Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:34:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novi Sad - EXIT - Za i PROTIV  (Pročitano 12843 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
AUFH ... kako li ste samo naupuceni ....

www.exitfest.org

Posle 2000. god kada se videlo koliko ljudi zeli tako neki festival i koja lova tu moze da se okrece jednostavno je BG hteo da ga preotme. Nisam skroz upucen ali Studentska Unija je odgovorna za pocetak realizacije. Tako nesto...
2001. sam se razocarao u eXit jer su ga komercijalizovali iako je bilo prica da ce biti sve i dalje free sto je prosto nemoguce izvesti. Na zalost sam ga propustio jer sam bio u VJ a trazili su 500 din za jedno vece a program je bio nesto smrljav.
2002. sam se zajebao sa zdravljem pa sam mogao samo zadnja tri dana da idem.
2003. ... Cuce se...  Smile

Da se preseli u Kamenicki park .. mislim da je bilo prica i na ovu temu ali ... to je mali prostor + blizu je Decje Selo + preko puta Dunava je NS i to se cuje skroz do tamo (2000. god se culo u Sr. Kamenici) ali nije to glavna prepreka.
Licno nemam nista protiv da ostane u NS-u... cak mi je i drago da tako nesto postoji u NS a da BG moze samo da ga duva.

BTW, prica iz busa kada sam se vracao jedan weekend za vreme eXita: ( Smile )  
sedimo nas 4 zelena gustera (prvi weekend posle zakletve). Dolazi bus u BG i skroz se napunio ljudima koji idu na eXit. Bilo je tu svega i svacega za videti. Iza nas iz saragama cujem komentare: Sta se ovi vojvodjani qur**??? Napravili eXit pa misle da su glavni. Ma ima da im polupamo NS... i jos dosta pogrdnosti sto na Vojvodinu sto na NS. Nama kipi na sve strane.
Ustali lepo nas cetvorica i lepo ih zamolili da, barem, u nasem prisustvu tako ne pricaju da ih ne bi pojeo mrak u gradu koji ne poznaju.
Izlazimo iz busa i prilazi jedan od tih likova: Izvini, kako da dodjmo na eXit ???

Nadam se da ste skontali moj stav da se preseli u BeliGrad - NIKADA !!! Ne damo mi to. Napravite nesto sami !!! (malo sam besan ali ne zamirite)
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 6424
Jako je losa ideja da se EXIT preseli u Kamenicki park,em cela Kamenica nebi mogla da spava em okolna mesta em NS!!! Ja sam u centru NS i cula sam muziku sa Exita prosle godine kao da sam tamo...A koliko sam cula BGD je hteo da preseli EXIT na Kalemegdan  Smile  Smile  Smile e NEMOZE :twisted:  :twisted:  :twisted:

Sto kaze Puky neka naprave nesto svoje pa neka se ku*ce  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1197
Citajuci napisanija Novosadjana stice se utisak da su kolektivno iskompleksirani! Nisam Beogradjanin, ali da jesam bilo bi mi drago da procitam u kojem ste tripu!

Samo zapazam! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
Ako je neko i hteo da premesti EXIT nije to hteo zbog Beogradjana vec
zbog licnog interesa TJ. profita ...
Ako neko vec zeli u Beogradu da napravi nesto slicno
neka se zove manifestacija .. recimo ... ENTER ...
ili kako god bilo ... neka sami odluce ...
Mada kakav nam je mentalitet sve je moguce .. za mene je EXIT zastitni
znak NS-a .......a i NS bi trebao da bude zastitni znak EXIT-a ...
A ako je ova prica izmisljenja zbog reklame .. nema tog smajlija na
forumu koji moze da opise moje reci i misli ... nek im je na cast .....
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 357
Citat: Puky
AUFH ... kako li ste samo naupuceni ....

Posle 2000. god kada se videlo koliko ljudi zeli tako neki festival i koja lova tu moze da se okrece jednostavno je BG hteo da ga preotme. Nisam skroz upucen ali Studentska Unija je odgovorna za pocetak realizacije. Tako nesto... )
2001. sam se razocarao u eXit jer su ga komercijalizovali iako je bilo prica da ce biti sve i dalje free sto je prosto nemoguce izvesti.


Delimicno "tako nesto". Da bilo je nemoguce izvesti free, iako je skupstina grada bila OZBILJAN DONATOR, kao i skupstina Vojvodine, ali morali su cika Puky, "neki" da kupe nekretnine, nekretnine i nekretnine, a PRAVI, PRVI, IZVORNI organizatori su malo ostali kratki Smile

Citat: Puky

Nadam se da ste skontali moj stav da se preseli u BeliGrad - NIKADA !!! Ne damo mi to. Napravite nesto sami !!! (malo sam besan ali ne zamirite)

Slazem se sa tobom da BGD-u nedamo neke druge stvari, ali da li ti mislis da oni iz BGD, da su stvarno hteli EXIT da ga ne bi preselili ????? Koji ce im kurac, navala narkomana, lopova, delikvenata, narkodilera itd..., postoji zvanican podatak, koji je i bio objavljen prosle godine, koliko je procentualno porastao broj  krivicnih dela provale i delikvencije za vreme EXITA.

Caos
Gile sa kompleksom @GrofNS
IP sačuvana
social share
:cheesy:  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 357
Citat: sanjica_021
Jako je losa ideja da se EXIT preseli u Kamenicki park,.....


Ma slazem se Seko, ja sam dao park kao primer. Moze to i na bilo kojoj poljani drugoj. Pa mi bar salas imamo. Smiley

Ali na tvrdjavi niposto, nikako, ma debili.....Jebote, dacu primer. Postoji jedna mala tvrdjava na Bledu u Sloveniji. Daleko manja od ove NASE. Restaurirana, otvoreni muzeji, hotel..-turisticka atrakcija-....a daleko manja, totalno ne interesantna, el eto, izgleda da su pametniji???????????
Ma ne, nisu pametniji, samo mi jos uvek pustamo BOLIDE da se bogate. !!!! i prave budale od nas i od naseg grada i od nase postojbine.

Caos
Gile sa kompleksom @GrofNS
IP sačuvana
social share
:cheesy:  :cheesy:  :cheesy:  :cheesy:
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1391
U potpunosti se slazem sa vama da je EXIT sastavni deo ns. U samom pocetku kada su kruzile price o tome da li ce to biti "putujuci" festival bio sam odusevljen jer je i Smederevo jedan od retkih gradova koji se moze pohvaliti TVRDJAVOM (za neupucene Smedeervska tvrdjava je najveca ravnicarska tvrdjava na Balkanu) i da ce se tako nesto desavati i u drugim gradovoima (nije da se nista ne desava svage godine je tvrdjava prepuna ljudi i tu su explozije dobrog rasoplozenja ali..) ali sada od toga nema nista jer je EXIT postao vezani i ne rskidivi deo NS i zato im pomalo zavidim.... :twisted:  :wink:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1391
Evo malo i slika sa
    EXPLOZIJA 06 http://users.net.yu/~spok/web/reactor/foto.htm [/list:u] u smederevskoj tvrdjavi  Smile

    A sad malo i reklame moze...

    Subota 07.06.2003.  
      Smederevska Tvrdjava
    Reactor Eksplozija 08
    Johan Bacto
    (mankind, Zync, Skunkworks)
    Dj Milos Pavlovic ( Ttp/tm)
    Dj Daredevil ( Reactor)

    Reactor Video Toster Mix !
    Hi Q Sound Sistem + Light +
    Promotivne Cene Pica !
    Neverovatan Ambijent !
    Www.reactor.co.yu

    Cena: 250/300
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1391
E jos amo ovo i necu vise nista da pisem.....  :wink:



Smederevo je stari grad sa velikom i bogatom istorijskom tradicijom. U Smederevu se nalazi srednjevekovno utvrdjenje na Dunavu,najvece na Balkanu. Podigao je Djuradj Brankovic izmedju 1428 i 1456 godine za odbranu od Turaka.Tvrdjava ima 24 kule i sastoji se od Malog i Velikog grada.Usled eksplozije, 5 jula 1941 godine,nemackog skladista municije-tvrdjava je dosta ostecena. Danas,Smederevo ima oko 120.000 stanovnika.

eto samo to htedoh reci.... :wink:  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2028
mob
Nokia N73me
Ma kakva eksplozija, indijanci Smiley ali, sta cemo, nemamo drugo...bilo je pokusaja sa enterom, party : impossible itd... ali...killeru, vidimo se 7. Smiley
IP sačuvana
social share
: : m a r i o
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:34:35
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.