Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Obesio se na dan veridbe  (Pročitano 17438 puta)
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
I nema razloga za zlonamernim i zloslutnim recima kao sto su cit. to je stvar kako svako od nas posmatra svet -- a svet mu na isti nacin i uzvraca. zato sto ni u jednoj svojoj recenici nisam dao povod za tako nesto, nikome, a pogotovo ne Vama ciji komentar nisam ni procitao.

Ne bih da ovo ode previse u off topic, pa cu samo ponoviti: kako ko posmatra svet, svet mu tako i uzvraca.

To nije nista "zlonamerno" niti "zloslutno" -- daleko od toga.

To je jedan od osnovnih postulata kako fizike (akcija-reakcija), tako i metafizike (na dva nivoa, da sad ne elaboriram).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone SE 2020
@Tralalala
Govoris o idealnom svetu u kome je ljudima cak i stalo do drugih.. U Srbiji li na bilo kojoj drugoj tacki sveta ove 2005. godine tesko da ces naci jednog postenog policajca... vlas i korupcija uvek idu ruku pod ruku.. od antickih vremna do danas..

@vrcom

Zanimljiv dozivljaj slike.. Ja samo vidim oca koji drzi sliku svog mrtvog sina.. Smile
Sto se tice licnog dozivljaja sveta, Tralalal je u pravu Wink
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
@Tralalala
U Srbiji li na bilo kojoj drugoj tacki sveta ove 2005. godine tesko da ces naci jednog postenog policajca...

Ne bih se slozio. Mislim da ih je i u Srbiji verovatno 10, pa mozda i 15 % postenih, a u nekim zemljama npr. Skandinavije i mozda nekim provincijama Kanade cak i do 30, mozda i 33 %.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.0
mob
Apple iPhone SE 2020
Naarvno, nisam mislila na bukvalno jednog, nego na to da su oni ubedljiva manjina.. Danas se policijski posao svodi na otaljavanje i cekanje plate...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.2
@vrcom
Zanimljiv dozivljaj slike.. Ja samo vidim oca koji drzi sliku svog mrtvog sina.. Smile
Ne, ozbiljno...,obrati paznju na pozadinu slike. Nema nikog. Novinar je coveka odveo sa strane da se slika !? Ej!!!Sin mi je umro, a ti hoces da me slikas??? Mars u pizdu materinu! Sa druge strane, izraz lica ni malo ne karakterise coveka kome je juce, danas, prekjuce..nebitno, umro sin. Ocigledno jedna primitivna sredina u kojoj je decak ziveo. Sve to da bih pokusao da objasnim svoj stav u vezi sa tragedijom, a to je da su njegovi roditelji odgovorni.
Sto se tice licnog dozivljaja sveta, Tralalal je u pravu Wink
Izvinjavam se ako sam pogresno protumacio
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Leben Ist Kampf

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 727
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia 6120
...bolest...kukavicluk...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
LG Nexus 5
Citat
Moja ćerka izabrala je već crninu za sahranu. Po celi dan plače i kaže: ‘’Hoću i ja da putujem sa mojim N.’’

Kada nije do sada, nece....

Bedak mi je zbog ovog decka i 100% sam siguran da je babetina kriva...
Tako ti je to kada kontrolises zivote drugima!

Ponekada mislim da je filozofija Raskoljnikova u "Zlocin i kazna" zaista ispravna....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.0
mob
Apple iPhone SE 2020
@vrcom...

Pazi ovako, relativno skoro... znaci, pre nekih godinu dana bila sam u stiuaciji da budem ozalocena strana jer mi je umrla baka sto me je izuzetno potreslo jer sam veoma vezana za sve moje  rodjake... Sve do sahrane niko, ali niko nije mogao da primeti neku promenu u mom raspolozenju, stavu, ponasanju, bilo cemu... nijedna suza, nikakvo busanje u grudi, apsolutan mir i stalozenost iako je smrt dosla iznenada... Znaci, ljudi na razlicite nacine dozivljavaju smrt voljenih bica.. moguce je da je covek jednostavno u soku.. Tuga, nesreca, sok, bol zbog gubitka ne moraju neizostavno da izazovu potoke suza i ridanje na sav glas... Svako se nosi sa svojom nesrecom na svoj nacin... ne bih sad da citiram pocetak Ane Karenjine Smiley
U sustini.. mi ne znamo sta se desilo, i mozda je bolje da nama koji gledamo sa strane to i ostane nepoznato.. Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0

I sad molim tebe i druge clanove foruma da mi nacrtaju strelicu ka mestu gde na slici pise da je decko Rom... Hvala unapred! Smiley




 Pishe mu na licu - taman ten i ochi ,shirok nos . Ako ne razlikujesh Roma i
belog choveka onda ti prijateljski preporuchujem da posetish ochnog
lekara .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.0
mob
Apple iPhone SE 2020
Izgleda kao i vecina Srba, Bugara, Rumuna, Grka, Albanaca, bosanca, Vlaha, Turaka...
Pogledaj malo oko sebe... Silne godine pod Turcima su ucinile svoje   Smile
A, s druge strane, to su ipak seljaci.... seljaci za razliku od "gradjana" veci deo godine provode napolju i bave se teskim fizickim poslovima, vise su izlozeni suncu, brze stare, etc...
U sustini.. osim svoje uobrazilje, ti bas i nemas neki dokaz da su to Romi, a i da jesu, kakve to veze ima sa konkretnom pricom osim sto postoji predrasuda da se svi vencavaju mladi...
« Poslednja izmena: 05. Dec 2005, 12:19:54 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.