Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pravila foruma: Oceni me ~ Predstavite svoj rad

 

Dobrodosli, ovo je forum u kome mozete postaviti neki svoj rad ako zelite cuti misljenje o njemu.

 

Napomena: Ovo nije ni forum za reklamiranje, ni za vrbovanje korisnika za svoje sajtove, ni za hvaljenje svega sto se predstavi, ovo je forum na kome mozete dobiti iz nekoliko misljenja koja cete cuti sliku o onome sto ste napravili i eventualno neki savet!

 

Svaka tema sa sadrzajem koji se kosi sa ovim jednostavnim pravilima bice prvo cenzurisana, a zatim, ako dodje do problema i obrisana.

Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novi izgled sajta GocaTrzan.tk  (Pročitano 4541 puta)
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Meni ko laiku ne izgleda lose  Smiley

Ne znam kako ce se izjasniti strucnjaci  Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Splash je simpatican, sam sajt.. bar iz opere los.. mada ni oficijalni sajt nije bolji.. naprotiv, gori je...
Nema potrebe za tolikom grafikom, njenim slikama i sl.. i hrader je malo ... malo vise...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 266
Objasni sta se desava sa operim, jer ja gledam iz mozille i sve je ok. I u IE je OK.
A ono da je bolje od oficijalnog cu shvatiti kako kompliment Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Vidljivi frame, vidljivi scroll, velicina slova..
Nemoj shvatiti kao kompliment.. njen sajt je od onih koje sam video ubedljivo najgori.. Cak i Marko Bulat ima bolji sajt Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 266
Nemam operu, pa ne mogu ni da vidim kako izvgleda, kod mene je ok, a i koliko ljudi koristi operu? 5% mozda, mozda gresim, ali najveci brij ljudi koristi IE, a iz njega i iz Mozille se vidi sasvim OK.
Ni meni se ne svidja oficijalni, iako je radio "profesionalac".......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nije uopste stvar koliko ljudi sta koristi...
Ako vec nesto radis ili ga radi dobro.
Niko ne ocekuje od tebe kao nekog ko se u slobodno vreme bavi dizajnom da pravis perverzije, ali neke elementarne stvari nisu stvar ni znanja ni vremena, samo ukusa.
Naveo sam Bulatov sajt.. naleteo mi je pod ruku pre neki dan... onakav sajt moze i najveci pocetnik da napravi.. ali sajt izgleda pristojno.. ima neke stvari koje me iritiraju, ali izgleda podnosljivo...

U 4 krupnih stvari sta ne valja tvom sajtu:
- Header je odvratan. Prvo, comic baloni su jako retko prihvaljtivi, a i tada kada to jesu, ovakav nacin koriscenja je zaista.. low.
- Siva slova koja se ne vide na onoj pozadini
- Gocino lice se na strani vidi 10 puta sto prelazi svaku granicu ukusa.
- Slike u sredni... Uopstew se ne uklapaju u meni sa strane koji je ako se izbaci "kupite original" (koji se ni ne vidi jasno) , jedini pozitivan deo ovoga.

Kako treba fansite da izgleda?
Npr:
http://www.beyonceworld.net
http://www.britneyzone.com
http://www.jessicaharp.org
http://www.tamarabraun.org

Samo nabacani primeri...
Mozda neke od stvari i zahtevaju malo znanja i umeca, ali kako znam neke od vlasnika ovih sajtova, dobar deo njih jedva znaju da koriste ps, i ono sto su uradili, uradili su preko tutorijala koje mogu naci na netu.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 266
Ma ok je sve to sto ti kazes, ali koliko sam ja razumela nikog ne treba da kopiram.....
Zato je svaki moj sajt drugaciji.
Ovaj treba da izgleda kao strip (zato oni baloncici...), i sto se vizuelnog dela tice, sasvim je prihvatljiv.
Pogledaj komentare na sajtu, ,ni jedan jedini negativan ili da nekom nesto fali.
Ne razumem kako ne mozes da procitas siva slova na tamno crvenoj (odn. bordo) podlozi. Sve se vidi dobro kod svih, samo tebi nesto skripi.....

Slike u sredini su same za sebe i ne treba da se uklapaju sa menijem (ako mislis na pocetak). Kad kliknes na galeriju, otvori se galerija u frejmu, ne vidim sta se tu ne uklapa, isto je i sa ostalim linkovima (download, diskografija, fan club....)....

Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Radi kako god hoces Smiley
Misljenja posetilaca govore o njima vise nego o sajtu  Smile
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 266
Cekaj malo!
Kako sad ovo da shvatim?
Hoces da kazes da su posetioci maloumni ili sta?

Rekla sam da su tvoje kritike na mestu, i objasnila zasto je to nesto tako kako je.......
Nema problema ako ti se ne svidja Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nema to veze sa maloumnoscu Smiley
I posetioci ovog sajta, te vecine na koju dolazim i sa kojima sam radio imaju pozitivna misljenja o sajtu.. Da nemaju, verovatno ne bi dolazili, a polako izumire kategorija koja je spremna doci i samo popljuvati.
To ti je kao generacija ljudi koja se nalozila na Golfa 2 i sada ima para pa kupuje i 3 i 4 i 5 iako poslednja 2 nemaju apsolutno nista vredno para koje kostaju na sebi.. al to i nije toliko bitno, oni su golfovi i imaju najvecu prodaju u Evropi Wink
Ko sto moj cale zivi u ubedjenju da Siemens pravi dobre mobilne telefone iako je svaki koji je u ruci imao bio djubre, dzaba njemu objasnjavati.
Isto tako i 95% ljudi koji dolaze na fansite Goce Trzan nece imati zamerki jer za bolje ne znaju i ovim su srecni
Pritom , poenta fan sajtova i jeste upravo u tome sto je neko slepo zatreskan u neki celeb i uopste mu nije bitno ni sta ni kako izgleda Smiley vazno je da postoji i da moze naci sebi slicne Smiley
To opet ne znaci da je sajt dobar Smiley
Ako si vec uzela domen i ako se vec toliko, iz tebi znanog razloga, lozis na Gocu, napravi ok sajt jer je to u principu lako a imas dovoljno znanja.. ono u cemu oskudevas je osecaj za stil... sto nije neizlecivo.. i sto je u principu stvar neiskustva...
Niko nije rekao da treba da kopiras strane sajtove... ali da po ugledu na njih pravis nesto svoje.. to svakako... da toga nema na sta bi ovaj svet licio?
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: gocatrzan
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.