Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Obnovljena veza: Da ili Ne?  (Pročitano 5473 puta)
02. Jan 2005, 14:16:37
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava Beograd
Da li ste imali negativna iskustva...ja sam licno imao,i znam osobe koje su se nakon raskida opet mirili i na kraju ostali ostali zajedno bez problema.
Sve zavisi od vrste raskida.
Najcesce je ono glume neki ponos svako od vas ceka da se onaj drugi izvini, niko nece da se ponizi i da bude prvi, a ovamo se iskreno volite... E u takvim slucajevima treba pobediti ponos i nastaviti dalje.
Mada kazem,sve zavisi... kakva su vasa iskustva ?
IP sačuvana
social share
Pozdrav, IvanR !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Napisano ovde Nov 17, 2004 23:33
         
My 0,02$

Ljubav nije nikad bila prirodna nauka u kojoj je sve jasno odredjeno i pravlno.
Kaze se da se jednom polomljena kristalna vaza ne moze nikad vise sastaviti, ali... ako neko zaista zeli da je sastavi i spreman je da u to ulozi mnogo vremena i zivaca, mozda to sve ima smisla... a opet mozda se i srusi kao kula od karata.
Zivot je nepredvidiv, verovatno je zato i zanimljiv  
Knjige koje vrede, filmovi koji se vole gledaju se i desetinu puta.... neki filmovi se u potpunosti shvate nakon vise gledanja... simpsoni su pravljeni za najmanje 3 gledanja svake epizode jer postoje skriveni detalji koji prosecan crtani cine velikim.. matrix se u proseku shvata nakon 3 gledanja jer si u prvom previse opterecen vizuelnim...
Mozda prvi put nesto nismo videli... mozda se zaista u medjuvremenu nesto promenilo... mozda i nije... ali ona mala sansa da jeste je vredna zrtve.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 673
Obnovljena veza? Hmm...  ne znam, zaista zavisi od vise faktora. Najbitnije je kakav je bio raskid: ok ili je bio uz lom. O te cinjenice skoro sve zavisi...  Npr. moje poslednje iskustvo je bilo jako negativno! Mnogo velikih reci, puno tzv. emocija, i... na kraju se zavrsilo ruzno da je to i tuzno i smesno. Oboje smo iz veze izasli i povredjeni i uvredjeni. Posle godinu dana veze i takvog raskida, nije ostalo nista, cak ni za obicno poznanstvo, a come back varijanta ni govora.  Kazem... sve mnogo zavisi od raskida, a i od toga kakva je bila veza...  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
O tempora o mores!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Ja sam za prastanje i pokret napred uvek.
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
nemam pojma ...  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Moja zivota filozofija: "Podgrejana veza, kao i podgrejani spanac mogu ozbiljno da vam ugrozi zdravlje" ili tako nesto  Smiley

Pomirenje je za osobe sa selektivnim pamcenjem i spremnoscu da bezrezervno prastaju... Ja na moju (ne)srecu nisam takva...  :|
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol
Poruke 4
ja sam u vezi koja se nekoliko puta kidala,ali evo napokon smo pronasli sve greske koje smo pravili i ne ponavljamo ih,postujemo jedno drugo a pre svega verujemo jedno drugom,to je najbitinije,jako se volimo,i trudimo se da nam uspe,
i zaista nam je vise nego fenomenalno........(kucajte u drvo)........
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
Nakon 4 godine zabavljanja sa deckom,pa 4 godine pauze,pronalazenja sebe,konacno smo se spojili ponovo,ovoga puta zauvek,brakom,u kome smo sada vec godinu ipo dana.
Eto ima i pozitivnih primera! Smile  Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 316
oprastanje hm    pa zavisi zasta- jer ljubav treba biti nesto spontano i netreba se truditi toliko oko toga- ima druge stvari u toku upoznavanje itd. koje ce dovesti do nekih sukoba u toku jednoj vezi- i te kako jao  :anger: - ali kommunikacija je najvaznija Smile  jer ako se covek stidi, uzdrzava, puknuce kad tad. znaci oprostiti !
tvrdoglavost- inat- ponos- ponizenje dovodi do razkida
IP sačuvana
social share
:hug:
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


Nikad bolje

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14582
Zastava High
mob
Samsung S4
Znaci mozes da probas,pa ces da vidis.........more bit bidne,more bit ne bidne
IP sačuvana
social share


Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.