Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 13 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novi psihološki problem - obrnuta seksualnost  (Pročitano 21633 puta)
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
A ne, ne, ne, nikako, to bi onda bilo nasilje nad ženama.  Smile

 Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


...ZaDNji RoMaNtiK Na OVoM SvEtU...

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 87
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
mob
LG Shine
Iranac... Vec mogu da ga zamislim onako mali i ganfuljast... I njegova zena turbo-mudza.  Smile
Zamislite samo kolika je to sramota - da je otishao u policiju prebili bi ga policajci. Tako neshto da se desi u striktnim muslimanskim zemljama gde je zena hmmm pa malo vaznija od kucnog ljubimca.  Smile Uzas.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


...ZaDNji RoMaNtiK Na OVoM SvEtU...

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 87
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
mob
LG Shine
Pa ako ti ništa ne znači, što onda to radiš?
Ili, još bolje, što se hvališ time?  Smile

Ako ti je to isto kao da ljubiš kvaku - zašto onda to radiš, ako je već oboje podjednako bez ikakvog motiva? 

Nije to hvalospev, vec samo konstatacija na temu.  Smile
Ako nekoga mnogo volish, tako reci obozavash, toliko da bi mu dao litar krvi, desni bubreg itd. - da li je bitno kada, gde i kako ces da ga / je poljubish? Pogotovo ako je ta ljubav obostrana. To shto su usne lokacija, ne znachi da je u pitanju "seksualni" poljubac vec sveopshte obozavanje.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


...ZaDNji RoMaNtiK Na OVoM SvEtU...

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 87
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
mob
LG Shine
Inace, riba koja bazdi na vino...Nikad veci turn off...Kao i pijana riba, u globalu.
Zavisi koje - belo smrdi, crno ne - tj. moze da se reshi sa dve orbit zvake. Meni su neke zene draze kad su pijane. Kad su pijane cute, pevaju ili smeju se. Kad su trezne mnogo prichaju gluposti - zgotivila tishinu.
Ali vino ne smrdi najgore - radza ili baltik vodka su najvece ubice...
A najgore mi je kad neko pushi po dve pakle dnevno pa mu iz usta smrdi ko na pepeljaru. Fuj.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Nemojte slati vise komentara za redom. Postoji dugme izmeni ako ste nesto zaboravili reci. Postovanjem vise odgovora zaredom tema se samo razvodnjava i smanjuje se preglednost. Za ostala pravila ponasanja pogledajte pravilnik Burek Foruma.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Dattebayo!!!!!!!! Ko razume shvatice!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1273
Zastava Denmark
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
Hajd i ja kao relativno taze ozenjen da prozborim koju.

Generalni pogled na odnose musko-zensko: Pravilo je da nema pravila, 100 ljudi 100 cudi kaze nas narod, a ukusi su razliciti je medjunarodno upotrebljavana umotvorina. Ljudi su razni i tu cinjenicu svako mora da prihvati, ili je obrao bostan, gubice vreme u zivotu pokusavajuci da ljude drugacijeg misljenja ubedjuje kako je njegova strana ispravna(ili ispravnija). Muskarci ce uvek biti muskarci, i posle 6 godina jos uvek ne mogu da podnesem da sedim u drustvu drugarica moje zene, 90% "filozofije" prosute u razgovoru gde su zene dominantne smatram klasicnim budalastinama, te se elegantno povucem i pustim dame da "fantaziraju" do mile volje, naravno u pitanju su muskarci-zene teme. Predpostavljam da je isti slucaj i obrnuto jer moja zena zbrise u drugu sobu i pici video igre kad meni dodju drugari. S tim u vezi moje potpuno subjektivno vidjenje cele situacije sledi.

Relacija Muskarci-Zene(Moje misljenje, shvatanje...subjektivno):

 Ako neki muskarac zaista misli da si zgodna, nece mu biti bitno da li si ispred njega izasla obucena u ultra mini varijanti, ili spremna za njivu. Ako si nekom muskarcu zgodna samo kad si tip-top, kad te vidi bez sminke nestace u vidu lastinog repa. Naravno, ne treba preterivati, svi mi volimo uredne devojke, koje drze do svog izgleda u smislu zdravlja, higijene, pristojnosti(u smislu da ne izlaze u trenerici u klub)

Ako neka misli da cu ja da budem princ na belom konju koji ce vecito da joj titra, i drzi je k'o malo vode na dlanu gadno se zajebala, ne podnosim zene koje traze oslonac u muskarcu, prosto ne mogu da smislim slabe osobe, samim tim ni zene. Damice ili Vestice? Uvek i zauvek samo vestice, damice su dosadne, ne mastovite, ne zanimljive, i slabici, vestice su me uvek privlacile, zajebane manipulatorke, opasnice, prozdrljivice muskaraca, i samo-dovoljne(psiholoski naravno), jake zene su definitivno veci izazov od princezica. Otud sam i ozenio bivsu karatiskinju, ludu kao struja, koja zivi 300 na sat, voli video igre, vozi skate i przi punk, hard, heavy itd na el.gitari, a pri tom izgleda 10 puta bolje od svake "fruity look" napucane nacifrane mlitavuse.

Ambiciozan muskarac? Hmmm mislim da je ambicioznost previse zloupotrebljavan termin, ne planiram ni 24h unapred a kamoli kud cu ceo zivot, prosto pustam zivot da me nosi pa kud me nanese, ja samo malo korigujem putanju onako uz put. Mnogo mi je vece uzivanje u spontanom zivotu kakav vodim, gde mi je svaki dan razlicit, i gde idem negde ili ne idem nikud u zavisnosti kako mi bane. I iskreno svi ljudi koje znam da zive kao ja zive bolje od onih sa snovima o nekakvoj "uspesnoj karijeri" i shatro znaju sta hoce.

Dominantonst u vezi, ovo je jako glupa tema, o kojoj ce ljudi voditi polemiku dok je sveta i veka. Kratko, ako zena ocekuje da muskarac vodi i apsolutno uvek preuzima inicijativu, i ne zasluzuje muskarca vec gorilu. Dominantnost u vezi treba da bude "podjednako ne merljiva", dakle kad kome bane bolja ideja, oko koje se oboje ljudi slaze ili svako svojim putem za taj dan.

Kompromis? Smesna rec, nikako, ovo od veze pravi dosadnu tragediju, bar za jedno od dvoje(ili troje, cetvoro....cudna vremena danas) u njoj. Svako svoje pa ako se nadjete i slazete super, pade dobra veza, a ako jok ima mnogo ribe u ovom moru plavom.

Sex? Hmmm, kako da iznesen svoje misljenje o ovome...evo ovako pre oko 6 godina sam upoznao devojku sa kojom sam totalno spontano prvi put imao odnose posle nedelju dana(od poznanstva, tek treci put se tad videli), i posle toga kres semu, ta sema izrasla posle 4 meseca u vezu, posle godinu dana u ozbiljnu vezu, a danas brak. Inace smo oboje imali duge veze, do nekih dva meseca od trnutka kad smo se upoznali, i ko jebe onih dvoje, moja tadasnja devojka nije umela mene da zadovolji, tadasnji momak moje zene nije umeo nju da zadovolji, ko im kriv. I eto naslo se dvoje ljudi koji su samim tim sto jesu jedno drugom ceo svet danas. Dakle moje iskustvo i moje okoline je da su iz labavih veza bez ikakve obaveze, i kres sema izrasle najvece ljubavi. Prosto bez obaveza nema okova, bez okova nema pretvaranje, bez pretvaranja ljudi su iskreni, kad su ljudi iskreni moze da se rodi prava ljubav. U vezi koja ima obaveza uvek ali uvek ima malih tajni, koje kada kasnije isplivaju na povrsinu sjebu vezu. Dakle ako devojci treba dokaz ljubavi da bi se upustila u sexualni odnos, ili da prodje 6 meseci(ovo sam najvise puta do sada cuo), bezh'te od takve glavom bez obzra sa takvima ce vam sex biti isti ko sa obicnom daskom na kojoj ste izbusili rupu odgovarajuceg precnika za vas "alat". Sex mora da bude spontan cin, koji se dogodi kada obe strane imaju zelju i potrebu, naravno sa obe strane je potrebno malo truda da se stvori takva atmosfera. Nije bitno dal je prva, treca, peta ili deseta noc(posle deste noci bih vec poceo da razmisljam da nije lezbo, frigidna, ili jednostavno ne voli sex onoliko koliko ja zelim od svoje lepse polovine da ga voli).

Vernost? U vezi? Smesno, momak i devojka jedno drugom nisu nista, svako ima pravo da svrlja do mile volje, u nadi da ce da pronadje nesto bolje. Elem iskreni ljudi, pri tom mislim iskreni prema sebi, treba da traze elsewhere ako u trenutnoj vezi nesto ne stima, treba da probaju da vide jel ima neceg boljeg, ako nema ostaj tu gde si, a ako ima menjaj "situaciju". Ljudi koji su u iskrenoj ljubavi, i potpuno zadovoljni u vezi ne svrljaju, jer nemaju potrebe. Tako da je pitanje vernosti bez smisla. U braku vas vec zakon obavezuje Smile, salu na stranu brak je vec druga stvar, institucija u cilju stvaranja svoje porodice.

Ljubomora: Kratko i jasno ubica veze. Svako ko ima bolesnu potrebu da zna gde mu je partner u svakom trenutku, s kim, kako, gde sta koliko, i da sumnja u svaku zivu glupost, je sam vec osudio svoju vezu na propast.

Razumevanje: Nije moguce!!!!! Muskarci ma koliko tvrdili ili se trudili nikada nece razumeti zene and vice versa! Postoji samo prihvatanje(ili ne prihvatanje), jedino resenje ka slaganju moze da bude prihvatanje situacije od suprotnog pola, razumevanje nije niti ce ikada biti moguce(izuzev ako se u dalekoj buducnosti ne budemo razmnozavali genteskim inzenjeringom, i naucnici od svih nas naprave hermafrodite)!

Gde upoznavati devojke: Gde god, kad god, kako god. Fine devojke se ne upoznaju u diskoteci? Definisite "fine", mislim da su opasnice zanimljivije, te fine nekako uvek zavrse sa smokljanima, jer se pravim muskarcima smuce vrlo brzo.

Neko pomenu metroseksualnost, jako mi je smesna potreba ljudskih bica za kategorizacijom. Procitao sam nekoliko clanaka o metroseksualnosti i jos uvek nisam nasao jasnu i tacnu definiciju iste. Moj primer...i zena i ja smo uradili trajne depilacije tela(sa izuzetkom intimnog dela, tamo se sisamo  Smile ), i ne osecam se manje muskarcem od bilo kog drugog heteroseksualca, a i tetovaze na listovima mi se bolje vide sada, i tako lepse njoj lepse meni, ako ce neko zbog toga da me nazove sonjom neka mu, zabole me. Frizura mi je uvek grubo opisano "urbano-trendi-progresivno-RnR neuredna", cesalj sam poslednji put upotrebio pre vise od 15 godina. Obrijan sam, istusiran, na-dozodoransiran( Smiley 1 kakav izraz) uvek, necu valjda da idem unaokolo liceci i mirusici na gorilu? Jel me sve o meni napisano kvalifikuje za metro-a? Kategorizacija ljudskih bica je krajnje smesna stvar koja 99% ljudi vise zbunjuje nego sto ima koristi, a i onih 1% podjednako zbunjenih samo misli da im koristi.

Zivot je kratak, prekratak da ljudi koji su tek izasli iz svojih teens godina mogu sebi da priuste previse ozbiljne veze. Moj predlog svima sve dok niste zadovoljni svrljajte do mile volje. Ko sljivi ceo svet ako vi sami niste srecni. Sve sto nije u sukobu sa ljudskim pravima drugih je dozvoljeno bez granice.

Nista nije smak sveta, bio sam ostavljen i ostavljao sam, bio sam prevaren i varao sam, a eto me danas sto se ljubavnog plana tice ja srecniji tesko da bih mogao biti.
 Smiley 1 Smile Smile Ovo ispade cak i poeticno

U braku! Apsolutno nema pravila, kad ko stigne i ima vise vremena taj vise "zdrnda" nesto po stanu, skuva, opere, opegla itd. Generalno se trudimo sve da radimo zajedno, i da od svake dnevne/nedeljene/mesecene/godisnje obaveze napravimo neki zezov u kome cemo uzivati. Skoro uvek zajedno kuvamo, ponekad zajedno pakujemo sudove u masinu, isto tako i ves, nabacili smo dve pegle da bi smo i to radili zajedno, i stvari budu mnogo zabavnije i harmonicnije. Nek me neko zove papucarom ali meni niko nije peglao, kuvao, prao, i isao za mnom skoro 8 godina koliko sam proveo ziveci sam, pa ne mora ni moja zena u braku. Od roditelja sam zbrisao sa 20, i nije mi bilo tesko s obzirom da od svoje 16 sljakam sta stignem, i manje vise izdrzavam sebe, tad sam se osamostalio i naucio da vodim racuna o sebi(napomena: nisam kidnuo od mojih jer su losi, naprotiv divni su ljudi, vec zato sto sam skapirao da sam dosao u godine kada ce mi oni vise smetati nego koristiti u svakodnevnoj okolini). Proputovao sam dobar deo sveta uz studije preko koje kakvih studenstih programa za rad u inostranstvu(jedine ne ostvarene zelje ostase koreja i japan), i radio sve i svasta, otisao sam iz zasticene sredine, da bih video koliko je zivot kurat, i koliko nije vredno gubiti zivce na gluposti. Ovu ultra-kratku pricu sam napisao s tim u vezi jer su generalno ljudi u srbiji neverovatno razmazeni, zive kod svojih do 30 godina, ili jos gore i ozene/udaju se i ostanu kod mame i tate, treba im 100 godina da nauce da se brinu o sebi, i da sami prihvate kuratu realnost kakve i jeste. Jedan od cestih problema i jeste taj kada se sretne dvoje iz takve roditeljski zasticene sredine, pa oboje razmazeni van svake pameti. Naravno sa druge strane Nisam ni za to da zena kuhinju proglasi poganom zonom, ponavljam "ne-izmerljiva jednakost" je jedini put ka harmoniji, kakvoj takvoj.


Stade mozak, ako smislim jos nesto da dodam, dodacu kasnije.
« Poslednja izmena: 22. Nov 2009, 03:09:07 od pervertito »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Apple iPhone 6s
^ covek ima dobrih opservacija Smile
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Urbano, samo urbano.... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 13 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.