Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novi LG Shine  (Pročitano 5136 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
A ja mislim da bi trebalo zabraniti postavljanje tema o novim mobilnim telefonima ako nisu Nokia symbian ili Sonyericsson, jer kako vidim cim se postavi nova tema o samsungu, LG-u, itd, sve se svodi na blacenju tih uredjaja. Pa prema tome nema svrhe.
Pa kako da ne "blatim" LG kada sam milion puta objašnjavao i zašto?!? Firma je ponikla na low-end uredjajima i samim ulaskom u mobilnu telefoniju se probila najjeftinijim mogućim mobilnim telefonima sa karakteristika srednje klase telefona firmiranih kompanija kakve su Nokia, SonyEricsson, Motorola i td., ali sa velikom manom - kratko su trajali i uglavnom su se dosta kvarili. No, za tu cenu su bili totalno ok. i nikada na te telefone nisam imao primedbu - što je jeftino i bogu je drago!
Pored toga, LG telefoni nisu poput Nokie i SonyEricssona jednostavni za upotrebu -> znači, pošalješ Java fajl preko bluetooth-a i on je već instaliran u telefonu, snimke koje pravi video takodje možeš gledati i slati na druge uredjaje(3gp i sl.), konekcija sa kompom se vrlo lako uspostavlja kao i sam file transfer iz i u .... to kod LG nije pravilo - LG ima poseban fajl sistem za video snimke(.lmj) koje još niko ne može prvo da iskonvertuje u neki poznati format, zatim da bi se instalirale igrice nije moguće samo koristiti bluetooth već studirati nuklearnu fiziku i "pecati" po netu razne programe(koji se još i pride plaćaju) za tu svrhu, imaju potpuno malo sopstvene memorije, .... kada i ubace memorijsku karticu u njih i malo pristojniju kameru, pa video snimke, onda koštaju ko Svetog Petra kajgana - kao da je sam LG izmislio tu tehnologiju a ne neko pre njega.....primer LG KG800 chocolate pa zatim ovaj gore spomenuti, pa LG U900, LG U890, ... jer treba još pljuvati po ovakvoj politici LG firme?!?

Ja razumem da su ti telefoni sa ugradjenim elektronskim delovima niskog kvaliteta, imitacijama aluminijuma i metala, jeftine plastike i kratkog roka trajanja i takodje dosta niske cene ali neka i ostanu telefoni sa niskom cenom i to ću poštovati. To što su videli da Mujo potkuje konja pa krenuli i oni i još umislili da to skuplje naplate ...  Smile naročito kada SonyEricsson drastično menja cenovnu politiku i svoje telefone nudi vrlo pristupačno, onda šta reći...

Samsung?!? Pa kako ne "blatiti" telefon za koga je takodje potrebno poznavanje aerodinamike kako bi se instalirala jedna prosta aplikacija u njega i još pride jednu celu svesku raznih kodova za te namene(da ne govorimo o traganju za istima)?!? Zatim uvek umaju problema sa time da ne mogu zvoniti i vibrirati u isto vreme, pa opet ta konekcija sa PC-em ne ide kao od šale već je potrebno instalirati specijalne aplikacije za takvu namenu(nema prosto klik pa send via bluetooth), pa neki ne mogu da stave mp3 za zvono i još gomila sitnica koje su isticane od korisnika tih telefona koje vrlo znaju da smetaju!
Jest da su kvalitetniji od LG modela ali su u poredjenju sa lakoćom korišćenja jednog SonyEricsson-a vrlo daleko!

Zašto ako ja "blatim" te telefone vi lepo ne iznesete neki kontraargument i potkrepite ga činjenicama u korist ovih telefona?!? Ako su dobri, onda dajte primer!

Btw. @slavisaj, ti bi sigurno kupio KIA automobil za veće pare nego recimo Peugeot 407 za manje para a automobili u istoj nazovi klasi?!?
« Poslednja izmena: 20. Okt 2006, 18:56:50 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1465
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple iPhone 6s
Bez obzira sto mi ovde raspravljamo, kakve video fajlove koriste, i dali su kvalitetni, i kako se prikljucuju na PC, u svetu LG chocolate a i ostali LG modeli se jako dobro prodaju, pogotovo sam se uverio u Svajcarsko da je chocolate jedan od najprodavanijih telefon, a posle njega SE sva ova walkman serija. Symbian i ostale smart telefone kupuju samo poslovni ljudi.
I cak i zbog svih tih mana sto si ti izneo, i ovaj mobilni ce nac put do svojih kupaca.
Ovaj model LG shine ce sigurno biti dobro prodavan, meni se bas svidja dizajn koji se po meni cini da je dosta originalan, ako ni zbog cega onda zbog tog novog navigacionog scrool tastera.
A uz to dobro je da Nokia i SE dobuju konkurenciju

U pravu si u poredjenju KIA i Peugeot.
« Poslednja izmena: 20. Okt 2006, 19:17:56 od hagor »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
Normalno da će se dobro prodavati kada imaju dobar dizajn i bar "kulturne" karakteristike u razvijenim zemljama koje neznaju više na šta baciti novac i nisu previše opterećeni karakteristika raznih modela mobilnih telefona i njihovim odnosom cena/kvalitet/mogućnost jer i nemaju vremena od poslovnih obaveza!
Na zapadu se u gotovo 99% slučajeva telefon kupuje na kredit, tj., preko njihovih mreža tj., operatera i zapadnjaci ne razmišljaju previše o tome da li su dobili bolji telefon od neke Nokije ili Sony Ericsson-a ili ... jer im se svidja. Takodje ne razmišljaju previše o tome da li su ga platili skuplje od nekog firmiranijeg i poznatijeg modela jer ga isplaćuju na mesečne rente i baš ih briga.
Iskreno me interesuje da li bi zapadnjaci kupovali ove telefone u radnjama(bez pretplate kod operatera) za cene od preko 500€ u kešu od jednom ili bi taj novac odvojili za neki drugi model?!?

Mi imamo tu nesreću da mobilne telefone kupujemo za keš novac, nikada preko operatera i na kredit, tako da pokušavamo da izvučemo maksimum iz jednog mobilnog telefona i najbolji mogući odnos cena/kvalitet/mogućnost iz istog. Prema tome se i ja vladam i komentarišem!
Primera radi: cela se fama na kraju krajeva oko softvera i dekodiranja mob. telefona pojavila i razvila u zemlji Srbiji - Dejan Kaljević & Co., a ne negde u svetu jer ih to i nije interesovalo, samim tim, smatram da smo mi srbi mnogo kompetentniji da prepoznamo kvalitetan telefon i naročito odnos cena/mogućnost od svih ostalih na osnovu tolikog iskustva stečenog oko istih!
Ovo je moje mišljenje i stojim iza njega!
Citat
...po meni cini da je dosta originalan, ako ni zbog cega onda zbog tog novog navigacionog scrool tastera....
Zar ne misliš da je ovo Nokia imala deceniju pre njega gotovo?!?
Model Nokia 7110:



Bez ikakve uvrede, ali šta je tu onda "originalno"?!?
« Poslednja izmena: 20. Okt 2006, 20:13:48 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


tv izveštači izveštačuju izveštaj svakog dana

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 28218
Zastava
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.5
mob
Apple iPhone 6
# Size: 98.4(L) x 50.6(W) x 13.8(H) mm
# Weight: 115 grams
# Screen: 2.2" 262.000 colour QVGA display
# Central scroll key and slider form factor
# 2.0 Mpixel camera with Scheinder Kreuznach High End German Optics lens and flash
# 1 GB of internal memory
# MP3 player
# 128-tone polyphonic ringtones

specifikacije preuzete sa http://************************



[Edit by hagor: Svaka poruka cija je svrha iskljucivo reklama komercijalnih sadrzaja, drugih foruma, drugih sajtova krsi Pravilnik Burek Foruma, i bice cenzurisana i reciklirana.]
« Poslednja izmena: 21. Okt 2006, 23:30:06 od hagor »
IP sačuvana
social share

jetra mi je propala, imam čir na crevu,
kamen je u bubregu, .ebem li mu kevu
 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


novi sam ovdije... be yourself ... =)

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Samsung Z500
dizajn dobar...a sada dal je funkcionalan..durgi par rukava...n70 je boljiii ...bleee  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1128
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
ja imam LG 8360 i ne bih ga menjao (sem da mi neko pokloni bolji Smile).telefon je najjeftiniji na trzistu sa funkcijama koje bi kod nokije kostale jos +70eur.u odnosu na krah koji su imali,LG se polako vraca na scenu.njihov kucni bioskop (koji inace imam) je jedan od najkvalitetnijih u odnosu cena-kvalitet,koja inace nije mala.tako da oni sto se lozze na nokiu zato sto je nokia i adidas zato sto je marka,slbodno nek nastave da ih kupuju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
ja imam LG 8360 i ne bih ga menjao (sem da mi neko pokloni bolji Smile).telefon je najjeftiniji na trzistu sa funkcijama koje bi kod nokije kostale jos +70eur.u odnosu na krah koji su imali,LG se polako vraca na scenu.njihov kucni bioskop (koji inace imam) je jedan od najkvalitetnijih u odnosu cena-kvalitet,koja inace nije mala.tako da oni sto se lozze na nokiu zato sto je nokia i adidas zato sto je marka,slbodno nek nastave da ih kupuju
To si potpuno u pravi i podržavam.

No, ako se slučajno "patika tipa schang-li-cuan" i sl. prodaje za 100€ dok jedna vrlo kvalitetna Adidas za 70€ koju bi radije kupio?!?
O tome ja ovde pričam. LG je dobar ali u toj nižoj cenovnoj klasi dok u visokoj sa ovim modelom predstavljenim ovde i još par njih previše košta za jednu GoldStar firmu koja je btw. promenila kožu(LG) ali ćud nikada!!!!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Da li neko zna kako pojacati glasnost zvona na LG Shine i kako se ubacuje nova melodija za zvuk poruke?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.117 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.