Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vi i sestra zaljubljene u istog  (Pročitano 1292 puta)
18. Dec 2005, 06:16:08
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Vi i sestra zaljubljene u istog

E, ako niste najveći baksuz na svetu ili bar blizu... Imate sestru, malo stariju ili mlađu od sebe, i večito nešto ispada s njom. Volite vi svoju sestru, to nikada ne dolazi u pitanje (čak ni kad isfrustrirano dreknete na nju da je mrzite), ali nekada vas stvarno iznervira ili vas dovede u jako nezgodnu situaciju - kao sad, kad je ispalo da vam se obema dopada isti dečko.

Naravno, nemate ni najmanju želju da sestri otmete dečka, a ni ona nema običaj da takve stvari radi vama. Samo, ovde se ne radi o njenom ili vašem dečku - nego, eto, postoji slatkiš koji se sviđa i jednoj i drugoj. Ne možete obe biti s njim (grozne li ideje, da dečka delite s nekim, naročito sa sopstvenom sestrom); dečko ipak nije dukserica koju možete da nosite nekad vi, a nekad vaša sestra. Ne želite ni da se "krvite" sa sestrom zbog dečka - ona je ipak vaša sestra i to će uvek ostati, a za ovog momka, ma koliko sladak bio, ipak ne planirate da se udate i rađate njegovu decu - dakle, sasvim je moguće da neće uvek biti deo vašeg života. Skoro da ste u iskušenju da pustite sestru da ona pokuša, volele biste da je vidite srećnu s nekim simpatičnim dečkom... Međutim, dečko se i dalje sviđa i vama. Šta učiniti?

U ovakvoj situaciji najviše pomaže iskren sestrinski razgovor. Obećajte jedna drugoj da ćete biti sto posto iskrene, da ništa, ni malčice, nećete preuveličavati ni umanjivati. Spremite i sokove, može i palačinke, da vam pomognu u razgovoru (dok uživate u palačinkama, teže ćete se posvađati i bićete opuštenije i u boljem raspoloženju). Onda razgovarajte i pokušajte da odredite kojoj od vas se taj momak više dopada - da li su jača vaša osećanja ili osećanja vaše sestre. Ona čija su osećanja jača dobiće "zeleno svetlo" da pokuša da "smuva" dečka. Ako želite, možete se dogovoriti i da ona koja "dobije" takođe treba da spremi sledeću turu palačinki - tako ćete obe nešto dobiti.

Upamtite: bez svađe i bez varanja! Nijedan dečko nije vredan toga da "na smrt" zaratite sa sopstvenom sestrom. Da i ne spominjemo da je besmisleno da se svađate zbog nekog za koga ipak ne znate da li mu se ijedna od vas dve dopada (zamislite, ispadne da on ne želi da bude ni s vama ni s vašom sestrom, a vas dve se posvađale - bez veze, zar ne?).

Kad se lepo dogovorite, igra "ulovi dečka" može da počne.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.2
Cuti, bolje i to nego isti zaljubljen u obe sestre?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Nova godina Beograd :: nova godina restorani :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Sudski tumač Novi Beograd

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.06 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.