Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 02. Sep 2025, 19:13:20
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novom metodom protiv prostitucije  (Pročitano 859 puta)
08. Maj 2007, 08:45:40
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8234
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
Nokia N86
Poljski poslanik Artur Zaviša pokrenuo je kampanju za novu metodu borbe protiv prostitucije. Ukoliko se njegov predlog usvoji, nošenje suviše izazovne odeće kraj puteva moglo bi postati "zločin".

Poljakinje koje bi se kraj ulice ili puta našle jače našmikane, u mini suknji ili sa dubokim dekolteom, rizikovale bi kaznu i privodjenje u policijsku stanicu zbog sumnje da se bave najstarijim zanatom na svetu.

Zaviša za takve izmene poljskih zakona lobira u Ministarstvu pravde, uveren da bi država na taj način dobila moćno oružje u borbi protiv prostitucije.

"Može da se desi da atraktivna devojka koja se u 'miniću' vraća iz diskoteke padne u ruke policije, ali takvi slučajevi biće retki", rekao je Zaviša poljskom nedeljniku "Njusvik", dodajući da veruje u zdrav razum policajaca i njihovu sposobnost da razlikuju prostitutke od "poštenih" devojaka u mini suknjama.

Poljski političari bave se ovih dana senzacionalnijim problemom izazovnog (ne)oblačenja - da li žena koja se bavi politikom ima pravo da se pojavi na plaži u toplesu, i da još dopusti da je tom prilikom slikaju poljski tabloidi.

Danuta Hojarska, jedna od starijih žena-poslanika populističke Samoodbrane, partnera u vladi premijera Jaroslava Kačinjskog, napala je svoju mladju koleginicu iz poslaničkog kluba, Sandru Levandovsku, zbog slika u toplesu sa jedne egipatske plaže, koje već danima zabavljaju Poljsku.

"Ako želi da se sunča gola, neka ide na pusto ostrvo, a ne tamo gde svi mogu da je vide i još da je slikaju. Ona je poslanik i treba da drži do sebe", kazala je Hojarska.

U susednoj Češkoj, kada je lokalni tabloid objavio slike tadašnje ministarke prosvete Petre Buzkove u toplesu na plaži u Hrvatskoj, bura nije podignuta oko toga da li je toples nemoralan, već da li žuta štampa ima pravo da "lovi" takve slike političara.




Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 02. Sep 2025, 19:13:20
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Nova godina Beograd :: nova godina restorani :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Sudski tumač Novi Beograd

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.221 sec za 13 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.