve u svemu nista nema poentu, cela ova jurnjava u zivotu.  Ovo sve ostalo sto si navela je ostvarivo, sa jednom modifikacijom koju bih ti ja preporucio.  Trazi osobu kojoj ces biti potrebna, jer osoba koja voli to sto radi, a kojoj niko nije potreban da radi, je obicno osoba koja ce samo misliti na taj posao.  Naravno to ne vazi za sve, vec za vecinu.  Konj od 40 godina  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 09:49:01
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.