Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novogodisnji turnir opsteg znanja - 24. decembar 2010. od 20h  (Pročitano 7741 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 80
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Dao sam predloge sa ciljem da se turnir unapredi, a ne da po ko zna koji put imamo duele ljudi koji su nabubali nekoliko desetina lista sa Vikipedije, koriste Gugl, višestruke naloge, a turnir igraju uz gomilu papira poređanih po sobi sa kojih čitaju odgovore. Oni imaju rang-listu i PI za dokazivanje i svoje prevare. Turnir bi trebalo da bude merilo znanja, kako mu u nazivu stoji, ali ne nepotrebnog znanja u vidu raznih besmislenih lista i podataka koji se ovde besomučno bubaju ...

Dakle, potpuno nova pitanja, pa da vidimo koliko ko zna. Mislim da za tako nešto nije potreban preveliki broj pitanja, jer se na turniru koliko se sećam odigra najviše 9 partija. Mislim da bi neki igrači rado pomogli u pripremi pitanja i oni ne bi učestvovali. Transkripcija pitanja na srpski jezik bi smanjila korišćenje Gugla na najmanju moguću meru.

Lično sam protiv toga da igrači sa novim nalozima uopšte mogu da se prijave na turnir. Što se tiče nepoznatih i ’’neznalica’’, a u vezi sa tenisom koga smo se ovde dotakli, podsetiću da je Boris Beker 1985. šokirao svet osvojivši Vimbldon sa 17 i nešto godina.

Voleo bih da administratori odgovore šta misle o ovome.

Veliki pozdrav za Košticu.
Smile


« Poslednja izmena: 26. Nov 2010, 22:54:04 od micabgd »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
micabgd, slazem se sa tobom.  imam samo jos jedan predlog (koji je neko spominjao i prije proslog turnira).  postoji li mogucnost da se na turniru ZABRANI upotreba pomoci ???  ako ucestvujemo u kvizu znanja nije poenta da neko na 4 pitanja (pola pola, glas publike, i jos one 2 pomoci kod pitanja sa brojevima, a da ne racunam biranje oblasti iz koje ce doci pitanje) odgovori ne uz pomoc tog znanja vec zato sto je pun zlata kao rudnik. . .  znam da ako neko nista ne zna, cak ni pomoc na ta 4 pitanja ne moze da ga izvuce i popravi mu plasman, ali izmedju dva priblizno ista igraca to je ta nijansa koja pravi razliku. . .  ne treba valjda od danas svi da se bacimo na prijateljske utakmice da bi pred turnir imali po 20-30 hiljada zlata, a protiv nas je neko ko nema nista. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia krntija
nerealno je očekivati da ubace potpuno nova pitanja za turnir iako bih to voleo. taman bi i pale neke maske i videlo se koliki su retardi pojedini igrači.

ali pomoći možete izbaciti i to ne da bi trebalo, nego morate da uradite!
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1830
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.44
mob
Nokia 
jos od pretproslog turnira su pomoci tu.. i glupo je sad kukati kako neko nema zlata.. pa nek igra prijateljske, ima jos sasvim dovoljno vremena... aj da nisu dostupne svima, nego jesu, i jos se bunite..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
mob
Nokia krntija
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Apple iPhone 6s
Nije moguce ubaciti nova pitanja samo za turnir...

Nije moguce iskljuciti pomoci... ja sam na tome insistirao, ali nisam uspeo nista da uradim...

Sto se tice preuzimanja zlata, verujem da je tu zaista sve jasno... ima do kog roka vazi, imate kupon, imate info gde da kliknete i kako da ga "upisete" i to je to...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 80
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Zahvaljujem na odgovoru.

Pretpostavljam da je zbog tehničkih mogućnosti, a ne zbog toga što ne postoji dobra volja. U tom slučaju bi mogli, u poslednjim danima pred turnir, da ubacite veću količinu novih pitanja, kojih je ionako ogroman broj na čekanju. Ja svakako neću igrati, samo sam želeo da pomognem.

Pozdrav Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Sta mi gledas profil? Ako ti trebam, javi se

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 496
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.44
koliko god pitanja da ubace, jaci igraci to mogu izguglati, ja ne znam kako to niste shvatili do sad. i sta god uradili i promenili, izbacili pomoci ili ne, zna se da ce bar dvojica od one zajebane cetvorke biti u finalu, ako ne i 3 od 4. znaci, posto sam ja clan te cetvorke, pocasni, osvajam turnir  Smile
IP sačuvana
social share
Hvala svim mojim bivsim, jer da nije bilo njih, ne bih znao da postoje bolje...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Apple iPhone 6s
Sto se tice pitanja, nisu razlozi tehnicke prirode vec posledica proste posledice da u igri postoji 75 000 pitanja i da je prilicno tesko izmisliti toplu vodu sad... te krenuti nesto od nule i smisliti nesto sto nema a da opet ta pitanja budu rasporedjena lepo po oblastima, pod celinama i da ih bude dovoljno = bar 20 000.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 80
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Ne mogu da verujem da je za jedan turnir potrebno 20000 pitanja ...
To što u igri postoji 75000 pitanja ne znači da su pitanja kvalitetna. Koliko samo ima pitanja koja se odnose na besmislenu udaljenost vazdušnom linijom pojedinih tačaka na Zemljinoj kugli. Sigurno bar nekoliko stotina. Da ne pominjem razne rang liste ovoga i onoga. Suština je da kad neko vidi da sa neke liste sa Vikipedije dođe 2 ili 3 pitanja, on odmah nabuba čitavu listu, jer zna da sva pitanja sa te liste dolaze. Zato su pojedini igrači tako ’’totalno sistematični’’. Dakle, u pitanju je kvantitet, a kvalitet je sporan i čak konstatno opada, rekao bih. U poslednjih nekoliko meseci pojavilo se na stotine potpuno banalnih pitanja na nivou 5. razreda osnovne škole koja su zanimljiva ne znam kome. Znam da ovu igru igraju i klinci, ali neka te stvari uče u školi, a ovde bi mogli da nauče i nešto šire od toga.
Velika čistka pitanja koja je najavljivana početkom godine nije donela ništa. Mislim da je jasno da je cilj svega toga da se poveća prosečan PSP igrača, kako bi se mogli pohvaliti gazdama da srpski Konkviztador ima igrače sa crvenim krstom.
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.