Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: O čemu žene razmišljaju, dok pored vas zure u jednu tacku  (Pročitano 6571 puta)
29. Jan 2005, 08:24:18
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
O čemu žene razmišljaju, dok pored
vas živog, zure u jednu tačku

1 Kako ću znati da sam srela pravu osobu?

Ne postoji "prava osoba", zato ne brinite. Istina je da većina nas ne upozna tu jednu, pravu osobu sa kojom će ostati do kraja života, već ih tokom života ima bar dve ili tri. Svako od njih će u određenom periodu života biti pravi. Zato, opustite se.

2 Zašto sam sama? Šta nije u redu sa mnom?

Neki ljudi su navikli da budu zahtevni u vezama. Oni pored sebe žele osobu koja će im raditi sve ono što bi sami trebalo da čine za sebe - zabavu, finansijsku sigurnost i brižnost. Ako se nalazite u ovoj priči, onda otpočnite ljubavni odnos sami sa sobom. Ugodite sebi isto onako kako bi to radio partner koji vas obožava - razmazite se, hrabrite se, motivišite se. Kada budete shvatili da vam muškarac nije neophodan, odjednom će vas obasuti ponudama.

3 Zašto ne mogu da doživim orgazam?

Verovatno zato što nikada niste masturbirali ili koristili vibrator. Ženski orgazam je komplikovan. Zato bi trebalo da probate sami. Ako se nadate da će vas partner naučiti kako da doživite orgazam, onda ste isti kao turisti u Holivudu koji dok autobusom prolaze pored vila glumaca očekuju da ih vide kako okopavaju baštu i eventualno im mahnu. Dakle, edukujte se sami i to uz pomoć ruku.

4 Kako da znam da li još voli svoju bivšu?

Pokazalo se da je instikt žena kada je reč o nezavršenim "poslovima" njihovih partnera obično ispravan. Ako ste zabrinuti, suočite se i pitajte ga šta se dešava. Ako je on još u fazi "izlečenja", ali iskreno želi da bude sa vama, nađite u sebi malo strpljenja i vere. Svi bismo voleli da sadašnji partneri nisu nikada nikoga voleli, sem nas. Nažalost, to u realnosti zaista nije moguće.

5 Zaljubljena sam u oženjenog . Da li će ostaviti svoju ženu zbog mene?

Verovatno neće, a i ako je ostavi, to neće potrajati. Svakodnevnica ukazuje na to da 44 odsto muškaraca koji imaju vanbračne veze ne ulaze u švaleracije zbog emocija. Šta mu vi pružate što ona ne može? Ako je to nešto zaista važno, a ne samo super oralni seks, možda imate šanse.

6 Da li sam "čistunica" što ne pristajem na nastrane predloge?

Pojedinačna tumačenja toga šta je nevino, a šta nastrano su različita. Vaš partner nije čudan što predlaže nešto što je vama nečuveno. To samo znači da su njegove seksualne navike i očekivanja drugačija od vaših. Mnogi od nas su seksualno lenji i ne bi bilo loše da pomerimo granice. Nikad se ne zna, možda će vam se svideti.

7 Prevario me je jednom, ali sam mu pružila drugu šansu. Da li mogu ponovo da mu verujem?

Verovatno ne možete, a definitivno ne ako je on i ranije bio neveran, a opraštalo mu se. Ukoliko nikada nije varao, rano je da se kaže, ali, u svakom slučaju, prevara bi trebalo da ga uznemirava i opterećuje više od vas.

8 Zašto sam u stanju sve da uradim da bih došla do seksa kada sam sama, a kada sam u vezi, više mi to nije važno?

Zato što smo svi mi ljudi. U ranim fazama poznanstva seks je strastven, a kada veze već duže vreme traju, on postane stvar tehnike, mašte i uloženog truda. Iako nije moguće imati fenomenalan seks sve vreme, možemo očekivati zadovoljavajući seks tokom dužeg perioda. Ako ni to nije vaš slučaj, a iako se zaista trudite i dalje ništa ne valja, moguće je da ste izabrali pogrešnog muškarca.

9 Koliko je važna "hemija" sa partnerom?

Ukoliko želite strastvenu, intenzivnu vezu, onda je "hemija" krucijalna. Ali, ako vas reči "biti zadovoljan" čine mirnom i srećnom, onda to i nije mnogo važno. Moguće je da se žena "uklopi" sa nekim i bez međusobne seksualne tenzije. Iskontrolisane, osećajne veze odgovaraju mnogim ljudima. Ukoliko, pak, stremite dubljim emotivnim i seksualnim iskustvima, onda tražite osobu kojoj momentalno, kada je vidite, želite da skinete sve što ima na sebi. "Hemija" ne garantuje doživotnu ljubavnu priču, ali je u svakom slučaju dobar početak.

10 Da li je pogrešno imati seks sa muškarcem na prvom sastanku, ukoliko sa njim želite više od veze za jednu noć?

Nije pogrešno, ali je rizično. Ako želite da unapredite svoje šanse za zdravu i trajnu vezu, uradite upravo suprotno - odlažite seks što je moguće duže. Ne zato što "dobre devojke to ne rade", već da biste napravili što bolje okolnosti za međusobno psihičko i emotivno vezivanje.
Priredila I. Stojanov


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Anea (Vreme: 14. Jun 2008, 23:06:22)
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3051
ajde bre devojke, sta se se stisle ... dajte vas komentar ... o cemu razmisljate ......
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 41
kada zurim u jednu tacku kao gledajuci kroz muskarca sa kojim sedim a u vezi sam sa njime,ja u stvari imam prazan hod,neku vrstu budne rem faze.to se desava kada sam sa totalno neinventivnim momkom koji od mene ocekuje da ga fasciniram i animiram. da se to ne bi desilo ,trudim se da se posvetim svom partneru u potpunosti,i da uvek imamo temu za razgovor,cim osetim da ulazim u ceste  budne rem faze i da zurim ,znam da je doslo ovreme da se polako razilazimo.
naravno ne bih da se ovo pomesa sa zajednickim rem fazama gde se telepatski opustamo u dvoje pokusavajuci da se osetimo samo hemijom i energijama,toje nesto drugo.za to vam treba moc i iskustvo i povrh svega nesretna mladost iza vas.Kazu da zene koje su iskusile nesrecne ljubavi znaju da cute kad treba.

----------------------------------------
crnokosa,zelenooka,40
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 199
Zastava Beograd
Pa vidi, ako se zagledam u jednu tacku pored zivog mi decka, mogu razmisljati samo o dve stvari:
1. onaj mali od sinoc je bas simpatican! ( ako sam predhodno vece izasla sa drugaricama)
2. hitno moram nesto da menjam u svom zivotu!
Eto!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1867
decki, sve najgore
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 21
Zdravo narode!
Evo, da se prvi put javim na ovom forumu.
Pre svega, da Vas sve srdachno pozdravim i pozelim najbolje.

Elem, ja sam u zivotu doziveo, jednom davno, dok sam bio na moru, nocu,  na plazi u Trpnju,  u momentu mog najveceg ljubavnog uzbudjenja, zanosa i ushicenja, da mi je jedna dama rekla: "Jao! Shto ti se LJUSHTE LEDJA!"

Posle sam dugo razmishljao o tome. Zashto se toliko uzbudila shto se meni ljushte ledja?

Sve dok mi moja vlastita zena, dosta godina kasnije, takodje jedno jutro, u slichnim okolnistima, nije izvalila: "Nadji danas nekog molera! Plafon je MESTCHAV!"

Posle sam dobio kompleks.

Pocheo sam da sumnjm da zenski ORGAZAM POSTOJI!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 238
Zastava Srbija i Crna Gora
He Smile Sad sam se bas nasmejala,i zacudila iskreno receno.Zaista su rekle tako nesto?Hm...Mogle su zaista ako nista drugo a ono bar da imaju 'osecaj za filing'
IP sačuvana
social share
It's better to be hated for something you are,then to be loved for something you are not.
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Kada zurim u jednu tacku radim to da odmorim mozak... nikakve veze nema sa pitanjem - da li sam nenormalna ako ne pristajem na seks sa sestoricom muskaraca istovremeno...  Smile Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Razmisljaju o tome koliko triliona puta ce ih muskarci pitati neku besmislenu glupost poput imena ove teme
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 1133
OS
Linux
Browser
Mozilla (Debian-2.0.0.13-
 Smile ja očito nisam žensko jer ne mislim o navedenih 10 pitanja dok zurim u jednu točku Smile
kad zurim u jednu točku znači da meditiram.
IP sačuvana
social share

Respect and fear is what I earned
Belgrade: regulisana velicina fonta slova u potpisu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.