Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 04:00:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novi rialiti šou „Parovi“  (Pročitano 76200 puta)
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Samsung XYZ1004
cekaj bre...oni ce stvarno da dobiju pola miliona evra kao nagaradu?  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung S8
Izgleda da je tako matori. Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Apple iPhone 3Gs
Parovi: Ko je najavio seks pred kamerama?

Poznate ličnosti koje su se uselile u luksuznu vilu su Slađa Delibašić, Milica Majstorović, Peđa D Boj, Irfan Mensur, Tihomir Arsić...Jedan učesnik priznaje da je ušao zbog para, a drugi već najavljuje seks pred kamerama.

Na televiziji Happy počeo je rijaliti šou program "Parovi" u kojem premija iznosi neverovatnih pola miliona evra. Deset poznatih parova će se naredna tri meseca boriti za vrednu nagradu u vili od 800 kvadrata, a evo i učesnika:

Miloš Micović i Doris Turčinović, Aleksandar Kočev i Sanela Cicović, Miloš Vuković i Zorica Dukić, Danijel Đurić i Kristina Spremo, Džimi Barka i Aleksandra Tiodorović, Slađa Delibašić i Igor Matić, Irfan Mensur i Srna Lango, Milica Majstorović i Nenad Jevremović, Tihomir Arsić i Jelena Ćosić i Peđa D Boj sa devojkom Karolinom Jovanović.

Interesantno je da su učesnici rijalitija Tihomir Arsić i Peđa D Boj na samom startu otkrili svoje motive za ulazak u vilu, odnosno čega se ne libe kada su kamere i gledaoci u pitanju.

"Ulazim u rijaliti jer je to jedini način da se u Srbiji zaradi novac", rekao je Arsić, dok je Peđa D Boj otkrio da će se pred kamerama ponašati "kao kod svoje kuće".

"Sa devojkom sam tek dva meseca u vezi, ali ćemo u rijalitiju pokazati svašta! Radićemo sve što rade mladi", rekao je muzičar koji je u prvoj sezoni VIP Velikog brata ostalim učesnicima, i gledaocima, pokazao "budalu".

Izvor: Mondo
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
nije bas bilo veselo na ulasku u show, al kad se opuste mora da krene haozzzz, inace menjam kanal
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
evo i mene kad pocinje zabava
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Citat: livada12 link=topic=522249. msg9151146#msg9151146 date=1293278878
nije bas bilo veselo na ulasku u show, al kad se opuste mora da krene haozzzz, inace menjam kanal

ja imam samo tri kanala, tako da nemam tih problema
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Apple iPhone 3Gs
Nemojte slati vise komentara za redom. Postoji dugme izmeni ako ste nesto zaboravili reci. Postovanjem vise odgovora zaredom tema se samo razvodnjava i smanjuje se preglednost. Za ostala pravila ponasanja pogledajte pravilnik Burek Foruma.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Za 80% ovih nisam ni cuo  Smile Inace

Citat
Peđa D Boj sa devojkom Karolinom Jovanović.
Pedja D Moj  Smile Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.224
mob
Nokia 
Sinoć startovao novi rijaliti program na Televiziji „Hepi“

Slađa se pomirila s bivšim!

Dugoočekivani rijaliti program „Parovi“ počeo je sinoć na Televiziji „Hepi“, a u kuću od 800 kvadrata uselilo se 10 parova, među kojima je i pevačica Slađana Delibašić, koja se pre pet dana pomirila sa bivšim dečkom Igorom, i to zbog ove igrice.

Naime, kada smo ih zamolili da se slikaju kako se ljube, Igor je krenuo da poljubi svoju devojku u usta, kao što su to uradili ostali parovi, ali ona je to odbila. Ipak, posle insistiranja medija, dečko Delibašićeve je svoju dragu privukao malo jače i palo je „krljanje“.

- Ovo si uradio na prevaru. Iskoristio si me - obratila se Slađa svom dečku, a na pitanje zašto je tako reagovala i odbijala da se poljubi, pevačica je zbunjeno pokušala da izbegne odgovor.
- Ulazim sa bivšim dečkom, u stvari, mi smo se pomirili pre pet dana. U ovom rijalitiju ću raščistiti da li smo mi jedno za drugo - odgovorila nam je bivša Đoganijeva supruga.

Učesnici su se do vile dovezli automobilima koji su bili simbol prestiža u 19. veku. Među prvima je pristigao glumački par Irfan Mensur i Srna Lango, potom Milica Majstorović sa dečkom Nenadom, Srđan Gligorijević, poznatiji kao Džimi Barka sa devojkom Aleksandrom. Pevač Danijel Đurić će se za veliku novčanu nagradu boriti zajedno sa devojkom Kristinom, dok je producent i glumac Tihomir Arsić u luksuznu vilu ušao u pratnji supruge Jelene. Ostale parove čine makedonski pevač Aleksandar Kočev i Sanela Cicović, maneken Miloš Mićović i njegova devojka i koleginica Doris Turčinović, karatista Miloš Vuković sa devojkom Zoricom Dukić i Peđa D Boj sa svojom znatno mlađom devojkom.

Pred sam ulazak u kuću vlasnika skupocene vile Milana - Laneta Gutovića golupčići nisu imali ni trunku treme, lepše polovine su brinule samo o tome da se na vreme našminkaju i srede, dok su muškarci sa strpljenjem sedeli i zbijale šale čekajući drage, pa je tako najduhovitiji bio Peđa D Boj, koga su pitali da li planira da ima seks u kući, na šta se on nasmejao i rekao da ne zna šta je to.

- Seks ću možda imati u kući, ako mi pre toga objasnite šta je to. Je l‘ se to jede, maže na hleb - šalio se vlasnik hita „Jugoslovenka“.

Sanja Arsić

http://www.alo.rs/ljudi/34201/Slada_se_pomirila_s_bivsim
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.224
mob
HTC One
Citat
Džimi Barka i Aleksandra Tiodorović

Ne mogu da izdrzim... dzaba... jace je od mene... pilulica  Smile Smile Smile

Kakav je ovo namesteni par, u startu znam da ovde nema nista od realnosti  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 04:00:23
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.