Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novi Vizio shop - novi sistem rada  (Pročitano 5892 puta)
Svakodnevni prolaznik


Cao otkud ja

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 207
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
Razmislicu o ideji za biznis Smile
IP sačuvana
social share
"Ne mogu ti preporuciti nijednu, niti se biranjem nesto postize...Ako je zena lepa, varace te; ako je ruzna, nece ti se svidjati; uzmes li sirotu, propasces; uzmes li bogatu, zapovedace ti; ako je pametnija od tebe, prezirace te; ako je glupa, bice ti nesnosna; ako bude zla imaces prilike da upoznas pakao.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Ko je video njihov novi ugovor sigurno se zabezeknuo nad chlanom 9: posle prodatih 40 komada motiv postaje trajno vlasnistvo Vizio shopa. To znaci da nakon sto prodate 40 majica sa vasim originalnim kul motivom posle maximum 2500 dinara vi necete dalje dobijati ni dinar. Prakticno su oni od vas kupili dizajn za 2500.

Strani sajtovi (o kojima je sam Vizioshop pricao u novijim newsletterima) daju dizajnerima 500-1000$ za svaki prihvacen dizajn. Ne kazem da i ovi nasi moraju da daju takve premije ali ukoliko bi otkupljivali dizajn za recimo 200 evra onda bi se i ljudi malo (mnogo!) vise trudili da to lici na nesto i prodavnica ne bi bila pretrpana odvratnim i kradenim slikama.
Also, smeta mi najesnoca oko toga sta smatraju kopirajtovanim materijalom pa tako neke slike primaju bez pogovora dok neke druge odbijaju. A ukoliko bi zaista htelid a se malo iscimaju, obezbede neke licence itd. onda bi mogla da se uradi neka prodavnica u stilu Shark Robot ili cak Jinx. (sorry za reklame)
« Poslednja izmena: 20. Feb 2011, 15:12:47 od Bokac »
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Apple iPhone 6s
I have the money, I make the rules.

Kao sto rekoh, svako moze da se dogovori i izdejstvuje posebne uslove za sebe.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Cao otkud ja

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 207
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
Sa novim ugovorom, iskristalisace se slika. Bice u ponudi verovatno samo kvalitetniji motivi, sitne ribe ce otpasti. Prepolovice im se broj motiva. Sto kaze "Bokac" za 2500 ode kvalitetan motiv na kojem ce oni idalje lepo zaradjivati. Smile
Ko voli nek izvoli
IP sačuvana
social share
"Ne mogu ti preporuciti nijednu, niti se biranjem nesto postize...Ako je zena lepa, varace te; ako je ruzna, nece ti se svidjati; uzmes li sirotu, propasces; uzmes li bogatu, zapovedace ti; ako je pametnija od tebe, prezirace te; ako je glupa, bice ti nesnosna; ako bude zla imaces prilike da upoznas pakao.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Apple iPhone 6s
2500 din za motiv za majicu uopste nije malo, ali svejedno po meni nije fer ta varijanta da covek od motiva nece novac dobijati trajno...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Cao otkud ja

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 207
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
Malo pre sam dobio mail od njih
"Na žalost prethodni vlasnik i njegov koncept poslovanja dovelo je do bankrota firme.Troškovi koji su se nametnuli na sam proizvod nisu mogli da se pokriju iz tekućeg poslovanja tako se desilo da je na svakoj prodatoj majici pravio gubitak od 2 eur-a."
IP sačuvana
social share
"Ne mogu ti preporuciti nijednu, niti se biranjem nesto postize...Ako je zena lepa, varace te; ako je ruzna, nece ti se svidjati; uzmes li sirotu, propasces; uzmes li bogatu, zapovedace ti; ako je pametnija od tebe, prezirace te; ako je glupa, bice ti nesnosna; ako bude zla imaces prilike da upoznas pakao.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2547
OS
Windows Vista
Browser
Opera 10.00
mob
SonyEricsson K750 on Linux
pre nekih 4-5 meseci sam pomogao ortaku trebalo mu je 150 majci i ispalo ga je sa sito stampom 350 din komad + 70 din za prisivenu onu traku dole sto nije uzeo. Imali smo jedino popust jer poznajem ovog za stampu jedno 20% ako se dobro secam. E sad nikad nikad nisam kupovo majcu preko vizia tako da ne znam kakav je kvalitet ali ovo je bilo solidno znaci ni one najgore tanke majce ni one nesto ekstra kvaliteta.Majce su bile 150 komad na tu kolicinu.
 
i ne bih se slozio sa onim I have the money, I make the rules. nema on nikakvih para (ne znam licno bogatstvo  i ne zanima me) vec  dobro poznat sajt tj razradjeno ime sto moze da se urusi veoma brzo ako ne posluje kako korisnici traze, vec kako on misli da treba
IP sačuvana
social share
"Могућности су најчешће прерушенe у рад, тако да их већина људи не препознаје." Анн Ландерс

"Време је праведни судија тако да вредноте и марљивост незауставно воде до успеха"
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Apple iPhone 6s
Citat
i ne bih se slozio sa onim I have the money, I make the rules. nema on nikakvih para (ne znam licno bogatstvo  i ne zanima me) vec  dobro poznat sajt tj razradjeno ime sto moze da se urusi veoma brzo ako ne posluje kako korisnici traze, vec kako on misli da treba
Slozio se ili ne, oni nemaju alternativu Wink
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2547
OS
Windows Vista
Browser
Opera 10.00
mob
SonyEricsson K750 on Linux
da, sto ne znaci da se to nece promeniti u buducnosti
IP sačuvana
social share
"Могућности су најчешће прерушенe у рад, тако да их већина људи не препознаје." Анн Ландерс

"Време је праведни судија тако да вредноте и марљивост незауставно воде до успеха"
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 49
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0
mob
Nokia e71
Citat
Poštovani korisnici affiliate sistema zarade vizioshop-a (zarada preko banera),

Obraćamo Vam se ovim putem kako bismo Vas obavestili o novim cenama i uslovima dalje saradnje.

Koliko ste upoznati, nad vlasništvom sajta VIZIOShop je došlo do vlasničke transformacije što je nametnulo promenu cena i uslova dalje saradnje.

Svi dugovi prema Vama koji su se stvorili pre 01.01.2011. nisu u našoj nadležnosti. Dugovi nastali posle navedenog datuma isplačujemo odmah, a za to Vam je potrebno da nam dostavite registraciju firme (ako je imate) ili zaključen ugovor sa nama (koji je u pripremi).

Važeći cenovnik za 2011. godinu:

- 30 dinara za svaku prodatu majicu preko Vas

- 5 dinara za svaku prodatu majicu preko Vašeg prijatelja koji je došao preko Vas


Ovo sam danas dobio na mail. Tesko da se nesto moze zaraditi vise. A i veliki dug je ostao neisplacen tj jos uvek nije isplacen.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.