Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:19:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: O cemu razmisljate tokom sexa?  (Pročitano 9585 puta)
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
 Smile cik da ti kazu
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.2
Naravno...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
zasto da ne?Mislim svaka devojka verovatno zeli da zadovolji muskarca u toku odnosa...no, vremenom, narocito ucestalijim odnosima se par uhoda tako da oboje odlicno znaju sta onom drugom prija..u redu, ukoliko isprobavate neku novu vrstu vodjenja ljubavi, mozda se i zapitate na trenutak da li ce mu /joj se svideti, no onda se jednostavno opustis i nastavis dalje u skladu sa reakciijom..mislim ako vi volite da izvodite skok s lustera pravo na nju/njega nije garancija da ce isto i onom drugom svideti Smiley te bih i preporucila da dobro pre skoka razmislite. Smiley .ali u sustini...da..u pocetcima vodjenja ljubavi sa nekom osobom verovatno postoji mala nesigurnost....cak i u toku samog odnosa..ali ne mora da postoji..jednostavno opustis se i ponasas se onako kako se najbolje osecas..onda se malo uklopis u nacin na koji se on najbolje oseca.i nema tu neke potrebe za dubokim razmisljanjima Smile
IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.2
 Smile
Da,da... i tako dodjosmo do...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
dodjosmo do cinjenica da je sam cin ustvari ne prostor u vasem zivotu koji biste trebal razmisljanju i dolazenju do naucnih zakljucaka i senzacionalnih otkrica vec trenutci u kojima se trebate prepustiti uzivanju i to je to i  Smile
IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
 Smile

jeste, a odakle onda sveopsta predodzba da se veliki broj devojaka tokom seksa vis zanima time kako izgleda u ovoj ili onoj pozi, da li se vidi ono salce  Smiley 1 i tako redom... pa gase svetla...

  Smile to je toliko opste mesto da se tematika 'opustiti se+ doziveti orgazam' obradjuje u svim mogucim casopisima pa nadalje  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 375
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 1.5
O cemu razmisljamo? Smile
 Razmisljamo o svemu po malo....sije mi ga djura, krivo mi ga skroji nane!!! Smile Smile Smile   Smile



IP sačuvana
social share
How can I live when you won't let me in
How can I die without reasons why
How can I laugh when I want to cry
How can I go on with nothing nowhere
How will I make it
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
e pa sada i to je diskutabilno..o salcetu razmisljam svakodnevno ionako te sam svakako vecito na dijetama vezbama isl kako tog salca ne bi bilo..trenutno govorim samo o sebi  Smile svetlo ako planiram da ga ugasim , ugasicu ga pre samog odnosa tako da sto bih razmisljala o gasenju svetla ako je vec ugaseno? Kako izgledam u ovoj ili onoj pozi??auh bice da ja onda nisam zensko hehehehe..nista onda postavim kameru pa se snimim i za sledeci pu znam koje poze treba da cesce koristim..mislim daaaa..trenutno ne govorim o onome sto magazini govore...govorim o tome da jedini odnos koji jeste u sustini pravi je kada se oba ucesnika u odnosu opuste i rade stvari koje im tog trenutka padnu na pamet..dakle naravno...razmisljanje postoji, ali se ja licno ne(barem ne uvek) ne opterecujem svojim fizickim izgledom u toku odnosa..opet kazem, i malopre sam navela narocito u pocetku veze i nekim prvim odnosima postoji doza nesigurnosti..i naravno da svaka devojka razmislja (U vecoj ili manjoj meri) o svemu sto si navela..ali vremenom bi sve to trebalo da izbledi....
IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 375
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 1.5
e pa sada i to je diskutabilno..o salcetu razmisljam svakodnevno ionako te sam svakako vecito na dijetama vezbama isl kako tog salca ne bi bilo..trenutno govorim samo o sebi  Smile svetlo ako planiram da ga ugasim , ugasicu ga pre samog odnosa tako da sto bih razmisljala o gasenju svetla ako je vec ugaseno? Kako izgledam u ovoj ili onoj pozi??auh bice da ja onda nisam zensko hehehehe..nista onda postavim kameru pa se snimim i za sledeci pu znam koje poze treba da cesce koristim..mislim daaaa..trenutno ne govorim o onome sto magazini govore...govorim o tome da jedini odnos koji jeste u sustini pravi je kada se oba ucesnika u odnosu opuste i rade stvari koje im tog trenutka padnu na pamet..dakle naravno...razmisljanje postoji, ali se ja licno ne(barem ne uvek) ne opterecujem svojim fizickim izgledom u toku odnosa..opet kazem, i malopre sam navela narocito u pocetku veze i nekim prvim odnosima postoji doza nesigurnosti..i naravno da svaka devojka razmislja (U vecoj ili manjoj meri) o svemu sto si navela..ali vremenom bi sve to trebalo da izbledi....

Moj drugar te poznaje...sada cu da mu kazem o cemu se radi u tvom slucaju, da mu kazem kakvi su ti afiniteti, da volis u mraku Smile Smile Smile...a kada njemu kazem nesto, onda to nesto zna dobar deo populacije! Smile
                            Jebi ga ....taki zivot Smile  Smile
IP sačuvana
social share
How can I live when you won't let me in
How can I die without reasons why
How can I laugh when I want to cry
How can I go on with nothing nowhere
How will I make it
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
hehehehehe..sto se tice populacije, da sam htela nesto da sakrijem ne bih isto napisala ovde...a da me tvoj drugar poznaje, i da si ti sad kao upoznao moje afinitete na osnovu gore napisanog...hm.. iskreno cisto sumnjam, no svakako je nebitno i nije tema ovih postova Smile tako da zavrsavam svoje postovanje na ovoj temi. Sto sam mislila rekla sam Smile
i btw...ako vec citas postove, onda citaj u potpunosti  ..neke si delove propustio u citatu Smile
« Poslednja izmena: 09. Jun 2006, 13:31:39 od pinkie »
IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:19:14
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.