Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novi modovi i izmene u sistemu pregledanja pitanja  (Pročitano 8924 puta)
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 39
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mene samo interesuje kakvo je pomracenje uma, doticnih odgovornih za izbor pregledaca pitanja, dovelo do toga da taj koga izaberu, izmedju toliko mogucih kandidata bude bas barbel, lik koji je poznat po tome sto je poslao masu glupih pitanja koja su unazadila igru, po konfliktima, banovima, varanju itd.

znam da necu da dobijem odgovor, jer ovoliko arogancije i nepostovanja korisnika od ljudi koji vode ovo ja nisam nigde video, ali eto da ne bude da nisam nista rekao. jer ovo ne treba precutati. uzdravlje i nek je sa srecom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svakodnevni prolaznik


...al ko sem Boga zna odakle to i kako dođe!

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 415
Zastava Humska 1
OS
Linux
Browser
Safari 533.1
mob
Samsung A5 2017
Pa odmah neke pobune, odmah protesti, strajkovi!

Fali samo jos i - igraci CQ-a nemaju pecat, igraci CQ-a nemaju prava!
Jasno mi je da nekima ova novina ne odgovara, kao i da se svettu ne moze ugoditi. Ne zelim da ljudi misle sad - jao vidi ovu sta glumi mirovnu misiju, sad je ona kao mod pa smiruje masu. Zasmetalo mi je sto neki ljudi kuju teorije zavere, jos malo pa ce biti kao CSI.
A time znaju da nece nista promeniti, jer je odluka takva kakva jeste.
Kada bi samo malo gledali neke stvari sa pozitivne strane, mozda bi bilo bolje.. Ili bar zadrzali te hejterske misli za sebe.
Poruka za Centar paznje - Nemoj da mesas babe i zabe, ne razumem kakve veze ima da ti budes moj kolega volonter, otisao si malo u ofsajd  Smile
« Poslednja izmena: 02. Feb 2013, 03:38:05 od PFC-girl »
IP sačuvana
social share
...sreća prati hrabre!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.57
Kako se lepo oslikava stanje u društvu na ovom mikro reonu. Pa i za najobičnije stvari postoje izbori, gde se pita kao neka većina da li želi nešto ili ne. Živimo u demokratskom društvu, zar ne? Mislim da se kvalitet pitanja, kao i onih koji pregledaju ista tiče svih nas koji igramo ili je vama (adminiima) u cilju da što manje ljudi igra kviz, a da ostanu samo
oni koji su po volji i gnjuračkom standardu.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 123
Zastava Stockholm
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.57
mob
Nokia x6
mene samo interesuje kakvo je pomracenje uma, doticnih odgovornih za izbor pregledaca pitanja, dovelo do toga da taj koga izaberu, izmedju toliko mogucih kandidata bude bas barbel, lik koji je poznat po tome sto je poslao masu glupih pitanja koja su unazadila igru, po konfliktima, banovima, varanju itd.

znam da necu da dobijem odgovor, jer ovoliko arogancije i nepostovanja korisnika od ljudi koji vode ovo ja nisam nigde video, ali eto da ne bude da nisam nista rekao. jer ovo ne treba precutati. uzdravlje i nek je sa srecom
pogodio si pravo u centar, potpuno se slazem..
IP sačuvana
social share
it's in my hands... the sky... so bright, it's burning..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Sony xperia
Ovo je bilo obavestenje. Za nekoliko meseci ce se videti rezultat. Do tada i novog obavestenja ...

Lock
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Safari 536.26.17
mob
Apple iPhone 6s
Iskoristicu ovu temu da vas obavestim da je vise od 25 000 pitanja sa 4 odgovora danas reorganizovano, deo je uklonjen, a bice uklonjeno jos u narednom periodu.

Rezultat ovoga bice znacajno raznovrsnija pitanja u samoj igri. Videcete i sami.

U narednim danima, isto ce biti uradjeno i sa pitanjima sa brojem.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.