Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 69
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novi SE telefoni  (Pročitano 80403 puta)
Pocetnik


After me, only god will live!

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
I nece da osmisle niti naprave nesto slicno Symbianu ili WM-u??? Svi ovi telefoni su ok, ja cu licno da pazarim onja w810 ali stvarno mi nije jasno zasto nece da naprave OS malo razvijeniji od sadasnjeg?!
IP sačuvana
social share
All geeks have big disks!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3051
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
HTC Bravo
Zar nisi cuo za Symbian UIQ telefone,npr. P900,M600,W950 itd.?Ali ja imam jednu zamerku povodom njihovih fonova sa OS - namenjeni su uskom krugu ljudi,nemaju smartphone namenjen masovnom trzistu,npr. bez touchscreen-a,baziran na S60 platformi.Da SE pravi S60 telefone,mislim da ne bih Nokia-e ni kupovao,jer SE ima mnogo bolji kvalitet izrade,cak mi i je i meni intuitivniji od Nokia-inog.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
jos 4 nova telefona,vest pomalo je kao FAKE ali GSMarena je ozbiljan sajt.Evo tekst da ne bih kopirao za DZ dok se ne pojave zvanicno
link  Smile
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Onaj nervozni.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1691
Zastava Karaburma
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Sony Ericsson made the fans happy today announcing several new mobiles - the Cyber-shot K810 and K550 and the Walkman W880 and W610.

The Sony Ericsson K810 is the next generation of cameraphones by Sony Ericsson - it builds on the success of the K800 model. Upgrades over the existent K800 are not hardware but more software-related. The Sony Ericsson K810 will be equipped with a Photo Fix application for optimizing brightness and contrast and will also have illuminated side camera keys - a cool feature that Nokia N73 has. The hardware functionalities have remained pretty much the same - tri-band GSM/GPRS support, 3G networks support with video calls and a 3.2 megapixel Cyber-shot camera with auto focus and a Xenon flash.

In much the same way that K800 had its twin EDGE brother in the face of K790, now the K810 model also an EDGE twin - the Sony Ericsson K818 which will be targeted at the Chinese market. The Sony Ericsson K810 and the K818 will be available within Q2 2007 in two colors: Noble Blue and Golden Ivory.

Sony Ericsson K810 Sony Ericsson K810 Sony Ericsson K810 Sony Ericsson K810
Sony Ericsson K810

The second addition to the Cyber-shot line of mobiles comes in the mid-range line. It is a successor of the K510 model and is designated as Sony Ericsson K550. It has a 1.9" 262K colors display and a 2 megapixel camera with autofocus, a two-LED flash and an active lens cover. It would also boast quad-band GSM/GPRS/EDGE support, a Memory Stick Micro M2 card slot, and a FM radio - all that is housed in a body with a thickness of mere 14 mm.

The K550 would also have a twin brother - the Sony Ericsson K510im which would be the first i-mode enabled mobile bearing the Cyber-shot logo and would try to build on the success of the Sony Ericsson K610im. The Sony Ericsson K550 would become commercially available to selected markets in Q1 2007 in Jet Black or Pearl White color combinations. Expect an exclusive GSMArena review of the K550 within several days.

Sony Ericsson K550 Sony Ericsson K550 Sony Ericsson K550 Sony Ericsson K550
Sony Ericsson K550

Highly rumored lately, the Sony Ericsson W880 is the next generation of the music brand manufactured by Sony Ericsson. It is an ultra slim mobile with a thickness of only 9.4 mm. The W880 is a tri-band GSM mobile with full support for 3G with video calls. It has a 2 megapixel camera, a M2 memory card slot and full support for Bluetooth 2.0 with A2DP profile for listening music on a stereo Bluetooth headset. Much like the Sony Ericsson K810 it will have an EDGE twin brother targeted at the Chinese market - that is the Sony Ericsson W888. Both devices are expected to hit the market in Q1 of 2007.

You can check our exclusive in-depth review of the Sony Ericsson W880 here.

Sony Ericsson W880 Sony Ericsson W880 Sony Ericsson W880 Sony Ericsson W880 Sony Ericsson W880
Sony Ericsson W880

The Sony Ericsson W610 is the next Walkman mobile phone announced today which would try to build on the success of the Sony Ericsson W810 offering users wide multimedia features - full music phone capabilities plus a 2 megapixel camera with auto-focus. It would have a quad-band GSM/GPRS/EDGE support, FM radio with RDS, Bluetooth with A2DP profile and a M2 memory card slot. The Sony Ericsson W610 will be available in Plush Orange or Satin Black in selected

K550



K810



W610



W880

IP sačuvana
social share
"Dobra fotografija je znati gde da staneš" - Ansel Adams.
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1046
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia N70
Ovaj W610 me podsjecao na W810, a ovaj W880 na M950i Smartphone. Ne izgledaju leso, ok su!
IP sačuvana
social share
* Every puzzle has its pieces
* Every piece has a puzzle
* How much blood would you shed to stay alive?
* Live or die? Make your choice
 

[SIZE="3"]You`re Just Another Star that`s burnt Out you quickly...[/SIZE]
"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Sve što se novo pojavi iz Sony Ericssona košta mnogo više od cele konkurencije pa čak i od telefona sa operativnim sistemima. Samo par meseci kasnije da ne govorimo o periodu od godinu dana ovim telefonima opadne cena u zaista primamljivu i prihvatljivu kupovinu. Zato nikako ne volim predstavljanje novih Java telefona koji svojom pojavom koštaju nenormalno dok se posle izvesnog perioda ta ista cena spusti i za neverovatnih 200%.
No, da ne grešim dušu, to je izgleda danas postalo pravilo i kod svih ostalih marki jer cena od 500€ predstavlja "srednju cenu" a ne neki mainstream model za taj novac.

Primer cene danas:
K750i - 150€
K800i - 270€
W800i - 220€
W810i - 210€

Koliko su samo ovi modeli koštali svojom pojavom u prodaji?!?
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


A-electronic

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5040
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
HTC desire s
E ljudi sto nismo ove telefone pokazali u ovoj temi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Pa zaboravili na njeno postojanje. Trebalo bi spojiti ove teme, no ja to jednom pokušao i nešto pride zaje**, samim tim, ne pipam! Smile Videćemo kako i šta uraditi sa ovom temom, glupo je sad da je brišemo, no, nije ni to problem.... Odlučite samIi!
« Poslednja izmena: 07. Feb 2007, 19:36:32 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
ja sam stavio link do tog sajta i te vesti jos juce samo niko ne gleda.Mozete da spojite ovu temu sa onom mojom,a ja na nove telefone mogu samo reci ovo sto sam rekao i na drugom forumu

Citat
Ja sam pogledao onako sve telefone ima dosta slika,ima i review na GSMareni i MR w880i w888 je verzija samo bez 3G.Od ove vise klase znaci k550i,k810i,w610i,w880i,w880i je meni najruzniji ne znam sto,k550i je onako ali ne znam zbog cega uzeti njega,a ne k750i jer k550i je isti samo sto je kao cyber shot i prima druge kartice koje su kod nas bas skupe nadam se da ce da pojeftine.K810i je uzas tastatura mi je tako ruzna kruzici neki inace pljunuti k800i,w610i je ono kopija w810i samo malo tanja i unapredjen izgled,i slot za nove karte.Malo su sad opet krenuli da smaraju sa kopiranjem ja licno ne bih uzeo ni jedan
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Spojeno!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 69
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.