Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Obnovljena veza: Da ili Ne?  (Pročitano 5474 puta)
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Ja sam se jednom pomirio sa devojkom i nadam se da vise necu nikada ali opet.... ko zna sta moze da se desi svaka veza se razlikuje.

Pitanje da li vredi zrtvovati se ponovo. U mom slucaju ja sam mislio da vredi i posle i tog drugog raskida prosao mnogo gore. Puko sam nacisto.

Sve je to do coveka i veze, kakva je bila i da li vrdi zrtvovati se za nju ili njega.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 23
mob
Nokia N70
Citat: IvanR
Da li ste imali negativna iskustva...ja sam licno imao,i znam osobe koje su se nakon raskida opet mirili i na kraju ostali ostali zajedno bez problema.
Sve zavisi od vrste raskida.
Najcesce je ono glume neki ponos svako od vas ceka da se onaj drugi izvini, niko nece da se ponizi i da bude prvi, a ovamo se iskreno volite... E u takvim slucajevima treba pobediti ponos i nastaviti dalje.
Mada kazem,sve zavisi... kakva su vasa iskustva ?[/quot

Ukratko recheno NE!
Ponavljati neshto shto prvi put nije uspelo....meni je suludo....jer...jednom kada se hleb preseche....vishe nikad ne mozhe da se spoji....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Sanjar Pochetnik

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 308
Citat: SerbianFighter
... ali ona mala sansa da jeste je vredna zrtve


Bash tako, ljubav je veoma retka biljchica i dok ima i "male shanse", vredi sebi dati priliku.

Najgore je kajati se u stilu :"E da sam...".

Jeste da svaki poraz boli, ali odboli se i ide dalje, nema kajanja, znash da si dao sve od sebe i spavash mirne dushe.

Ja sam uvek za prashtanje, bez obzira da li se veza  nastavlja ili ne, prashtanjem samo svoju dushu oslobadjamo nepotrebnog tereta.
IP sačuvana
social share
Prilichno bajat repertoar za nekog ko se dosta dobro ljubi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 20
Citat: IvanR
Da li ste imali negativna iskustva...ja sam licno imao,i znam osobe koje su se nakon raskida opet mirili i na kraju ostali ostali zajedno bez problema.
Sve zavisi od vrste raskida.
Najcesce je ono glume neki ponos svako od vas ceka da se onaj drugi izvini, niko nece da se ponizi i da bude prvi, a ovamo se iskreno volite... E u takvim slucajevima treba pobediti ponos i nastaviti dalje.
Mada kazem,sve zavisi... kakva su vasa iskustva ?


obnovljena veza  Smile  je kao podgrejan rucak od pre par dana  :x
                                     NE ....NIKAKO :yikes:
IP sačuvana
social share
Daca
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 229
mob
SonyEricsson k700i
samo jedno malo da,pogotovu ako ste vi krivi za raskid veze  Smile
IP sačuvana
social share
  !!! Danas je bolje imati nego nemati !!!
  !!! VOJVODINA VOJVODJANIMA !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 779
Zastava Sovjetski savez
mob
Motorola E 550
Ne moze se uspostaviti isti odnos kao pre raskida!!! (licno iskustvo) mada ne mora da znaci  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1387
Zastava Uvek i svuda
Ukoliko je veza bila burna i strastvena, bolje da ti ostane uspomena na nesto izuzetno u tvom zivotu, nego da pokusavas da nesto ozivis ponovo i rasprsis sve iluzije
IP sačuvana
social share
Ne dam ovo sunca u ocima
Ne dam ovo hleba na dlanu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.