Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 19:53:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Obama Deception,dokumentarac sa prevodom.  (Pročitano 18777 puta)
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Alcatel 
Iako nisam po prirodi optimista, smatram da uvek u svakom pokretu postoji neko ko želi iskreno boljitak ljudskom rodu. Takvi ljudi uglavnom ili kratko bivaju na vlasti ili uopšte i ne dođu do vlasti. Njihovu iskrenu borbu iskoriste bitange da bi zasele.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Qtek 小米
A iza ovih drugih stoje oni koji zele da nametnu svoje vidjenje vlasti... Smiley
Sta li su drugo ti borci za slobodu i istinu, nego li beskrupolozni diktatori koji zele da smene postojece... Smiley

У том покрету има доста искрених људи, попут Грифа, који Америку и њене сателитите са правом назива  фашистичким и империјалистичким државама.
Ако би нови диктатори ограничили америчку тиранију на само оне просторе где они живе као што је С.А.Д., то би заиста били невиђени борци за слободу и истину. Нека они своје грађане тероришу колико год желе, само нека се мекну са КиМ и осталих територија у свету које су окупирали.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Alcatel 
Ja bih više voleo da nema terora nigde, ali za sada je to nemoguće. Ameri će pući kao sve carevine, samo je pitanje kada?


taxtex,

Pogledao sam film koji si postavio.Nisam našao ništa što nisam predhodno znao, ali dobro je postavljati ovakve materijale na forum , jer mnogi ljudi nemaju poima ko upravlja njihovim životima. Ako imaš još nešto slično obavezno postavi jer je  edukativno. Takve stvari demistifikuju i domaću politiku , koja nas folira u ime Američkih lopova i predstavlja samo produženu ruku Novog svetskog poretka. Tako da naš izbor nije baš neki ili Novi svedski poredak i Radikali. Poruka je na izbore NE.
« Poslednja izmena: 01. Maj 2009, 15:39:17 od Perudji »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
 Hvala puno,stvarno je lepo videti da postoji interesovanje,to govori o sve većem razmišljanju ljudi.
Dolazi vreme kada se laži sve teže prodaju. Iako ogromna većina nosi televizor umesto glave,meni je drago da ljudi govore slobodnije o stvarima iza scene,o prevarama bankara i države i izdajničkom ponašanju ljudi postavljenih da zadužuju narod i prave nas robovima(Labus,dinkić,Djelić...).
  Na ljude koji misle isključivo levom stranom mozga se ne obazirem više.Kapacitet da se stvari prepoznaju i misli intuitivno skoro da ne postoji i većina branioca sistema ustvari brane svoje diplome,magistrate i doktorate...
  Kada jednom naučniku koji brani teoriju "Globalnog Zagrevanja" kažete da je sunce u prediodu pojačane aktivnosti i da se to dešavalo tokom X vekova unazad,kao i da je temperatura porasla i na ostalim planetama,šta njemu ostaje ako je ceo život uložio u to i plus ako je mu/joj je ego kao soliter?
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Qtek 小米
Tako da naš izbor nije baš neki ili Novi svedski poredak i Radikali. Poruka je na izbore NE.

Перуђи, ако су Радикали једини противници НСП, а ти си такође противник НСП, зашто НЕ изборима ?
Јел' у питању страх од сукоба са глобалистима или нешто друго ?
Ми треба да будемо срећни што домаћи издајници који служе интересима НСП нису још увек створили лажни дво-партијски (дво-блоковски) систем.
У овом тренутку бих поред радикала могао да додам још само ДСС+НС, јер за сада су се показали као одлични кочничари евро-интеграција, и нису прихватили пакт са жутима и напредњацима.

« Poslednja izmena: 02. Maj 2009, 23:03:27 od Гамбино »
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
sad cu da pogledam ovaj fim pa cu da javim utiske Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
ако су Радикали једини противници НСП, а ти си такође противник НСП, зашто НЕ изборима ?

Па дечко није рекао да су радикали противници НСПа.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
sad cu da pogledam ovaj fim pa cu da javim utiske Smile Smile
Neće da škodi,informacije su više nego dobronamerno postavljene-da informišu ljude o tome šta se sprema.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
Citat
Neće da škodi,informacije su više nego dobronamerno postavljene-da informišu ljude o tome šta se sprema.

zadrzacu se na reci "dobronamerno" i stavicu dva citata iz tvog proslog posta:
Citat
. Iako ogromna većina nosi televizor umesto glave
Citat
Na ljude koji misle isključivo levom stranom mozga se ne obazirem više

da li je ovo sto si ti napisao "dobronamerno"?
ne bih rekao...ti jednostavno vredjas i diskreditujes ljude koji ne misle kao ti...ja necu biti lazno politicki korektan i napisacu tacno sta mislim o ljudima kao sto je alex jones a to se odnosi i na tebe jer si izgleda umislio da si i ti sam alex jones Smile

prvo...jedna od recenica onore de balzaka...citiram:"iza svakog velikog bogatstva krije se zlocin"
daleko od toga da ne verujem u ono sto su izneli u ovom filmu a tice se tih bogatih ego manijaka koji smisljaju neke planove o porobljavanju covecanstva...samo da te obavestim,covecanstvo je vec porobljeno kreditima,zajmovima i sta ti ja znam sa cim jos Smile

da li alex jones meni govori nesto novo? ne...sve ja to vec znam...i da je obama marioneta kao sto su i svi pre njega bili i da je to jedan koruptivan sistem vlasti koji su osmislili ti bankari i vladaoci iz senke u cilju svoje dominacije nad planetom

da li je mene imalo briga sta ce se dogoditi sa amerikom? ne...sto se mene tice moze ta ekipa da pobije sve do zadnjeg amerikanca...necu ni trepnuti..... Smile a ako je sudjeno da se takav proces i ovde desi...jednostavno ce tako i biti i to je neminovnost Smile
sad ces ti verovatno poceti da pricas o nekom otporu,budjenju ljudi,sagledavanju cinjenica(naravno,iz tvoje vizure)...na to ti mogu reci samo jednu stvar:pas koji laje ne ujeda...smesno je gledati alexa jonesa sa svojim pristalicama koje se broje ne u stotinama vec u desetinama kako galami u megafon i proziva i vredja one koji odlaze u hotel na "tajni" sastanak Smile tajni je pod navodnicima jer da ti mocnici stvarno zele da bude tajni sastanak sigurno ne bi jones znao gde se odrzava i ne bi ga pravili u hotelu sa 5 zvezdica(btw...odakle jonesu i njegovoj ekipi lova da budu u tom hotelu? Smile

na tom pitanju ja mogu da iskonstruisem citav jedan slucaj isto kao sto i jones konstruise dosta svojih predstava...
npr...mozda taj jones radi za tu bilderberg grupu i njegov je zadatak da masu uputi u drugom(pogresnom) pravcu?
mozda je jones na njihovom platnom spisku i njihova je marioneta?

kao sto rekoh...od lajanja nema koristi...neka se jones lepo organizuje,naoruza i pobije govna...to je jedino resenje za problem kakvim ga on predstavlja

vec sam to napisao ali cu ponoviti...meni taj jones deluje kao ljuto dete kome su oduzeli igracku...pogledajte nacin na koji on govori,tu mimiku i tikove... Smile
a ko su njegovi glavni aduti?
neki kds ili sta ti ja znam sta reper,lik iz public enemy-a i jesse ventura Smile

sve je ovo super...ali,molim te,mani me tih uporedjivanja "televizor-glava" sa onima koji ne misle kao ti,jer veruj mi,ja za tebe mogu da navedem jos zivopisnija i koloritnija uporedjivanja Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
 Nije ni dobronamerno niti zlonamerno.Zar je moguće da si kao klinac neki koji misli da sve mora da bude crno ili belo?
 Zar nisi čuo za neutralan stav??? Sarkazam? Ironiju? Metaforu? Uporedjivanje? Zar masa ljudi kao da ne nosi televizor umesto glave??Zašto da budem "korektan" Šta sam ja,Gandi??? Zar sve mora da ima neku dualnost i zar ne može da se kaže nešto a da se ne pojavi takav trol kao ti???!? Šta me briga za tvoju analizu mene,ako imaš nešto da kažeš o temi-reci,sve je jasno,sve informacije su argumentovane skoro do najsitnijih detalja.
  Ja nisam bitan kao ličnost u ovoj priči a što se tebe tiče i tvojih trolovanja to je drugo-namerno unakazuješ sve što ima smisla bez ikakve želje da oboriš argumentima ono sa čime se ne slažeš.

  Nekad je bolje i ćutati kad nema šta da se kaže.

 Da dodam još nešto. Prvo,gledaš ljude kroz podele što je jedna kratkovidost.Drugo,ne shvataš(ne želiš,ne možeš ili nećeš) to da je virus već krenuo iz Meksika i da će biti Pandemije svuda.Da će  prodavnice biti prazne.Da će vladati haos na ulicama.
  Ako imalo razmišljaš glavom batalićeš mene i uzećeš ovu stvar za ozbiljno i istraživati sve u vezi pandemije i onog što se sprema ljudima umesto što tako samouvereno-ignorantno lupetaš i prosipaš mi neko kvazi znanje.
  Tvoje JA je kao pet solitera i snaći će te upravo ono što i zaslužuješ jer si pun sebe u svojoj umišljenosti.
« Poslednja izmena: 03. Maj 2009, 13:04:19 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 19:53:34
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.