Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novogodisnji motivi, potrebni za pravljenje cestitke  (Pročitano 16194 puta)
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Apple iPhone 6s
Slazem se.. izuzetno je glupo sa tobom pricati o tome, kada ti planiras da napravis biznis koji podrazumeva klasicnu pirateriju Smiley
Ti to nikad neces razumeti... jer da bi to razumeo, prvo moras da stvoris nesto..
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
Citat
Mislim glupa je ikakva raspravka sa ovim

Ja sam ti reko ko covek. Ako ti mislis da moze tako zasto si uopste postavljao pitanje ovde  Smile Radi po svom, ocito mi ovde nismo upuceni  Smile
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 407
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 6131
Naravno da je glupa rasprava! Pa zar ti mislis da ako uzmes sliku i promenis boje da te oni ne mogu tuziti??? Naravno da mogu jer ti na vecini mesta gde se daju slike za download nece dozvoliti da javno objavljujes slike koje su nastale izmenom ili uzimanjem motiva sa njihovih slika...

Druga stvar, ne boj se nista za zastitu autorskih prava kod nas! Bolje je ne igrati se sa zakonom...

To sto si ti dao slike, svaka cast, lepo od tebe, ali bolje da se ne koriste nego da neko naj*be zbog koriscenja istih...
IP sačuvana
social share
PHP scripts written by me never has bugs. It just develops random unexpected features.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 864
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Apple IPhone 3GS,
Citat
Mislim glupa je ikakva raspravka sa ovim

Ja sam ti reko ko covek. Ako ti mislis da moze tako zasto si uopste postavljao pitanje ovde  Smile Radi po svom, ocito mi ovde nismo upuceni  Smile
Ako mislis da sam mislio za tebe da je glipa raspravka izvini nisam na to mislio, nego oko zastite autorskih prava dje ga za ovo bukvalno nema sanse da  tuze. Pa ljudi nemogu da vjerujem, ima te vi oci. Skoro u svakoj drugos stampariji imate da uzmete kaledare sa profesionalnim fotografijama i slikama, stampaju play boy kalendare a vi napadate mene radi dvije slicice.
A ti SF nemoj da vrijedjas me, otkud ti zas bilo sta o meni i mozes da donosis neke zakljucke.
Citat
jer da bi to razumeo, prvo moras da stvoris nesto..

Da znas ovo nikad ne bi reko!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Apple iPhone 6s
Cekaj sine.. jel te tera neko da seres?
Jel te tera?
Sto onda seres?
Raspravljas se kao najgora dzukela o tome kako je sasvim uredu ukrasti tudji rad i zloupotrebiti ga jer to niko nece saznati...

E vidis... tako nesto moze da napise samo neko ko nikad nista vredno kradje nije stvorio...
Jer da jesi.. znao bi kako to iritira kada te neko krade...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
Boris MB- niko tebe ne napada, samo hocemo da ti ukazemo na prav put. Ja stojim iza svega sto kazem- zovem se Srecko Bradic, imam svoj web sajt i na njemu je sve, svaki tekst, svaka fotografija, svaka ilustracija, objavljena sa ovlastenjem i dozvolom autora. Ja sta kazem drugima primenim i na sebi.

Ti pitas- mi kazemo. Pa ti vidi. Znam vec kako ide po nasim stamparijama i bilo bi divno da se neko uzdigne iznad toga.

Zelim ti puno uspeha u tvojim poslovnim namerama  Smile Smile
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 864
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Apple IPhone 3GS,
Ljudi imam softwera legalnog u vrijednosti sigurno 8000 e, radim sa leganim softwerom, nisam nista ukro, ali npr, ako trebam neku slicicu da uradim fino uzem i od jedno 4-5 izvucem par detalja i napravim jednu. to ja nisam reko da je legalno ali najbojlje bi bilo da sad za bilo koju potrebu budu profesionalci, ja stojim da covjek treba da se razumije u sto vise stvari, ali i ne na to da se ide u svaku granu da si profesionalac. imamo jedan zivot
TI brate SF poce me nervirati majkemi, nemoj da na mor racun iznosis svoje pretpostavke molim te. Ja nikoga nisam uvrijedio, bavim se tim nekikim programirajem doduse jos sam nisam jos profesinalc ali radi se. Ni za jedan program sto sam uradio nisam ukro nista, postujem sto se kaze de se bude samostalni, i samo svoje. Ja naprimer zno sam da sa strane arhitekture u 3dS max-u stvarno sve sto z fino amislim da uradim, ali sa modelovanjem ljudi to mi nikad ne ide, ni u skoli sa olovkama ni sad, fiono otiso na sajt, uzeo par ljudova tamo je pisalo free download. Skoli se svidjelo i sta sad,
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Here I am, on the road again...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3818
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
HTC Touch Pro
ti ko da pises nogom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.065 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.