Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pravila foruma: Oceni me ~ Predstavite svoj rad

 

Dobrodosli, ovo je forum u kome mozete postaviti neki svoj rad ako zelite cuti misljenje o njemu.

 

Napomena: Ovo nije ni forum za reklamiranje, ni za vrbovanje korisnika za svoje sajtove, ni za hvaljenje svega sto se predstavi, ovo je forum na kome mozete dobiti iz nekoliko misljenja koja cete cuti sliku o onome sto ste napravili i eventualno neki savet!

 

Svaka tema sa sadrzajem koji se kosi sa ovim jednostavnim pravilima bice prvo cenzurisana, a zatim, ako dodje do problema i obrisana.

Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novi sajt! Pogledajte!  (Pročitano 4809 puta)
16. Dec 2003, 00:16:40
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 448
www.ultracafe.net

Izvolte, primam sve kritike
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 76
super
IP sačuvana
social share
Mely
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Dosta stvari sam ti na pp rekao, a sad cu ti sibnuti par linkova koji odgovaraju tvom portaloidnom dizajnu, pa da vidis kako odraditi blokove sa strane. Ne moraju da budu kao tamo, ali da ti da ideju, jer meni se sem naslovnice ovde nista ne svidja, posebno ne volim italic plain fontove.
http://www.airtel.nl
http://www.buyonairtel.com/
http://www.glamourcaffe.com/
http://www.nostalgija.com/
http://www.golubac.co.yu/
http://www.designersnetwork.org/ [korisno i inace]
Plus svi NUKE portali...
[etc ... ]

Samo na brzinu sam linkove nabacao, ali videces ideje kako se grupisu blokovi sa strana i kako se sta odvaja od ostatka sadrzaja, takodje koji se fontovi i kako koriste i koje su boje komplementarne.
Takodje za izbor boja, koristi ako nemas neki urodjeni talenat za to:

http://www.smartpixel.net/chromoweb/uks/indexgb.html

Dosta je bitan izbor boja koji ja mislim da kod tebe nije bas najsrecnije uradjen, to je tu negde, ali nijanse...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 448
Evo ovako:

prvo, svestan sam da sam dizajner pocetnik a verovatno nikad necu ni postati krem web dizajna, ali sam zato menadzer veoma dobar zato cu napraviti ono sto kod nas nema, uz pomoc prijatelja i prijateljica predstavicemo sve kafice i klubove iz Srbije, a posle cemo da pratimo desavanja u tim gradovima konstanto!

A sam web dizajn, tu cu trpeti kritike od majstora dokle god postoji sajt, ali cu u isto vreme korisne savete uvazavati i normalno bice unapredjivan tokom vremena
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
prvo, svestan sam da sam dizajner pocetnik a verovatno nikad necu ni postati krem web dizajna, ali sam zato menadzer veoma dobar zato cu napraviti ono sto kod nas nema, uz pomoc prijatelja i prijateljica predstavicemo sve kafice i klubove iz Srbije, a posle cemo da pratimo desavanja u tim gradovima konstanto!

bilo je par takvih pokusaja www.krompir.co.yu pa i chill radi slicno nesto bilo je jos par izumrlih sajtova.
Luka i ekipa sa drenika su hteli nesto tako ali se ispostavilo da niko nije zainteresovan za reklamu ili bilo kakvo prezentovanje na netu Smile
To sam i ja hteo da radim na bureku da se svake nedelje po pekara predstavi i oceni... al nece ljudi koji ih drze.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
Ma promeni ona Italic slova ubiše me u pojam .. totalno ..
A ideja .. pa reče ti SF gotovo sve .. nismo mi drustvo zrelo za net .. NjET još ..
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Jabiga, mozda ako si dobar 10ak vlasnika vecih i boljih kafica pa da oni hoce pa i ostali onda po principu gde svi tu i mali mujo iliti vidl'a zaba da s' konj potkiva pa i ona digla nogu.
Inace ako stvarno mislis to raditi ozbiljno... zajebi plain html, to bog ne moze odrzavati kako valja, neki php engine nabudzi, ima bar portala gotovih koliko volis, samo prilagodi potrebama i zeljama u pogledu designa.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 448
Citat: SerbianFighter
To sam i ja hteo da radim na bureku da se svake nedelje po pekara predstavi i oceni... al nece ljudi koji ih drze.


NIsam najbolje shavtio ovo

Citat: SerbianFighter
Jabiga, mozda ako si dobar 10ak vlasnika vecih i boljih kafica pa da oni hoce pa i ostali onda po principu gde svi tu i mali mujo iliti vidl'a zaba da s' konj potkiva pa i ona digla nogu.


Ni ovo



Citat: SerbianFighter
Inace ako stvarno mislis to raditi ozbiljno... zajebi plain html, to bog ne moze odrzavati kako valja, neki php engine nabudzi, ima bar portala gotovih koliko volis, samo prilagodi potrebama i zeljama u pogledu designa.


SF, za vecinu stvari se slazesm sa tobom (osim za italic i flash dugmad) ali znas kako je, treba vremena i znanja da bi to pretvorio u stavrnost
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ja sam hteo da burek bude portal i forum, na portal delu da bude predstavljanje i ocenjivanja bureka po pekarama. Medjutim vlasnici prvih nekoliko pekara su me blagotelece gledali pa sam odustao.

a to drugo...
Jedini nacin da ti sajt uspe zaista je da prvo navatas vlasnike 10ak kafica sa kojima si dobar [sto bolji i poznatiji kafici to bolje po tebe] pa da oni to urade i obznane kolegama pa da kolege po principu sto je on bolji od mene ili dje svi tu i mali mujo ili ti opet vidla zaba da s konj potkiva pa i ona digla nogu, pridruze akciji.

Hehe.. ti si za flash dugmice jer ne zna kako dobro to moze necim drugim izgledati, koliko profesionalnije.
A Italic... italic kod plain fontova izgleda katastrofalno... no... tvoj sajt, tvoj izbor
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 448
Da li mozemo da razgovaramo o saradnji u smislu razmene banera, mene strasno privlace pozicije koje zauzima lovedelux, i burek forumi odma iznad, kako stoje stvari sa tim?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: web dugmad dizajn
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.123 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.