Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Pravila foruma: Oceni me ~ Predstavite svoj rad

 

Dobrodosli, ovo je forum u kome mozete postaviti neki svoj rad ako zelite cuti misljenje o njemu.

 

Napomena: Ovo nije ni forum za reklamiranje, ni za vrbovanje korisnika za svoje sajtove, ni za hvaljenje svega sto se predstavi, ovo je forum na kome mozete dobiti iz nekoliko misljenja koja cete cuti sliku o onome sto ste napravili i eventualno neki savet!

 

Svaka tema sa sadrzajem koji se kosi sa ovim jednostavnim pravilima bice prvo cenzurisana, a zatim, ako dodje do problema i obrisana.

Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novi izgled sajta GocaTrzan.tk  (Pročitano 4540 puta)
30. Apr 2004, 09:40:45
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 53
Ajmo sad iskreno, ali imajte u vidu da sam amater............. Smile
www.gocatrzan.tk
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
Odvoj sestro srpski od engleskog .. ove kombinacije me izluđuju,  
Hehe nisam ni sumljao da ti je 'dosije' pomogao pošto iz Mozille izgledaju isto .. ali ok verujem da je sa IE sve ok .. Opera je takođe ok ..
Jedna mala pravopisna greščica u dl sekciji ..
Pošto ti je sajt u ružičastom fazonu .. možeš i klizače da obojiš u rozLe .. ubacivanjem skriptice ..   Smile
Ujednači fontove na sajtu .. naslov reč-dve autora sajta nekako štrči ..  
Mislim da nema potrebe da se toliko ističe da sajt nije zvaničan ..  
Loša mi konekcija pa se učitava sajt čitavih 10 min.  pogledaću ga detaljnije večeras ..  Smile
Pa lepo za amatera .. malo optimizacije i manje popravke ..
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 53
Hvala za komentar!
Ok, za englesko\srpske kombinacije..........videcemo sta se moze uraditi povodom toga.
A velicinu fonta cu promeniti Smiley
A moram da isticem da je sajt neoficijalan, jer je u staroj verziji doslo do zabune, pa su mi mnogi slali mail-ove misleci da salju Goci, a i mogu da me tuze za autorska prava...........
A klizaci su vec rozLe, zar se to kod tebe ne vidi? Smile
Ne razumem ovaj deo:Jedna mala pravopisna greščica u dl sekciji ..
ako bi mogao da mi pojasnis............
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Jeli, jes videla ti nekad gocu uzivo, i cula.. onako u neobaveznom razgovoru? Smiley Da jesi ne bi pravila sajt o njoj Smiley
1. Nije mi jasno kako je onaj header uspeo da bude onoliki da se meni na cable 64 ucitava 20 sekundi, ima ... a posto vidim i da je bmp samo cu ti kratko reci.. nijesi krstena Smiley
2. fontovi? Cemu onaj onako pisani, uvijeni? bolje stavi Trebuchet MS
3. Nekako mi se koncepsijski ne slaze nikako ona slika sa strane gde je i guest book i sl, razmisli malo o promeni.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
U mozilli klizač je siv .. pa nije tužila ni ljude za onu golotinju što su objavili .. neće ni tebe .. da ti sad nešto prodaješ pa da se bune .. stavi samo da je sajt Fanova pa ko hoće nek se učlani .. ubacite neku listu .. i poruke za obožavateljku ..
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 53
Da li sam je nekad videla uzivo? Jesam.
I pricala sa njom, i skroz je cool i opustena, uopste nije isfolirana, niti bilo sta od ostalih gluposti koje se pricaju o njoj. Smile
A slika sto je bmp, pa kad je prebacim u jpg izgubi mi kvalitet i postane mutna, tako da..........
A za sliku kod guestbook-a cu videti sta cu.........
stavi samo da je sajt Fanova pa ko hoće nek se učlani .. ubacite neku listu .. i poruke za obožavateljku ..
Ali ja sam kao sto sam vec rekla amater, ne znam kako da stavim tu listu, could you help me, please?! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 53
Promenila sam neke stvari...........
Jel sad malo bolje? Smile:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nije isfolirana? Smiley
busniess club hajata pre godinu i po dana, malo jace, sedi nas cetvorica dogovaramo se za neki posao, narucujemo drugi bud... ulazi goca sa drugaricom... dere se da ceo hajat odjekuje... ok... nastavimo malo... al kad smo videli da sedaju za sto odmah do naseg... zajebi pricu selidba u neki drugi kafic Smiley
Ista scena 6 meseci kasnije, cerak, nova skojevska... ulazi za nekim tipom i prica na mob odjekuje ceo kafic Smiley u kola... pravac banovo brdo Smiley
Ima glas ne moze covek da kaze, stvarno moze da otpeva mnogo toga dobro... ali personality... blago onom ko to moze trpeti Smiley

Sto se sajta tice.
Jpg je moguce podesavati tako da ako stavis kvalitet 80 sigurno nece doci do zamucenja, a slika ce biti minimum 10 puta manja.
Sto se legal stuff tice.
Dovoljno je napisati da sajt nije zvanican, ili da je sajt obozavalaca.
Jes nesto bolje.
Mada je italic verdana ili tahoma iritirajuca pojava....

Konketno, kakva lista?
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 53
Dobro sad, to sto je devojka opustena gde god se nelazi, i oseca se "kao kod svoje kuce", ne mozemo joj zameriti, ali ovde nije tema Goca Trzan, vec moj sajt Wink
Ne kazem da ponekad ne odreaguje i previse impulsivno, ali Boze moj, takva je, kakva je, ne mozemo je menjati, a u svakom slucaju, svako ima pravo da je voli i ne voli, kao sto rekoh................ Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Cool je to... ali ne treba da se dere kao da je kolju i da dok telefonom prica pokazuje svima svoj novi mob i sl... mislim... trash... jebiga kad ona udje svi normalni izadju Smiley
Mislim Smiley ja se ni u svojoj kuci ne derem bez razloga Smiley ne znam kako je kod drugih Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: gocatrzan
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.