Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 15:45:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Objavljen snimak iz Gvantanama  (Pročitano 3801 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Skoro sam negde na TV-u gledao emisiju o ovome i mogu samo da kazem da sam se zgrozio kad su prikazali metode mucenja  i maltretiranja u zatvoru.Cak sami akteri koji su samo glumili u toj rekonstrukciji dogadjaja su po zavrshetku snimanja rekli da ovo sto su doziveli na snimanju ne bi pozeleli nikom ikao je to blaza varijanta  sve sto je radjeno u Gvantanamu.
znam na sta mislis.ja sam sedeo i pitao se da li iko na svetu moze da bude toliko glup i neobrazovan,a istovremeno zadrt i agresivan da radi te stvari koje oni rade tamo(pritom misleci na pravu bagru koja radi tamo,ne na aktere...)
to samo pokazuje njihovu zadrtost pomesanu sa gluposcu.
Ja se samo pitam da li ce neko uopshte da odgovara za sve to sto se desilo tamo,ali da odgovara neko iz vrha Americke tadasnje administracije  a ne samo par vojnika koji su slikani ????? Smile Smile
jel znas kad ce da odgovaraju za zlocine u Gvantanamu?onda kada osude prave ljude odgovorne za 11. septembar,eto kada.
a najbolje od svega jesu izgovori i metode kojima oni dovlace ljude u Gvantanamo.
naime,svi koji tamo zavrse su ozbiljna pretnja po Ameriku i svet demokratije(iako se cesto radi o diplomiranim muslimanima koji ceo zivot zive u svojoj zemlji i nemaju ni kaznu za parkiranje),a transport se vrsi privatnim neoznacenim avionima kojima se rute obicno sastoje iz 20 stajanja pre samog preletanja preko Atlantika.na primer Damask>Istanbul>Bukurest>Prag>Varsava>Berlin>Rim>Kairo>Jerusalim>Tunis>Madrid>Karibi...
« Poslednja izmena: 28. Jun 2009, 15:42:15 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1152
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Apple iPhon 6
Karibi su problem  Smile salim se naravno.

To sto ti pricash je potpuno jasno ko dan i slazem se sa tobom,cak mislim da Ameri sve sto rade protiv drugih namerno ili ne dobiju preko svoje tambure pre ili kasnije.Afgenistan im je najbolja i najsvezija varijanta svega,snimali su i fimove o tome i pomagali su ih oberucke dok je trajao hladni rat a onda odjednom se sve promenilo i vratilo im se opet kazem nenamerno mada sam ja vishe pri pameti namerno ( Cia snajka) kao bumerang .

E sad da neskrecem sa teme previshe,ovakav nacin maltretiranja coveka  je strogo zabranjeo po Zenevskoj konvenciji ali da li ona icemu sluzi osim da bude paravan vecim drzavama da napadnu manje????
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 15:45:54
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.066 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.