Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: O poreklu "crnogoraca", tema sa jednog foruma iz CG  (Pročitano 17126 puta)
Hronicar svakodnevice


Impossible is nothing

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 880
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia N95
A sad su i Hercegovci posebni  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
С вером у Бога, за Краља и Отаџбину! Живела Краљевина Србија!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
mob
Samsung 
Понос ме бре обузима док ово читам. Smile

Еј па ја сам пламенитог рода, пристигао овде с балтичких обала и немам ништа с вама ратарима и свињарима. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Impossible is nothing

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 880
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia N95
Imash imash, sledeci put kad jedes cevape seti se ko ih je napravio  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
С вером у Бога, за Краља и Отаџбину! Живела Краљевина Србија!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Nadam se da neko od vas moze da mi malo pomogne. . . prezivam se Rujevic. . . davno mi je jedan stari deda rekao da je moje poreklo vodi iz Crne Gore od nekadasnjih Rujana. . . isto tako mi je rekao da postoji zapis na Cetinju o tome ako ikad pozelim da saznam vise da posetim mesto. . . E sada ono sto je jako interesantno jeste . . ako je istina da mi poreklo vodi od Rujana a Rujani su iz Crne Gore . . . da li su to isti Sloveni . . . tj. preci Crnogoraca koji su dosli sa ostrva Rujan. . . Iskreno,mozda ce nekome i biti banalno ovo sto pisem,medjutim,prevelika je koincidencija. . . Prvo sam saznala za bozanstvo. . . te sam malo guglala i ne lezi vraze. . pronadjem ovde pricu o tome da su danasnji Crnogorci. . . poreklom sa ostrva za koje nisam ni znala da ima ikakve veze sa Crnom Gorom. . . Mozda sam ja zivi svedok da postoji izvesna veza . . . i da sve ovo i tekako ima smisla i osnove. . . Isto tako mi je deda napomenuo da su Rujani bili jako specificne zadrte naravi da se sa njima nije lako moglo izaci na kraj. . da su jako pravicni i ratoborni. . . sto u nerku ruku mogu da povezem sa Slovenskim bozanstvom Rujevitom ciji se ostaci nalaze na ostrvu Rujan. . . bozanstvo rata ,danasnji pandan je Mars. . ako je sve to tacno . . moja postojbina vodi cak do Arkone tj. do ostrva Rujan tj. danasnji Rugen. . . . . treba mi pomoc nekoga ko se razume. . malo da mi pomogne ako je dobre volje jer me jako zanima ono sto vis eni familija ne zna a eto istoricari mi daju nagovestaje. . . da mi je loza mozda stara i prestara. . . pomoc!!!pomoc!!!    F1 F1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Citat
da mi je loza mozda stara i prestara
svina nama su loze stare i prastare  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 274
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b5
mob
Nokia 
Mi Nišlije smo zapravo poreklom sa Atlantide iz kraja oko glavnog grada.Otud sličnost sa Atlantiđanskim jezicima koji su toliko savršeni da imaju samo jedan padež.Nekoliko miliona godina kasnije severno od nas doselili su se Srbi koji su bili jedan nepismen i "agresivan" narod.Pošto su primili hrišćanstvo započeli su bespoštednu asimilaciju svega što je Niško.Vekovi i vekovi srpske "represije" i "asimilacije" doveli su do toga da se 99% današnjih Nišlija izjašnjavaju kao Srbi (osim nekih Roma) a da nisu ni svesni svog Atlantiđanskog porekla.Na sreću ostao je taj jedan jedini padež po kome znamo za svoju vezu sa mitskom Atlantidom.

E sad šta kažete?
Prešišao sam i Deretića.On je mala beba za mene.
Što se "Crnogoraca" tiče možda će sledeće godine ukapirati da su izgubljeni naslednici Konana Strašnog ili kako god.Sačuvaj me i sakloni svakakvih budala...
« Poslednja izmena: 26. Maj 2009, 02:28:12 od greenfire »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo opusteno!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 11290
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Nisam video ovu temu ranije. Smile Ali sam se zato slatko ismejao noćas.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 305
Zastava Kroejša
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Sagem jeftini
Samo nikako mi nije jasno ko je najstariji: Srbi, Crnogorci, Bošnjaci Smile

Hrvati ...  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
Samo nikako mi nije jasno ko je najstariji: Srbi, Crnogorci, Bošnjaci Smile

Hrvati ...  Smile



     
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
Putin je rođen na Baltiku, u Lenjingradu, pa je "prirodno" da su Crnogorci odatle poreklom. Stara sasvim pogrešna tvrdnja da su poreklom sa Kavkaza (Staljin) je naučno oborena.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.