Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 01:16:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: O Tadiću i njegovim savetnicima  (Pročitano 10783 puta)
10. Maj 2007, 20:06:22
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Motorola V3i
Ovo su komentari jednog čoveka sa Bloga B92!


predsednikov savetnik za spoljnu politku
 
Boban (8 Maj, 2007 - 20:47)
je sin bivseg i buduceg direktora NIS-a. Nikada nije doktorirao, zavrsio je samo osnovne studije u Engleskoj, otac je novcem pokradenim od Srbije platio skolovanje bilmezu. U KejD'Orseju su nekoliko puta i zvanicno upozorili Tadica da ne vredjaju homologe izborom izaslanika, koga niko u Francuskoj ne zeli da primi. U engleskom ministarstvu inostranih poslova, mali je bio izbacen kada je zeleo da ucestvuje u delegaciji Srbije. Jednostavnom proverom su stigli do podatka da mu je novac kojim raspolaze - sumnjiv, i kao takav nije podoban sagovornik. Tadic je ucenjen covek, obecao je tati svog savetnika da ce negde da mu smesti bilmeza, za uzvrat velike provizijie od privatizacije NIS-a.
Znate li gde je Tanja Tadic uplatila skijanje ove godine, za sebe i svoju decu i cetiri telohranitelja u susednom apartmanu? Na gleceru, u Italiji, deset hiljada evra za nedelju dana. Pa joj je dete palo i povredilo jezik, skijanje je propalo, deset hiljada je otislo, a da nije ni trepnula.
 

Savetnici:
 
Boban (8 Maj, 2007 - 21:52) *novo
Vuk Jeremic, ciji otac tajkun zahvaljujuci vezama pljacka Srbiju i ucestvuje u posavljanju Tadica na mesto sefa DS-a
Nebojsa Krstic. poznat kao retko glup covek, za koga predsednikov otac Ljubomir Tadic u intimnijem drustvu govori da je "jedini gluplji od onog mog mamlaza", a koga impotentni Saper vec trideset godina vuce sa sobom, da opere savest i izleci komplekse. Saperu je uvek bilo tesko da gleda svog siromasnog drugara, kome nije isla ni skola, ni muzika, ali jesu ribe, koji je rastao bez oca, jer ga otac nikada nije priznao, a sa druge strane sebe samog Srdjana Sapera, nikad sa devojkama, a uvek u ogromnom novcu koji mu je tata Rasa Saper napljackao na sportskim malverzacijama. Nebojsa Krstic je, to se svi secamo, bio maneken srpske policije i slikao se na njihovim reklamama u uniformi 1996. kada je ta policija batinala ljude koje predvodio Djindjic.
Obojica su radili za Kostunicu, obojica su intimni prjatelji Ljiljane Nedeljkovic, obojica dele ideolosko ubedjenje Vojislava Kostunice.
Dusan Batakovic je bio clan DSS-a, Leon Kojen takodje- za obojicu svi misle da su u stvari Kostunicini savetnici, koji svoju znojavu mrznju prema svemu sto ne dolazi iz Srbije i Srpske, nikada nisu ni krili. Ako postoji izvorni srpski fasizam, onda su to vojvode slavske burzuazije - Vladeta, Batakovic i Leon Kojen.
 

Djindjic je prezirao Sapera i Krstica,
 
Boban (8 Maj, 2007 - 22:09) *novo
smatrao ih je klovnovima i mutnim ljudima i kada su dosli da se ponude, odbio ih je vrlo surovo i otvoreno, pred svima.
Obojica su se organizovala i novcem od pokojnog Rase Sapera i od Milorada MIskovica, preko Milke Forcan - najbolje Saperove drugarice, pripremali rusenje Djindjica. Strane diplomate su na vecerama za Kostunicu redovno vidjale Sapera, koji se predstavljao kao politicki analiticar. Kada je jedan od tih stranaca slucajno prepoznao Ćoru iz reklame za englesku Visa karticu od pre petnaest godina, trazio je da mu manekena vise ne dovode. Ljudi iz protokola su tu rec bukvalno shvatili - i sa liste zvanica SKINULI TADICA, tadasnjeg ministra odbrane!!!
 

Sramota me je da pricam jos detalja, kojima savetnici brukaju
 
Boban (8 Maj, 2007 - 22:25)
Srbiju, jer su tako glupi da deluju apsolutno neverovatno.
Evo, samo jos ovoliko: Kada je Tadic isao u posetu Zaku Siraku, poveo je "jedinog glupljeg od sebe" na put. Toliko su zdrali u najskupljem francuskom restoranu, da su Krsticu, dok je izlazio iz automobila na susret sa Zakom Sirakom - PUKLE PANTALONE!!! Kada je shvatio sta se dogodilo, bilo je kasno da bilo sta urade, pa je savetnik citavo vreme ostao ne skidajuci zimski kaput, da sakrije pocepani sav kroz koji su mu virile gace! Sirak je bio prilicno iznenadjen i stalno se osvrtao da vidi u cemu je problem, a obezbedjenje je cak posumnjalo da savetnik nesto krije u kaputu. Ne pomerio se sa mesta ako nije istina!!! Uostalom, slike sa ove zvanicne posete to i pokazuju - Krstic je stalno u kaputu.
Drugo, Vuk Jeremic je u svojoj "ofanzivi na EU" uz veliku muku dobio prijem kod nizih cinovnika Kej D'Orseja, pred kojima se razbacivao svojim oksfordskim engleskim - sto se smatra uvredom u frankofonskoj diplomatiji - ali kada je rekao "Mister Milosevic was not Mister Hitler", domacin mu je objasnio da u toj zemlji Hitlera ne zovu gospodinom i da je sastanak zavrsen.
 

Branka Nevestic ucestvuje u ozbiljnom pranju stranackih para.
 
Boban (8 Maj, 2007 - 21:58) *novo
Producent emisije koju ona vodi na pinku - Piramida je Srdjan Saper, koji svake nedelje da zadatak omladincima svoje stranke da iz kancelarije i specijalnih kompjutera, a preko stranackih telefona zovu besomucno i glasaju za pobedu DS-kandidata u tom pseudo-politickom talk showu. Onda naravno, sistematicno pobedjuje predstavnik njihove stranke, razni Sutanovci i ostala govna, a novac od glasanja - 37 dinara plus PDV po pozivu, pa tako po nekoliko desetina hiljada puta, sa racuna Demokratske Stranke ide na racun producenta Piramide - Srdjana Sapera licno.
Kako je Saper objasnio Tadicu - i vuk siti i ovce na broju.
Branka Nevestic ucestvuje u toj namestaljci i u svemu ima ozbiljan udeo.
Zato je poznato da svi ozbiljni politicari (osim onog klovna Canka) nikada ne idu u taj mafijaski sou pranja para, a za racun savetnika predsednika Tadica.


Ovde Boban.
 
Boban (9 Maj, 2007 - 17:25) *novo
Mala rekapitulacija posle mog nocasnjeg nastupa:
Moj mobilni telefon je od jutros primio nekoliko sms poruka sledece sadrzine "remote aplication error" i u podne potpuno prestao da radi. U Telenorovoj podrsci sam obavesten da je toku "testiranje mreze" i da ce prikljucak proraditi svakog trenutka. Od danas u 13 casova, zvao sam sedam puta, telefon mi je i dalje blokiran.
Na moj privatni email stiglo je nekoliko pisama uvredljive sadrzine sarazlicitih yahoo accounta.
Mislim da sve ovo govori u kakvo sam osinje gnezdo dirnuo jucerasnjim informacijama, zbog cega ne mogu da kazem svoje puno ime i kakva panika vlada u redovima i DSSa i njihovih ljudi u DSa....
 
I mene prijatelji zovu sa pitanjem ko je Boban, neupuceni sumnjaju na Bebu Popovica, sto apsolutno nije istina i sto je ovde svakome jasno.
Ja nisam Beba Popovic.
Bebu Popovica poznajem licno i veoma ga postujem.
Ali ja nisam on.
U ovome sto govorim i sto govore ovde pojedini pametni i obavesteni komentatori, najmanje je vazno da se razotkrije ta sapunica - ko je zapravo Boban. Ja sam covek koji uzima svoje ime za svoj pseudonim i koji zbog pritisaka ne sme da kaze svoje prezime. Drugih motiva nema, sto vise kopate po tome, veci je rizik za mene i moju porodicu.
Vazno je da znate da je ovaj trenutak odlucujuci, da nije ni malo naivan. Da Tadic jeste glup, ali ne toliko da ga iznenade potezom koji su njegovi ljudi propagirali od pocetka.
Usao je u kolo sa njima onda kada je stao na binu zajedno sa radikalima, socijalistima i udbasima, da bi promovisao novi Ustav Srbije, za koji je pokvareno znao da ne moze nikada da zazivi.
Dao je dinar da udje u kolo, sad bi dao zivu glavu da iz njega izadje.
On nije nas lider, on je mutan covek, mracnih radnji i opasnih saradnika.
Toliko.
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Sta?
Nikolic vise nije drzavni & stranacki neprijatelj No. 1  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
Sta?
Nikolic vise nije drzavni & stranacki neprijatelj No. 1  Smile


Svi su drzhavni i stranachki neprijatelji ldp-a. Jedino reshenje za prosperitet Srbije jeste manjinska vlada ldp-a uz podrshku josh 46% poslanika.  Smile
Do juche pozivaju na demonstracije, prichaju o ds-u i Tadicu kao o bezgreshnim andjelima a danas ni oni ne valjaju. A da vi zamolite Agima Cekua da odlozhi malo tu dzevu oko nezavisnosti Kosova i da shiptari izadju na izbore i glasaju za ldp?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Apple iPhone SE 2020
tz..tz..tz.. sram da te bude... ponovo si spijunirao interne dopise opstinskih odbora LDP-a
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Apocalypse Now Redux

Zodijak
Pol
Poruke 8213
Zastava 0
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
 Smile bem ti kada procitam ovako nesto osecam se ko da zivim u Americi  - 10 porodica vodi ovu zemlju ... samo pitanje je gde  Smile
IP sačuvana
social share
Smile
Deadwood
ako moze Maradic mogu i  Ja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Apple iPhone SE 2020
A, zamisli samo da se tvorci South Parka presele ovde... ih... koje bi to epizode bile....  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ispo iz modu
tz..tz..tz.. sram da te bude... ponovo si spijunirao interne dopise opstinskih odbora LDP-a


 Smile


Smile bem ti kada procitam ovako nesto osecam se ko da zivim u Americi  - 10 porodica vodi ovu zemlju ... samo pitanje je gde  Smile

U Jevropu BRE  Smile


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia E50
Blog ko blog... Smile
I meho ima najjaci blog,kaze svasta zanimljivo...etc



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
 Vanja, da nisi ti neki kriptoradikal ? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ухапсите Младића!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 4971
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Motorola V3i
Sta sam ja aman kriv, zovi Bobana pa ga pitaj!
IP sačuvana
social share
Vreme je za demonstracije.
- Sreda 20. Februar u 15h studentski protest na Platou kod Filozofskog fakulteta -
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 01:16:14
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.