Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novi poraz nasih kosarkasa  (Pročitano 5374 puta)
17. Jul 2004, 15:28:25
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1382
I Grčka bolja od "Plavih"
 
MN Press

 
I na drugoj test-utakmici u Bormiju, košarkaška reprezenatcija SCG doživela je poraz. Selekcija Grčke bila je bolja i slavila rezultatom 77:72.

Selektor Obradović se na početku utakmice nije mnogo obazirao na rezultat, više se nervirao zbog faulova (12 za osam ipo minuta!) ili loših procena. Insistirao na doslednom ispunjavanju postavljenih ciljeva u ovoj utakmici, komunikaciji medju igračima i čvrstom stavu prema grčkim ofanzivnim ambicijama. Stigao je i da proba sva četiri centra: Drobnjaka, Vardu, Popovića i Ostojića.

Djuro Ostojić se danas desetak minuta posle podneva priključio reprezentaciji, stigao je na kraj sastanka stručnog štaba sa igračima, i selektor Obradović je dobio natrag zadovoljnog igrača: u proteklih 48 sati borbeni centar je prošao lekarske preglede i potpisao dvogodišnji ugovor sa španskim prvoligašem Leće Rio (Breogan).

Rezultatski dobro smo prošli u prvoj četvrtini (21:18), u finišu sa snalažljivim Jeretinom kao plejmejkerom i sigurnom rukom Gurovića.

Pozitivan rast igre, praćen i rezultatom nastavio se i u drugoj četvrtini-trojkom Gurovića «plavi» su otišli na 28:18, serijom od 13:0 (15:18-8. minut)!

Janakis i Obradović su često ulazili u zanimljive diskusije sa italijanskim sudijama na italijanskom, engleskom, pa i srpskom, jer Fakini se solidno služi našim jezikom, ali su oni ostajali dosledni »italijanskom» kriterijumu, razvlačeći ga čas na jednu čas na drugu stranu.

Do kraja prvog poluvremena (37:39) Grci su uzvratili, izmedju 12. i 18. minuta serijom 2:15; Drobnjak je poravnao trojkom tridesetak sekundi pred odlazak na odmor (37:37), medjutim, nismo uspeli da se organizujemo i dobijemo prvih 20 minuta.

Da li će nas nadigrati grčki bekovi? Pitanje je dobilo smisla posebno u periodu 21-24 minut kad su nam njih dvojica vezali 10 poena (dve trojke, dvojku sa dodatnim i dvojku) za 43:50!

Obrana se na vreme konsolidovala, uhvatili smo željeni ritam i sa 9:0 poveli 52:50.

Na kraju smo dobili četvrtinu, ali su Grci u poslednjih 10 minuta ušli s poenom razlike-54:53.

Brinuo nas je broj grešaka, prodatih lopti(13). Ali taj faktor ipak nije presduno uticao na rezultat poslednje četvrtine: Pavlović je pogodio tri poena za 70:68, ali su u nastavku promašili i on i Radmanović, Grci su  su dali sve od sebe, i po sistemu 2+2 preuzeli vodsjtvo; Radmanović je još jednom gadjao sa iste udaljenosti i promašio, protivnik je otišao na 70:74, pa 70:75, Igor je poslao pogrešnu loptu Jeretinu i rezultatski se završilo bolje za Grke.

U Bormiju nam je preostala još utakmica sa Italijom, u subotu od 17 časova.

SCG-GRČKA  72:77 (21:18, 16:21, 16:15, 19:23)
Gledalaca 100. Sudije: Fakini i Benjis (Italija).

SCG: Pavlović 7, Popović 6, Čabarkapa, Radmanović 11, Rakočević 10, Ostojić 2, Jeretin 7, Drobnjak 7, Varda 8, Avdalović, Milojević, Gurović 14. Šut iz igre 23-52, trojke 7-21, penali 19-24, skokovi 14+9, 14 asistencija, 17 izgubljenih lopti, 7 ukradenih. Nisu igrali: Šćepanović(lakše povredjen), Vujanić i Krstić.

GRČKA: Hadjis 6, Spanulis 11, Harisis 7, Papanikolau 3, Janulis, Focis 10, Zisis 7, Dikudis 12, Carcaris 3, Dijamantidis 3, Papadopulos, Kakjuzis 15. Šut iz igre 23-52, trojke 5-20, penali 26-35, skokovi 13+10, 9 asistencija, 11 izgubljenih lopti, 13 ukradenih. Nisu igrali: Alvertis, Papalukas, Hadživretas i Gliniadakis.

---------

Ljudi,jeste da su ovo pripreme ali sta mislite vi treba li Obradovic da popusti i pozove Pedju ?

(02. May 2007, 21:46:11)
IP sačuvana
social share
Brzi su moji spermatozoidi od vasih crnih limuzina !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Uopste mi se ne svidja ovakav razvoj situacije...
Pedja mora biti pozvan, pedja je pozvan, ali mora se prikljuciti u avgustu, verovatno je trebalo i kotura tarlaca i rebarceta zvati.. jer ovo je strasno... izmasakrirace nas ameri sa ovakvim timom.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
rebarce nece da igra a ne znam sto nije zvao ovu dvojicu ?!?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


Nikad bolje

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14582
Zastava High
mob
Samsung S4
Ako se po jutru dan poznaje,bice eben dan totalno.Pedja je MUST.Bez diskusije.
IP sačuvana
social share


Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1382
ma za tarlaca ne znam ali koturovic mi nije ni za siri spisak ...
IP sačuvana
social share
Brzi su moji spermatozoidi od vasih crnih limuzina !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Da je u pitanju trener kao pesic, bolelo bi me uvo.. svi znaju kako on radi posao... pustite me a kad zavrsimo sve podvucicemo crtu... ali zeljko nije sada i nikad nije bio takav
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 281
Pedja bi trebao da se prikljuci i valjda ce to i uraditi!
Nas problem, sto smo i na Evropskom Prvenstvu  videli, je pozicija centra!
Ko ce kod nas da cuva Gasola(koji moze da igra 4 i 5), ili naprimer Tima Dankana Smile

Uskoro cemo videti sta i kako
Nada nikad ne umire
IP sačuvana
social share
All the ways you wish you could be, that''s me. I look like you wanna look, I fuck like you wanna fuck, I am smart, capable, and most importantly, I am free in all the ways that you are not.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Pa... kotur je bio jako fini na centru, uz rebracu... ne bi ni jedan prosao.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 281
I sam kazes "bio"!
IP sačuvana
social share
All the ways you wish you could be, that''s me. I look like you wanna look, I fuck like you wanna fuck, I am smart, capable, and most importantly, I am free in all the ways that you are not.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Bio jer je bio pozvan, ne sumnjam da bi opet odradio kvalitetan posao.. on je jedan od ljudi koji su borbeni do koske
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.