Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: O prednostima alkohola u odnosu na marihuanu  (Pročitano 7535 puta)
31. Jan 2008, 09:21:34
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 25
Zastava Шу, Шу, Шумадија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Nokia 6030
Da vidimo koje su to prednosti alkohola u odnosu na marihuanu...

Alkohol je ekonomicniji. Sa parama potrebnim za paket trave, mozes se bukvalno otrovati od alkohola. A sa parama za dva paketa mozes doci I do kvalitetnijih alkoholnih proizvoda… Od 1L rakije koji sigurno mozes nabaviti I za manje para potrebnih za paket trave ces se sto posto mnogo vise odvaliti nego od paketa trave…

Za konzumiranje alkohola nije ti potrebna obimna dodatna oprema I komplikovana procedura. Flasu jednostavno otvoris otvaracem za privezka za kljuceve I vec mozes osetiti kako ti isti klizi niz grlo ( za neka pakovanja nije ni potreban ) a da bi pusio travu potrebnan ti je flop, rizle ( povremeni dodatni novcani izdatci za kupovinu istih ), komadic cigarete ( I to ima svoju cenu ako nisi pusac ) neka podloga… Rad na rolanju koji obuhvata mrvljenje po potrebi, mesanje s duvanom, vadjenje semenki I granja, kao I sam zahvat rolanja koji je potrebno nauciti.

Alkohol se pojavljuje u mnogo vise razlicitih jacina I ukusa na trzistu nego sto je to slucaj sa marihuanom. Uz to uvek ces pri nabavci moci da biras kakav ces alkohol da pijes dok sa travom to nije uvek slucaj…

Kada policija kod tebe u stanu pronadje recimo karton vinjaka neces imati nikakvih zakonskih posledica ( nemogu ti nista bez obzira koliko alkohola imas u kuci ) Ali kada bi ti pronasli samo 1 gram trave u dzepu mogao bi se suociti sa zakonskim sankcijama novcanim ili zatvorskim.

Nabavka marihuane iziskuje vece napore kao I poznanstva sa raznim ljudima sa kojima inace ne bi morao da se poznajes. Moras poznavati bar 10-tak, Jer se desava da nema svako robe onda kada ti je potrebno. Ti ljudi ne prodaju to na odredjenom mestu I nemaju radno vreme kao sto ima dragstor tako da moras trositi novac na telefoniranje a I vreme za odlazenje na sastanke sa njima. Moras zavisiti od njihovih dnevnih obaveza kao I od trenutnog raspolozenja. Za nabavku ti je potrebno od 10 minuta u najboljem slucaju pa do nekoliko sati u losijem slucaju dok u najgorem slucaju mozda neces ni nabaviti travu. Usput mozes naici na mali milion problema kao sto su los izbor robe, posrednici I njihov procenat, nedostatak zeljenih kolicina, udaljenost dilera u km I sl… Dok je kod alkohola postupak nesto jednostavniji - odlazis do prodavnice kada zelis, uzimas sta I koliko ti je potrebno I za minut dva mozes poceti da pijes…

Kada posaljes nekoga da ti nabavi alkohol on nemoze da te prevari I donese ti manje nego sto si platio. Dok kod trave moze da otvori paket izvadi koliko smatra da mu treba I ponovo ga zatvori pa ti vidi dal je to ta kolicina ili nije. Cak I kada bi direktno kupovao opet ne mozes biti siguran koliko si zaprav dobio za svoj novac. Sa alkoholom je jednostavnije kupis 2L dobijes 2L.
Alkohol je deo nase nacionalne tradicije I njegovo konzumiranje je drustveno prihvaceno. Ako te svet na ulici vidi sa alkoholom u rucinece nista lose pomisliti ali ako te recimo vide kako duvas travu mnogi ce reci jao eno narkomana drogira se. Mada je ovo vec stvar pojedinca da li ce mu negativna reakcija smetati ili ne.
Cuti da se neko opija je mnogo manje strasno nego cuti da se neko drogira.

Alkohol mozes neometano da proizvodis I sam u kucnoj varijanti bez posledica dok ako bi uzgajao marihuanu onda bi vec morao da razmisljas o posledicama.

Alkohol u koliko ga nemas mozes zameniti drugim supstituentima  kao sto su spiritus ili stoprocentni u vodenom rastvoru. Pored toga alkohol je laksi za proizvodnju I jer se moze dobiti iz skoro svake biljke koja sadrzi secer. Dok se marihuana moze dobiti samo od marihuane koja nije u stanju da raste u svim geografskim sirinama tako da je kvalitet domace ili losiji ili se moze desiti da zavisis iskljucivo od uvoza. Dok biljke koje se koriste za proizvodnju alkohola imaju siroko rasprostranjenje.

Alkohol se u nekim prilikama besplatno deli narodu za razne praznike I slicno. Dok se marihuana ne deli besplatno ni u onim zemljama u kojima je legalna.

Ako ne zelis da pijes sam pre ces naci nekoga ko ce s tobom otici na pice nego sto ces naci nekog ko bi popusio dzoint sa tobom.

Alkohol mozes u nekim kolicinama preneti preko granice a travu ne mozes preneti sa sigurnoscu.

Neki alkoholi mogu da imaju I dodatne funkcije kao sto je recimo mogucnost da ugasis zedj ili cak glad dok kod marihuane to neces uspeti. Alkoholom mozemo da dezinfukujemo rane ili neke druge povrsine.

U slucaju tucnjave pojedina ambalaza od alkohola ( staklene flase ) moze posluziti kao oruzije dok ambalaza od marihuane to ne moze biti.







   
IP sačuvana
social share




Edit by Anea: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


I Express My Uniqueness

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 11691
Zastava Lost Heaven
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia N70
Prednost alkohola je samo ta sto ne zagadjuje pluca... Smile
IP sačuvana
social share




Euphoric Vibes Episodes
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
ni jedno ni drugo nemaju prednosti...sve je to najobicnije sranje.... Smile

znam sta pricam....davio sam se i u jednom i u drugom.....na srecu,to je proslost Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


I Express My Uniqueness

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 11691
Zastava Lost Heaven
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia N70
Opa Mrgi,znaci sklon si bio porocima... Smile
IP sačuvana
social share




Euphoric Vibes Episodes
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Opa Mrgi,znaci sklon si bio porocima... Smile
nisam bio sklon porocima...bio sam ukopan u njih Smile

IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


I Express My Uniqueness

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 11691
Zastava Lost Heaven
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia N70
To je zahebano... Smile
IP sačuvana
social share




Euphoric Vibes Episodes
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


R`N`R

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1356
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
mob
Samsung d600
Kad si mlad sve ti je lepo  Smile trava mi je jedino godila zato sto nema mamurluka... ja sam na primer voleo da gledam South park i filmove navaren... Divni dani srednje skole...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ko pre devojci, sam u nju upada

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11114
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Samsung Galaxy S10
Vutra je bolja; kad se najedem, ne mogu da se napijem, ali zato mogu da se naduvam  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Isterajte zlo iz žena. Uterajte im dobro!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
To je zahebano... Smile
budi siguran da je veoma zajebano....na moju veliku srecu,cist sam vec 9 godina Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


I Express My Uniqueness

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 11691
Zastava Lost Heaven
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia N70

na moju veliku srecu,cist sam vec 9 godina Smile


Svaka cast... Smile
IP sačuvana
social share




Euphoric Vibes Episodes
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.