Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 06:39:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Obama Deception,dokumentarac sa prevodom.  (Pročitano 18773 puta)
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
Nije ni dobronamerno niti zlonamerno.Zar je moguće da si kao klinac neki koji misli da sve mora da bude crno ili belo?
 Zar nisi čuo za neutralan stav??? Sarkazam? Ironiju? Metaforu? Uporedjivanje? Zar masa ljudi kao da ne nosi televizor umesto glave??Zašto da budem "korektan" Šta sam ja,Gandi??? Zar sve mora da ima neku dualnost i zar ne može da se kaže nešto a da se ne pojavi takav trol kao ti???!? Šta me briga za tvoju analizu mene,ako imaš nešto da kažeš o temi-reci,sve je jasno,sve informacije su argumentovane skoro do najsitnijih detalja.
  Ja nisam bitan kao ličnost u ovoj priči a što se tebe tiče i tvojih trolovanja to je drugo-namerno unakazuješ sve što ima smisla bez ikakve želje da oboriš argumentima ono sa čime se ne slažeš.

  Nekad je bolje i ćutati kad nema šta da se kaže.

 Da dodam još nešto. Prvo,gledaš ljude kroz podele što je jedna kratkovidost.Drugo,ne shvataš(ne želiš,ne možeš ili nećeš) to da je virus već krenuo iz Meksika i da će biti Pandemije svuda.
  Ako imalo razmišljaš glavom uzećeš ovu temu za ozbiljno i istraživati sve u vezi pandemije umesto što tako samouvereno-ignorantno lupetaš i prosipaš mi neko kvazi znanje.
  Tvoje JA je kao pet solitera i snaći će te upravo ono što i zaslužuješ jer si pun sebe u svojoj umišljenosti.
kao sto rekoh...pucas od "dobronamernosti" Smile
i rest my case Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
 Ponvo trolovanje.Neverovatan si Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Nokia 
Ono što je meni još zanimljivije je pitanje šta će se desiti sa Bilderberg grupom kad za verovatnop vrlo kratko vreme umru nekoliko njenih članova. Tu pre svega mislim na kraljicu Elizabetu. Kriza Vindzora u velikoj meri može narušiti planove ove moćne grupe.

A koliko su čak i oni ranjivi govori sad aktuelni bankrot Islanda. Zapravo Island je država koja ima nekoliko članova grupe uprkos svojoj nebitnosti. Ako grupa nije mogla da sačuva ni svoje kako će sprovesti bilo šta u delo ako naiđe na ozbiljniji otpor. A nema ozbiljnijeg otpora od izbegavanja dužničkog ropstva i prezaduživanja.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
kako god...bitno da smo utvrdili tvoju dobronamernost...po stoti put Smile

iskreno se plasim za ovu planetu ako bi na celo nje dosli takvi kao jones,deagle,ti... Smile
cak mi sad ovi rokfeleri,bilderberzi,obame i ostali zlikovci deluju mnogo manje strasnije od tebe....ovi jos ne planiraju da nas streljaju ali bi ti to verovatno ucinio iste sekunde kad bi dobio tu moc Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
 Nemaš pojma.Izvrćeš stvari.Mene boli uvo,moć me ne zanima u životu.Ono što me zanima je svesnost i ništa više.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC One
Ono što je meni još zanimljivije je pitanje šta će se desiti sa Bilderberg grupom kad za verovatnop vrlo kratko vreme umru nekoliko njenih članova. Tu pre svega mislim na kraljicu Elizabetu. Kriza Vindzora u velikoj meri može narušiti planove ove moćne grupe.

Kao i do sada, naslednici, tako funkcionisu.

Citat
A koliko su čak i oni ranjivi govori sad aktuelni bankrot Islanda. Zapravo Island je država koja ima nekoliko članova grupe uprkos svojoj nebitnosti. Ako grupa nije mogla da sačuva ni svoje kako će sprovesti bilo šta u delo ako naiđe na ozbiljniji otpor. A nema ozbiljnijeg otpora od izbegavanja dužničkog ropstva i prezaduživanja.

Valjda njih nije briga za drzave/vlade kao takve, ako sagledamo materiju iz ugla o kojem pricamo. A bankrotstvo je fin nacin da jos malo nekretnina nagomilas po bagatelnoj ceni. Tako da mislim da kroz celu ekonomsku krizu oni uvecavaju svoje a daleko od otga da ne brane ili da to propada.

Čuo sam da mnogo ljudi gomila vodu i konzerve u Usa. Ima dosta logora naokolo...



Citat
a našli su i neke prazne vozove i čak brdo,ali brdo kovčega na nekoj lokaciji gde nema žive duše.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Qtek 小米

Хилари Клинтон: САД не могу више да избегавају лидере Венецуеле и Боливије
субота, 02. мај 2009.
Вашингтон -- Успеси Ирана и Кине у Латинској Америци "узнемиравају" САД и Вашингтон више не може да избегава лидере земаља попут Венецуеле и Боливије, каже Хилари Клинтон.

"Претходна администрација је покушала да их изолује, покушала је да подржи њихову опозицију, покушала је да их претвори у међународне парије. То није функционисало", рекла је државна секретарка САД на састанку са званичницима Стејт департмента.

Кина, Русија и Иран бележе успехе у Латинској Америци отварајући велике амбасаде и стварајући економске и политичке везе с лидерима који су били непријатељски оријентисани према Вашинтону за време администрације Џорџа Буша, рекла је Клинтонова.

"Посматрајући успехе посебно у Латинској Америци које остварују Иран и Кина, то је прилично узнемирујуће. Они стварају веома снажне економске и политичке везе с многим од ових лидера", рекла је шефица америчке дипломатије.

Наводећи да се САД надмећу с Русијом, Кином и Ираном, Клинтонова је рекла да Вашингтон настоји да поправи односе с боливијским председником Евом Моралесом који је протерао америчког амбасадора прошле године.

Председник САД Барак Обама настоји и да поправи односе с председником Венецуеле Угом Чавезом с којим се руковао на самиту Америка прошлог месеца.

Она је рекла да САД настоје да поправе односе и с еквадорским председником Рафаелом Кореом и председником Никарагве Даниелом Ортегом, који је раније предводио герилски покрет у тој земљи.

Обама је раније рекао да жели да "преради" односе и с владом у Хавани.

Клинтонова је рекла да је Вашингтон суочен с "уједињеним фронтом" противљења савезника због приступа Куби.

"Све земље, чак и оне најближе, говоре 'Морате то променити, не можете наставити да радите то што радите'", рекла је Клинтонова.

Она је додала и да кубански председник Раул Кастро и његов брат, бивши лидер, Фидел Кастро морају да ураде нешто поводом политичких затвореника и људских права.

(Б92)
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
Alex Jones - 500,000 Plastic Coffins pt2


Šta se nalazi u udžbenicima u osnovnim školama u Usa:
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
"Претходна администрација је покушала да их изолује, покушала је да подржи њихову опозицију, покушала је да их претвори у међународне парије. То није функционисало", рекла је државна секретарка САД на састанку са званичницима Стејт департмента.
Ко је викнуо 'мешање у унутрашње ствари суверених држава'??
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Citat
da li je mene imalo briga sta ce se dogoditi sa amerikom?
ma,slazem se ja,voleo bih da pocrkaju svi zajedno-delom u ovim logorima,delom u neredima i gradjanskim ratovima,al problem je sto se americka politika uvek krojila i kroji se tako da cak i kada ona padne,da povuce dobar deo sveta sa sobom... u ovom slucaju-sasvim je moguce da ce to uticati i na Evropu,a mozda dodje i do rata...

klipovi koje je @coolruner postavio-ovo je apsolutna realnost.samo u Dzordziji registrovano je jedno skladiste od 5 ari koje trenutno drzi oko 500.000 ovih plasticnih kovcega.sto se tice ovih logora i zatvora,manje sam upoznat sa time koliko ih i gde ima,ali postoje jasni klipovi i dokazi da iako izgledaju napusteno,ili da su firme koje su vlasnici tih lokacija pod stecajem su daleko od toga da su napusteni... na nekoliko videa se vide snimci punktova kroz koje prolaze vladini kamioni sa elektronskom i hemijskom opremom.
a tu su naravno i vezbe iz 84' pa naovamo gde se hiljade vojnika i policijaca transportuje i odredjene gradove srednjeg zapada,gde se preoblace,i reorganizuju u para-vojnike i vezbaju odrzavanje reda i mira pod policijskom casom i neredima... one malo upucenije ce ovo podsetiti na REX-84...
ako bude vise interesovanja,podelicu jos ono malo sto znam sa vama,ali nemojte me shvatati pogresno-ja niti tvrdim da su ovi kovcezi i logori za zatvaranje,niti opovrgavam to.do skora,uopste nisam znao za ovakve stvari,niti vojno-policijske vezbe REX,vec samo kazem neke cinjenice...
evo koordinata za Google Earth ili online mape- 33' 33'' 58 N , 83' 29 '' 05 W  ili samo-Madison,GA
evo i slike za one koji ne mogu da vide...

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Madison,GA.jpg
(110.72 KB, 941x654)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 06:39:34
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.143 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.